Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Ma sere nesto nezna sta je razlog za malodusnost , igraci ne razmisljaju ne resavaju se problemi sa strancem...Kao da nevodi on tim nego eto on savetuje ali ga treneri ne slusaju. Ma alibi trener kao i vas , samo sto je Dule jos i bezobrazan

Edited by majorgashpar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma sere nesto nezna sta je razlog za malodusnost

 

Недостатак добрих резултата и титула.

 

Но, како ћете следеће године играти у Фиба Еврокупу, ето сјајне прилике да у конкуренцији са Асвелом, Лијежом, Турк Телекомом, Естудијантесом, Дижоном и жабарским ВидиВицијем освојите коначно неки трофеј и докажете да сте Европска звезда како тврди Жика Паук. :);)

Е, кад то узмете, онда полако у УЛЕБ, а касније и у ЕЛ.

 

--------------------

Без зезања, толико сте усран тим да немам речи. Да није оног Гуровића испали би из гумарске.

Што се Хомера тиче, њега бих за доживотног тренера.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Sakota glumi gospodina , a i ja sam mislio da je dobar trener ali sam se razocarao , ma alibi trener i on i Dule , zao mi je samo sto od takvih pravi treneri nemogu da dodju u Zvezdu ili Partizan , zato sto se ovi lizu sa upravom , a Zvezda je prokleta od kada je Zoki Radovic onomad promasio bacanje i titulu , cini mi se da sam tada izgubio svest na momenat , secam se ceo razred je bio na toj tekmi i lopta se vrti , vrti i izadje , a tada je Drazen odlucivao gde ce da igra i bila je varijanta Zvezda ako uzme titulu i dalje je istorija , tako je Cibona harala , a mi smo ispusili .

 

Evo ga i ovaj ,Axe , pa da , karajte me ,eh Zvezdo , Zvezdo zivota me kostas

 

Evo ga i ovaj ,Axe , pa da , karajte me ,eh Zvezdo , Zvezdo zivota me kostas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако ћемо искрено, имате шансу да ипак играте у УЛЕБ-у, можда и као шести, али биће тешко. Добијете ли Цибону у БГД-у, нама ћете одрадити посао, а тиме и себи...

 

Ми пустимо ФМП у финалу гуме (која нас не интересује, наравно), они оду у ЕЛ на конто тога, ми будемо прваци Србије и одемо у ЕЛ, Цибона има уговор са ЕЛ и иде сигурно, онда остајете Хемофарм, Будућност и ви за УЛЕБ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tada je Drazen odlucivao gde ce da igra i bila je varijanta Zvezda ako uzme titulu i dalje je istorija , tako je Cibona harala , a mi smo ispusili .

 

 

 

Nisam znao da je bila varijanta da Drazen predje u Zvezdu iz Sibenke, gde je igrao pre Cibone.

Zvezdi hvala sto je jedne godina izbacila Cibonu u majstorici u Zagrebu, u polufinalu. Naravno, u finalu je Partizan dobio Zvezdu sa 2-0 u pobedama. Mislim da je drugu utakmicu dobio sa 1 razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ochekivano,mi imamo slabu centarsku liniju,igrachi se ne krecu dobro,zonu igraju ochajno...

Gledam onog Popovica,chovek zna samo da pogodi poluhorog i da pravi grimase posle Perovicevih poena.Perovic,Milichic,Krstic,Drobnjak-najjacha centarrka linija na svetu.

Manchester lagano izgazio kokoshke.Ronaldo opet dobio penal na foliranje,a Vidic zavukao gol.Loshe je shto je Van Der Saru slomljen nos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ljudi niste normalni sta izjavljujete...

 

Da zvezda nema Gurovica, mozda bi i pobedila partizan. Ne mozes ti imati u timu igraca koji da 32 poena, a ostali po 5, 6, 7 poena. Gde je tu timska igra!?

 

A sto se Sakote tice... on je nas najgori trener. Vujosevic je za njega tata. Kakva je taktika tima kome je Sakota trener: "Prangijajte trojke koliko mozete". Jebote zvezdi i centri sutiraju trojke. Kako je bilo i u reprezentaciji. Najdivlja reprezentacija na celom prvenstvu. I u njoj su centri sutirali trojke. :no: Najgori trener!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem, ali kad bi imali nekog drugog kao predvodnika, bilo bi bolje. Partizanu se ne zna ko je najbolji igrac i ko je predvodnik. Svako ima svojih 5 minuta. Mada ipak mislim da je to Wonteego Cummings iako on ne daje najvise poena na utakmicama (osim ovog zla juce).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тешко, мада ако добијемо цигане у првој...

 

Последња у БГД-у, са ЦСКА, добро је, ако буде стани-пани, судбина је у нашим рукама.

Наравно, нисам очекивао да ће бити лакше од овога.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CSKA,Olimpijakos,Huventud.Najebali ste. :D

Eto Delija u Areni/Pioniru. :mrgreen:

Pa da, to vam je jedina prilika da gleda Evroligu ;)

 

 

Anyway..grupa je jebitachna..onaj Aris se izvukao mamicu im :mad: Al ne..da smo D grupa bilo bi realno da prodjemo, a ovako...sve je u nasim rukama...doduse..bicu zadovoljan i ako "samo" 2 pobede izvucemo :da: samo mi je bitno da se ne brukamo..kao prosle godine protiv CSKA..oni porazi su boleli :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...