Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Mislim da smo 98 igrali sa Verderom finale intertoto kupa.

 

Ako je ta teorija zavere stvarna, eto nama reflektora na Karadjordju

 

И рефлектора и нормалне јужне трибине...

А, Бога ми, и пар стотина нових навијача.

 

Иначе, рачунам само регуларна Евро такмичења (ЛШ, Уефа, некадашњи КПК). Воша је 99. регуларно играла у купу Уефа (прошла Ујпешт у квалификацијама, испала од Славије у првој рунди). Сад погледах...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

idemo!!! danas je i debil mogao da shvati da je AC Milan za klasu iznad shvaba! obhasnili su im kako se igra fudbal! a inzagija su nemachki mediji tako mrachili kako nema pojma i nece dati gol...hahaha budale!

 

Milan - Manchester, to ce biti utakmica iz snova!

 

forza rosso neri

Share this post


Link to post
Share on other sites

asistencija je bila stvarno savrsena. ipak sam ubedjen da je bio ofsajd

 

Čist ofsajd. Mada mi je drago što je Milan prošao, zaslužili su.

 

A što se tiče Rome, osjetih se prozvanim pošto sam njihov navijač. Jebi ga, odbrana im je katastrofalno funkcionisala, Mančesteru je SVE polazilo da rukom, a mislim da nije Roma zaslužila da izgubi tolikom razlikom, ali ne opravdavam ih ni u kom slučaju. Mančester zaista jeste bolji tim (jedan od najboljih na svijetu) samo ipak ne onoliko koliko je rezultat pokazao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice derbija, ne mogu da verujem da se onakav fudbal igra, i da je onakva zvezda pobedila, i da ce onakva zvezda biti prvak... :no:

 

a sto se tice champsa, vise bih voleo da u finale prodje milan, i ako ih ne volim, samo da se ne igra englesko finale, jer to je nekako smor, kao da gledas premijer ligu... ovako ove medjunarodne tekme imaju neku draz, mada opet, italijani guse fudbal, a englezi igraju do jaja... sta ja znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je sad u igri faktor nadmudrivanja. 60% toga zavisi od trenera. Frhunski treneri Alex Ferguson, Murinjo, Anceloti i Benitez UHAAAAA! Svi iza sebe imaju osvojene LS. Mislim da ce biti takozvani oprezni fudbal. SMOR!

 

Bolje da su prosli B. Minhen i Valensija igrao bi se napadacki.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice derbija, ne mogu da verujem da se onakav fudbal igra, i da je onakva zvezda pobedila, i da ce onakva zvezda biti prvak... :no:

 

A bilo bi bolje da ONAKAV Partizan bude prvak? Ma daj, isti smo. Fudbal nam je u raspadu godinama, cak je i nas selektor rekao da u Srbiji nema fudbala.. Sad but true.

Edited by Varg Vikernes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...