Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Siena-Milan 3:4

Ronaldo dao dva komada,Inter nastavio teror,Roma ispushila,a Kjevo izvukao bod protiv Palerma.

 

U Shpaniji Real igrao 0:0 sa Betisom,Valensija zgazila Barselonu ( OLE!!),shto se ne vidi iz rezultata,iako su ih unishtili,Zhigic dao gol i imao asistenciju,Jankovic takodje dao gol.

 

Verder izgubio od probudjenog Hamburga,Bajern porazhen od Ahena,Shtutgart demolirao Frankfurt,a Shalke igrao neresheno sa Volfsburgom.

 

Kod Engleza u FA Kupu proshao Chelzi,a Manchester i Arsenal ce igrati ponovo sa Ridingom,odnosno Blekburnom.

 

U Francuskoj Lion pobedio Lil u gostima,chime je overio titulu,poshto je Lans igrao neresheno sa Monakom.

 

Nashe ne zhelim da komentarishem,ono je takva tuga...

 

Jeste li videli najbolje zakucavanje na All-Star vikendu?Lik dobio maksimalnih 50 poena od Dzhordana,Kartera,Kobija i josh dvojice chija sam imena zaboravio...

 

A,da,Zvezda izgubilia od Hemofarma...Dovidjenja Evropo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagreb ce plakati od srece.Ako se dobro secam,nijedan naš tim nije pobedio Cibonu u gostima još od raspada SFRJ.

 

ovo nije tacno.

pobedila je, naravno, zvezda u zagrebu (nece valjda partizan) pre jedno deset godina, u evroligi, kad je trener bio jovica antonic a igrao je rakocevic

posle je pobedio i fmp u finalu jadranske lige

mator je post, ali nisam mogao da odolim...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад поменух Мајору да ће Жлезда играти у Фиба купу следеће године, рекох то из зезања. Како ствари стоје, то ће се заиста десити. Ово вам је већи блам него кад је ономад завршили текму са четири играча (само седам је дошло на утакмицу). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Са четири, тројица су добили по 5 личних. Ива, онај Боровица направио респектабилни клуб за пар година. Боже, шта се све радило током деведесетих... :)

Јесу они у својим редовима имали оног домаћина, човека са огромним имањем, који је кошарку играо тек онако, из зезања? Био је најбољи стрелац лиге једно време. Увек је давао трећину кошева. Заборавих му име.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vic iz Blica:

 

Kazhe Roberto Karlos Bekamu:"Bash su dobri ovi novi dresovi,upijaju znoj,stvarno su strava".

Na to ce Bekam:"Koji znoj?"

Vecheras se konachno nastavlja najzanimljivije klupsko takmichenje na svetu.

 

Nego,kako to da se vi grobari ne oglashavate povodom predstojeceg "derbija"?Shta mislite,imate li ikakve shanse da se primaknete na -9 ?

Secam se da ste nam pre nekoliko godina napisali:" -19 je vasha realnost".

Shta ce biti na kraju ove sezone? -25?

Edited by Akumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Јесу они у својим редовима имали оног домаћина, човека са огромним имањем, који је кошарку играо тек онако, из зезања? Био је најбољи стрелац лиге једно време. Увек је давао трећину кошева. Заборавих му име.

]

 

Grusanovic! Stepandic je bio trener Sapca. Mislim da je Muta Nikolic jednom prilikom rekao da bi Grusanovic trebalo da se okane zemlje i svinja i onda bi bio skstra evropski igrac...

 

I Beobanka je bila jaka jedno vreme, mislim da je i kup uzela pobedivsi Partizan u finalu, mislim u Nisu. Trener je bio Darko Ruso(posle vodio Partizan)

 

 

 

 

 

 

Nego,kako to da se vi grobari ne oglashavate povodom predstojeceg "derbija"?Shta mislite,imate li ikakve shanse da se primaknete na -9 ?

Secam se da ste nam pre nekoliko godina napisali:" -19 je vasha realnost".

Shta ce biti na kraju ove sezone? -25?

 

Zasto da se oglasavamo, pravi Grobari bojkotuju FK Partizan dok su tamo Zeka i Bjeka. Ja bi voleo da nas Zvezda lepo razvali, to bi gledano dugorocno, bilo dobro za Partizan, da ovi majmuni konacno odu. Nekada je dobro da ti se desi nesto lose, da kasnije krene bolje. Samo, tesko ce ovi otici...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta se tacno postize bojkotom?Da nece mozda Zeka da ode ?Boli ga dupe.Samo se nanosi steta klubu.

 

Zasto da se oglasavamo, pravi Grobari bojkotuju FK Partizan dok su tamo Zeka i Bjeka. Ja bi voleo da nas Zvezda lepo razvali, to bi gledano dugorocno, bilo dobro za Partizan, da ovi majmuni konacno odu. Nekada je dobro da ti se desi nesto lose, da kasnije krene bolje. Samo, tesko ce ovi otici...

 

Ova dvojica lopova nisu otisla ni posle Tikve, a kamoli da ce da odu ako nas cigani razvale.Nisu oni tu gde jesu zbog Partizana, to dobro znas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tužni skupe oličen u grupaciji koja se odaziva na ime Grobari , koliko puta ćete pogaziti reč , pa imate li obraza , ovde nemislim na omiljenu mi znamenitu organizaciju , već na deo lica , pa dokle ti zamrznuti štrajkovi , pa ja stvarno neznam , ma treba tražiti smenu vođa navijača , nema druge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...