Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do 'aja. Ali, ima jedna zvrcka.

 

<FONT size="7"><FONT color="#ff0000"><B>DEVET BODOVA

 

:evotigana:

 

Одмах рачунај да је три, пошто има још два дербија.

 

" Beograde ne treba ti kise,

cigani te suzama zalise. "

Ух, који народњак...

"Од овога може да се рикне" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest sinisa_sy
kako volim kad jebemo cigane :):):):):):):):):)

jebeemooooooooooooooooooo!

 

9bodova? and than ? jebesh titulu kad smo vas jebali u chmar :):)

 

jbg. bilo Je I Vrijeme...

Mi Smo Vas Jebali Vec 11 god. pa sad je red da ga i mi dobijemo jednom...

Vidimo Se Iduci Put...

Zvezda Je Zivot Ostalo Su Sitnice!!! ...::\m/::...

Share this post


Link to post
Share on other sites

GDE GOD TI DA IGRAS TU SU TVOJI GROBARI SAMO TEBI VERNI SAMO TEBI ODANI

OOOOOOO PARTIZANEEEE VOLIMO TEEE SRCEM SVIIIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nego, najzalije mi sto im jebali milu majku, realno je trebalo da BUDE 6,7-1, ali dobro je i ovako. Elem, jos mi je i zao sto ce zvezda, nikad gora u proteklih 15 godina, uzeti titulu, zbog naseg dvogodisnjeg haosa sa upravom i to, al dobro, bice bolje.

 

ALE ALE ZEKO LOPOVE PRODAO SI SVE I IZD'O GROBARE MARS IZ UPRAVE!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mislim da je sve jasno iz ovih reakcija posle utakmice...

 

Delije su u fazonu "Blah, moralo je jednom" a Grobari se raduju k'o da im je poslednje... :mhihi:

 

Mene lično mnogo više brine loša igra tima nego sam poraz. Sam poraz je morao jednom da dodje, po zakonu verovatnoće je i Partizan morao da pobedi kad-tad. A ja sam na zakon verovatnoće redovno uzimao lovu na kladionici! :red:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erm...bas volite kad karate cigane...pa kad je zadnji put to bilo, neki od vas su sisali sisu :)

 

Ermm...da, zadnji put 2001...jeb'o mamu, i red je bio :)

 

A sto se tice guzenja, setite se onda kad su Zvezdini klinci sjebali Partizan na Jna sa 3:0. Tek izasli iz vrtica, a vec karali :evotigana:

 

Btw, iako ima jos 2 derbija, vreme ce pokazati da Partizan nece dobiti sve. Toliko. Nek me neko napusava za ovo sto sam rekao kad prodju oba...mada, nece imati za sta da me napusava :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je neko predhodnih dana spominjao hokej,

 

pa cisto da se zna:

 

Partizan 6

 

C. Zvezda 0

 

Hokejaši Partizana u velikom stilu su se plasirali u finale plej-ofa u kojem će protiv novosadske Vojvodine braniti titulu prvaka Srbije. U odlučujućem meču polufinala plej-ofa, Partizan je u petak uveče pobedio Crvenu zvezdu čak sa 6:0 (1:0, 1:0, 4:0) i ukupnim rezultatom 2:1 trijumfovao u polufinalnoj seriji.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je neko predhodnih dana spominjao hokej,

 

pa cisto da se zna:

 

Partizan 6

 

C. Zvezda 0

 

Hokejaši Partizana u velikom stilu su se plasirali u finale plej-ofa u kojem će protiv novosadske Vojvodine braniti titulu prvaka Srbije. U odlučujućem meču polufinala plej-ofa, Partizan je u petak uveče pobedio Crvenu zvezdu čak sa 6:0 (1:0, 1:0, 4:0) i ukupnim rezultatom 2:1 trijumfovao u polufinalnoj seriji.

 

To se Major hvalio posle prve utakmice, nema ga sada da komentarise :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Zvezda je truba ekipa, imaju toliku prednost pa su utripovali da su neki tim. Steta sto ce sada nasa smrdljiva uprava da zabetonira svoje pozicije i fotelje...

Slazem se da su utripovali, zato su i pukli. Ali realno gledano, Zvezda ima bolji tim. Mislim da je to objektivno stanje stvari. Sad je dosao i Koroman. Mada, videcemo kako ce to funkcionisati. To sto spominjete hokey je fino, ali ne vidim poentu. Zna se sta nosi veliku draz sa sobom a sta ne...a hokey svakako znamo da ne nosi (u ovoj zemlji). Btw, koliko sam negde procitao, cini mi se da je sada u ukupnom skoru negde 95:63 za Zvezdu, tako nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, lepo rece covek. Davno to beshe... :)

 

Nego, videste li sta se desilo Teriju upravo, Arsenal - Chelsea...jbt, da li ce ikad igrati fudbal vise :no:

 

Jedan igrac Arsenala ga je odvalio po faci kopackom pokusavajuci da zahvati makazice...zamalo nisam pao u nesvest kad sam video...

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto ce sada nasa smrdljiva uprava da zabetonira svoje pozicije i fotelje...

 

 

Nece, pazi, ja sam prvi prekrsio bojkot posle 6 meseci, tj. na pocetku drugog dela sezone 05/06 jer nisam mogao da izdrzim, pojeo sam govno, ali sam se vratio novembra i siguran sam da ce ljudi izdrzati do kraja jer je stvarno doslo do "sad il' nikad", ako se sada u celoj prici poklekne ostadose oni nama dozivotno, tako da verujem da jedan sjajan derbi sa smesnom i nemocnom zvezdom ne moze vratiti ljude na stadion i promeniti misljenje o zeki i bjeki.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...