Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogledajte samo sta kaze Zvezdan Terzic

 

Terzić za B92: "Kazna očekivana"

 

Fudbalski klub Partizan izbačen je iz Kupa UEFA zbog incidenata koje su njegovi navijači napravili na utakmici u Mostaru sa Zrinjskim, koju su ’crno-beli’ dobili rezultatom 6:1. Predsednik Fudbalskog Saveza Srbije Zvezdan Terzić je za B92 izjavio kako je kazna bila očekivana, a takođe je najavio i uvođenje novog zakona o sprečavanju nereda na stadionima.

 

Terzić smatra da je kazna bila očekivana zbog borbe koju UEFA vodi sa huliganizmom i nasiljem na stadionima.

 

„Kazna kao kazna niti je teža niti je lakša kazna od kazne koju smo očekivali i niti je teža niti je lakša od kazne koju bi dobio bilo koji klub za sličan incident. UEFA ima jasnu globalnu strategiju i u okviru te strategije je borba protiv huliganizma i nasilja na stadionima i ovakva kazna je i mogla da se očekuje.Vrlo dobro znamo iz iskustava od prošle godine da su holandski Fejenord i poljska Legija kažnjeni i suspendovani, a posle žalbi koje su usledile, kazne su čak povećane. UEFA ima jedan jasan kurs borbe protiv huliganizma i nasilja na stadionima i oni će u tome istrajati“.

 

Terzić je rekao kako klub i Fudbalski Savez moraju da preuzmu odgovornost na sebe.

 

„Sve pošto smo mi pokušali da zaštitimo Partizan u svojim pismima, to kod UEFA ne pije vodu, to je jedna ozbiljna organizacija i jednostavno objektivna odgovornost se mora prihvatiti na sebe, kako Partizana tako i Fudbalskog Saveza Srbije i svih ostalih faktora“.

 

Predsednik FSS je najavio i uvođenje novog zakona o sprečavanju nereda na stadionima koji bi se primenjivao, za razliku od postojećeg.

 

„Mi smo već počeli razgovore i sa Dušanom Petrovićem, ministrom pravde i sa ministarkom sporta gospođom Marković i sigurno ćemo to uraditi i sa ministrom policije Draganom Jočićem. Mora se napraviti jedan svrsishodan zakon koji će se primenjivati, zakon o sprečavanju nereda na stadionima. Mi sad imamo taj zakon, međutim slabo se primenjuje i on sam ima mnogo manjkavosti. Ali dok ne zauzmemo mi jedan oštar kurs, kao što su uradili Englezi, mi nećemo moći da stanemo na put nasilju na stadionima i svi koji budu dolazili neće se osećati bezbedno“.

:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је више смешно:

Усташе праве хаос, преврћу и пале, гробари их каменују - црногорци похапсе гробаре,

Зрињски је буља од екипе, гробари мало навијали, ништа неуобичајено - Партизан избаце, оде Зрињски.

Зашто нас, бре, мрзе?

Пустите више Србију на миру, јебем вам матер усташку!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Интер је смешан, опет ће их претандрљати Јувентус, а вероватно и Милан.

Надам се да ће се Кјево вратити у Серију А, пошто ту и припада!

Edited by Doommaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kosovo, šiptarski izgredi, pa smo im malo zapalili džamije u Nišu i na Dorćolu...

 

Kao da nismo to uradili, svi bi se sažalili na nas...

 

Mada sumnjam da je bilo orkestrirano i instruisano s njihove strane..

 

Kao skupila se masa, itd..

 

Mislim, ja nisam palio, nije da nisam teo, mrzelo me, već je bilo ljudi koji jesu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebote , od svih ti uvek smiruješ....

 

Možda si i u pravu, al me podsećaš na B92...

 

A b92 na volim

 

kapiram da si crnogorac, al bre nemoj svaki put...

 

Ako te to ne interesuje, skreni sa teme i to je to.

 

Mislim, bez ljutnje.

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...