Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Није био офсајд код пенала, а изгледа да ни Пуровић није био у офсајду код гола. Било је једно повлачење (више рвачки захват) једног нашег играча у циганском шеснаестерцу, али није свирано, свакако...

Бићемо ОК ако сачувамо тим следеће године...

 

zvezda - partizan

omg

:):):)

 

Шта???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, i dalje stoji, da ko gubi, ima pravo da se ljuti!

 

Ne znam odakle to da se ljutim...Mene retardirana i korumpirana nasha liga zaista ne zanima vecj godinama...Postoji mnogo boljih utakmica za gledati...Ovo sam komentarisao jer sam imao tu (ne)srecju da gledam shta se deshavalo...

 

Uostalom,gde sam tachno pogreshio u prethodnom postu?

Ochekujem da me ispravish poshto sam ja ochigledno neke stvari prevideo na tekmi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo 4 boda manje od Partizana. Neka, neka sve smo blize.

 

Чему ближе?

Где је сад кукњава - "Црногорци/Босанци" "нам" све узеше, карају нам рибе, шире се, купују локале, некултурни су, ово, оно...

 

Није ли овај лик који ће купити (а који је главни финансијер тренутно) Војводину "Црногорац" и то баш рођак Мила Ђукановића, а при том и кримос...

---------------------------------------

 

 

Иначе, драго ми је што су прошли милански цигани. једино они, својом мутљавином/куповинама/одвратном игром могу да спрече смрдљиве Енглезе да освоје ЛШ и тако истрипују ону стоку да им је и репрезентативни фудбал на високом нивоу...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ли овај лик који ће купити (а који је главни финансијер тренутно) Војводину "Црногорац" и то баш рођак Мила Ђукановића, а при том и кримос...

 

A dosadasnji je kao posten.

Kada je pocela sezona mislio sam da namerno gube utakmice da bi ispali iz lige i da se klub proda za manje para.

Ma sve je to jedan veliki raspad... znam jer mi je burazar predsednik skupstine kluba, znam i kako je dosao na to mesto. Al necemo o politici. Vazno je da deset utakmica nismo izgubili.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dosadasnji je kao posten.

Kada je pocela sezona mislio sam da namerno gube utakmice da bi ispali iz lige i da se klub proda za manje para.

Ma sve je to jedan veliki raspad... znam jer mi je burazar predsednik skupstine kluba, znam i kako je dosao na to mesto. Al necemo o politici. Vazno je da deset utakmica nismo izgubili.

 

Треба да схватиш једну ствар - српски учесници европских купова се ротирају (наравно, ми и цигани смо вечни, из више разлога). Разлози су каква-таква популаризација фудбала, нешто мало зараде, могућност да се неки играчи "искажу" и тако лакше продају, као и нешто улагања у стадионе. Сад је дошао ред на Војводину (беше ли 99. последњи пут?), изгледа и Бежанију. Нема то претерано везе са игром Воше, тако је одлучено. Као што је одлучено да ОФК издува (авероватно да би се надокнадило то што је две године узастопно играо у Европи). Звучи као теорија завере, али погледај мало статистике.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...