Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Haha veliki steva se trudi na jednoj slici da proguta loptu XD

 

Joj definitivno cu jednog dana udomiti lemminga :wub: sada nema sanse jer imam 3 macke, ali jednog dana... ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se dobro secam, krecu se od 400 do 500din. Mogao bih da uzmem jednog. Zvao bih ga Obrad. :da:

Mica i Ljubica su napolju, tako da im nece smetati.

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

што јеботе, баш ће бити у форми. има дудара џогинзи од раног јутра.

haha, ne moze Mazi da pobegne. Donosi mi redovno ulov da se pohvali, a videla sam je dosta puta i u lovu. Nebih da joj placam uzinu 500 din XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bmagarac xD

U pravu si za cene. :D

 

@Tanya

Steva je ubijao te lopte. A sto se tice lemminga... Ako ga budes uzimala, sklanjaj ga sa promaje. :)

 

@Ajlin

Pa jesu. Umetnici za bezanje iz terarijuma. :) Obozavaju rolne od toalet papire ili slicne kartone. Onda on to sve lepo poredja, pa se penje. :) Lukavi su, u svakom slucaju. :D

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

et bdonkey

Zato sto ces se obradovati svaki put kad ga ugledas?

Verovatno. :)

@bmagarac xD

U pravu si za cene. :D

Moram da promenim nik, nema druge. :)

Cak i posle In Flamesa, cekam u redu za jakne - cujes Asha iz pozadine - MAGARE, MAGARE, AJDE UZMI I NASE PAPIRICE. Svi su mi se smejali. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da promenim nik, nema druge. :)

Cak i posle In Flamesa, cekam u redu za jakne - cujes Asha iz pozadine - MAGARE, MAGARE, AJDE UZMI I NASE PAPIRICE. Svi su mi se smejali. :)

Nemoj, super ti je nick. Zaboravi sta sam napisao. I zaboravi Matiju.

Ne menjaj nick! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi ga u onu kuglu, sto ima za hrcke, tako mu macka nece moci nista.

A nije to to, ja bih da se igram sa njim, da moze da trckara po sobi, sta ce mi ako ce ziveti kao zarobljenik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAKO MRZIM LJUDE KOJI UDARAJU ŽIVOTINJE.

Danas se šetam Kalemegdanom, i jedno kuče priđe nekoj klupi gde je sedeo neki dečak sa babom.

Kuče stavi prednje šape na klupu i hoće da se mazi, kad babetina raspizdi kuče torbom po glavi i ono pobegne.

Tu sam poludeo i proderem se "Što udaraš kuče babetino?", ona kaže "Pa hoće da mi ujede dete, besno kučište", a ja joj odgovorim "Ti si ovde besna a ne kuče, ono je samo htelo da ga neko mazi. Šteta što te nije ujelo"."

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAKO MRZIM LJUDE KOJI UDARAJU ŽIVOTINJE.

Danas se šetam Kalemegdanom, i jedno kuče priđe nekoj klupi gde je sedeo niki dečak sa babom.

Kuče stavi prednje šape na klupu i hoće da se mazi, kad babetina raspizdi kuče torbom po glavi i ono pobegne.

Tu sam poludeo i proderem se "Što udaraš kuče babetino?", ona kaže "Pa hoće da mi ujede dete, besno kučište", a ja joj odgovorim "Ti si ovde besna a ne kuče, ono je samo htelo da ga neko mazi. Šteta što te nije ujelo"."

:pivopije:

 

Evo sta je ljubav... Btw, prika iz Zrenjanina. :)

l_0fa0e36ee39b48729d56413293f2d26b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...