Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Potpuno sam saglasan sa tobom,jedva cekam da se Juve vrati u prvu ligu,jest da ne volim nesto italijanske klubove (sem Fiorentine-zakon),ali hocu da vidim kako sugavi Inter gubi od Juve-a,ne ovde da mi se sepure sa ni jednom izgubljenom utakmicom-tragedija.

 

Ziv bio :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Problem je sto Juve ni sledece godine nece igrati Ligu Sampiona, tako da ce biti tesko da osvoji bar 4 mesto jer nece naci extra igrace, svi veliki igraci oce da igraju LS.

 

Kad smo vec kod toga, pratio sam ceo kaliopi skandal (mozda Olja zna bolje naziv na Italijanskom) i na kraju se svede na ovo.

 

1. Svi klubovi odgovaraju za isto namestanje utakmica

2. Samo juventus bacaju u drugu ligu

3. Milan na tu kaznu dobije da igra Ligu sampiona (Gde ima to?)

4. Inter se izvuce za nelegalno prisluskivanje

5. Juventusu otmu 60 miliona eura, dok drugi klubovi ostanu u A ligi bez finansiskih kazni.

6. Milanu daju da igra kvalifikacije se Zvezdom :) :) :) ( Navijam za zvezdu, ali i moje drustvo iz kraja bi pobedilo ovu zvezdu )

7. Sad kad je sve to proslo vidim da je u pitanju lesinarenje oko Fiata, svi se nude da kupe Juventus u paketu sa fiatom, sve neki shatro biznismeni (mafijaska drzava) A to je pocelo onog momenta kad je matori Anjeli umro.

 

Inace bio sam u Italiji dok se sve to desavalo i imao sam priliku da razgovaram sa nekim ljudima iz sveta fudbala, cela se prica svodila na to da ma koliko su svi protiv toga (trecina Italije navija za Juve)

znali su da ce se sve slomiti na Juventusu.

 

Mafijaska drzava, jesam navijao za njih na SP-u, a i kako ne bi kad je Juventus dao najvise igraca. I ne samo to skoro 50% Juventusovih igraca u to vreme je igralo za Italiju i Francusku.

 

Kao sto bi rekao onaj nas komentator kad je Inter igrao protiv Valensije u LS-u "Vreme je da inter dokaze da li vredi ove i onih titula koje je uzeo" :) :) :) Bas vredi!

 

Mislim, zamisliti LS bez Mancestera, liverpula, Arsenala, Reala, Barse, B Minhena........ je glupost, stoga ova i sledeca LS bez Juventusa mi je samo povrsna i nista drugo. Ipak je Juve najveci klub u Italiji.

 

A da mi bude jos veca muka je kad cujem ono Inter - Srbija, Gospode Boze pa ja bi uvek pre navijao za Zvezdu nego za neki strani klub. Zamisli idiote koji neki sugavi Inter stavljaju ipred Partizana ili Zvezde! (To samo pokazuje kolike smo patriote i koliko nam je propao fudbal)

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Manchester i Chelzi ce na Stamfordu igrati tek devetog maja, ta utakmica je josh davno odlozhena. Pored toga, Manchester vishe nema teshkih gostovanja, a Chelzi ide na Emirejts.

Bio sam vodja navijacha na utakmici Sveti Djordje-Bachka Palanka, napio sam se kao lav.

Pozdravljam vas do sledece nedelje, sutra rano idem na ekskurziju u grad PAOK-a. Ubice me neko zbog Pjanovica na ledjima. :pivopije:

 

Veceras gackamo Romu :rockdevil:

 

Lep provod btw :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Осим ових енглеских (који су на једном острву), сви остали тимови у 1/4 финала су континентални...

 

Иначе, ти, Нимфо, као мушко, пијеш као смук, гледаш фудбал...

 

Изједначи Чесли... :udri:

Фуј, како не подносим Енглезе...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...