Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Размишљао сам како би било лепо кад би се нешто што је у току завршило како ваља, па да купим себи један стан, мали, од 30 квадрата. Кад сам већ помислио на 30 јвадрата, сетих се оне песме коју онај ретард пева као да је све време набијен на колац. додуше, као и све, стењући и напрежући се. Е, онда ми паде на памет да видим да ли на српској верзији чланка о Алији Исламовићу, познатијем као Ален, пише његово право име. Кад то видех, упитах се да ли има чланак о Ђоганију и његовом правом имену. Укуцах Ђогани и умало ме не стрефи шлог - он је трчао за Жлезду. Цццц...

Где је, бре, онај Мајор, сад кад је најпотребнији? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi je proteklih dana sumnja u preciznost komšijske statistike narasla,

rešio sam da sa svojim starim poznanikom, Zvonkom Bikinijem, upriličim

jedan prijateljski susret u Gavrila od Štajge, gde ćemo pročešljati fudbalska

prvenstva od 1996/97 naovamo, što bi uključilo famoznih jedanaest godina

koje smo mi, simpatizeri Crno-Belih, izgubili prilikom susreta sa onozemaljskim

u komšijskoj avliji.

Došli smo do dva interesantna zaključka:

 

1. Crno Bela Devetka nema ni izbiza najbolje ćevape u gradu, te se radi samo

o jeftinom marketinškom triku.

 

2. Gledavši od sezone 96/97, zaključno sa tekućim prvenstvom i dva komšijska

odmeravanja čiji je veći, ukupni bilans je sledeći: 7 remija, 8 pobeda Zvezde i

6 pobeda Partizana.

 

Zanemarili smo ovom prilikom koliko je puta komšinica bila nadigrana u svakom

segmentu fudbalske igre u ovih 7+8 ne-pobeda, a posebno se nismo osvrnuli na

čuvene čekalice i skrivanja na svojoj polovini u ovih 15 nama-manje-nego-vama-

bitnih utakmica.

 

Na kraju zaključih kako je krajnje nepotrebno konsultovati dnevnu štampu

u vezi statičkih podataka vezanih za loptanje sa komšijama, te okrenuh

beogradske strane i vidi čuda (!?):

 

„Pažnja, pažnja: Gradsko Saobraćajno Preduzeće saopštava da je autobuska linija „24“ pojačana, tj. da sada ide sledećom trasom – od Humske, preko Smiljanićeve, zatim Ulicom Braće Marinković, pa nastavlja Knez Mihajlovom ulicom i potom završava na deponiji u Ulici Ljutice Bogdana!“

 

 

Istina je negde tamo.

 

 

 

p.s. Svi gore navedeni geografski pojmovi i akteri zaista postoje i nisu plod

nikakve slučajnosti ili bilo čije imaginacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odigrali su ga momci genijalno! Tepic je igrao extra solidno, ali je opet u zavrsnici imao izgubljene pri pressingu i tada sam se extra nervirao, jer sam se plasio reprize iz pocetka januara..ali Drobnjak, Perovic i Kamings su super nosili ekipu...jedino je mozda sut za 3 efikasniji falio, tj. nesto bolji ucinka Tripkovica, ali i bez toga, velika pobeda!

 

I sada je lepa situacija...hm...chinjenica je da je sledeci mech kljuchan. Dakle ak izgubimo od Olimpijakosa, treba mnogo chemu da se nadamo...a ako pobedimo bicemo u dobroj poziciji, um..ja se nekako najvise nadam da i sledece 3 tekme imaju slicne rezultate, pa da se napravi krug od 3 ekipe sa skorom 2-4 :) Pa da mi tu nesto izvrdamo na kos razliku..uz pomoc CSKA koja ce kuci nabusiti olimp jos gore nego u gostima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трећи пут Бог помаже - Хувентуд! Иде нас у прилог што ЦСКА откида, тако сам и планирао, још да добијемо цигане у следећем колу (или Хувентуд у гостима у петом) и ЦСКА ће нас пустити/играти опуштено у последњој јер ће одмарати тим.

 

Ђоковић сјајан. Биће боље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne slike,gde se proslavlja ttula Partizana :rockdevil: ,mozda i ne ali tu je i grobar Darko Kovacevic,svi mi znamo da je on partizanovac zar ne,samo sto nije imao srecu da zaigra za voljeni klub

 

4_musketara.jpg

 

kakva moda, Cira car

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu, koja fotka, carski! To mi je omiljena generacija bila, od tada sam poceo da idem na stadion i njih specijalno volim, daj jos slicnih fotki!

Sinoc na tekmi je bio pakao! Ubili smo ih zverski, seksualno omalovazavanje! Atmosfera je bila fantasticna, a vrhunac tekme je bio Drobnjakovo kucanje iza ledja, vratio me momentalno u drugu polovinu '90. kad nisam propustao basket tekmu, a Drobnjak surio svacije obruce i spreda i otpozadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...