Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Как'и сунђери, нема ништа док не осетиш мекоћу џигерице...

 

Slušajte čoveka sa iskustvom :D

 

Ma možda kornjače imaju drugačiji ukus po tom pitanju, ko će ga znati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Как'и сунђери, нема ништа док не осетиш мекоћу џигерице...

ма то покушавам да ти кажем, у сунђеру је све што није појо. има и бело и роштиљ јебага...

само очекујем када ћу ујутро сабајле да га видим како лаје и маше репом. кад га раним, само што ми не оќине прс.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ааааа, а ја мишљах да је у сунђерчету садржај дебелог црева...

 

@Тања

Искуство него шта! Не може увИЈек да се нађе девојка, а мука притера...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не може увИЈек да се нађе девојка, а мука притера...

 

 

то би био неки еквивалент аналу, Цане је фин дећко и не воли да тера туда...

______________________________________________

 

 

Ne zna se koji je gori od vas dvojice... :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I od svih imena bash Bobi...?! :no:

:redface:

 

Joj obožavam kad kučići tako grickaju non-stop

Ok je kad gricka ali ovaj hoce da zarije zube :>

 

 

Eto može da bude Meda; to je lepo, opušteno ime koje mu priliči

Pas mog dede se zvao Meda, rastrgle su ga seoske dzukele pre dva meseca tako da.. ne, nece se zvati Meda ;P

 

 

Рајко?

Rajko, Rile... ne znam, mozda, ja bih volela da ime bude srpsko ;>

 

Бако, јел лаје кад му замениш батерије?

Vidi se da nisi poznavalac flore i faune, ovo je ochito model na navijanje ;P

 

 

picture454dr4.th.jpg

 

picture468uj0.th.jpg

 

picture461ql8.th.jpg

 

kucaanp2.th.jpg

 

picture433qy3.th.jpg

 

picture431br8.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeku sam mu stavila po savetu sa neta da bi mu simulirao bracu/sestre dok spava... Posto se oseca usamljeno i cvili cesto.

Е јеби га, пси су, бре, паметне животиње, потомци вукова којима није била фрка да самују. Није пас глупи канаринац па кад му ставиш огледало он мисли да има ортака. Само ће да се скења кад осети да му је "брат" умро јер је 'ладан као лед...

Цвили зато што спава на плочицама, стави му неко ћебенце.

 

Иначе, мачор ми се опоравио, али је сад невероватно досадан, стално се уваљује у крило или на груди (ако лежим) а то ми невероватно смета јер ем је напољу пакао, ем мачке имају више телесну температуру од људи, па кад ми легне на груди као да сам термофор ставио...

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, мачор ми се опоравио, али је сад невероватно досадан, стално се уваљује у крило или на груди (ако лежим) а то ми невероватно смета јер ем је напољу пакао, ем мачке имају више телесну температуру од људи, па кад ми легне на груди као да сам термофор ставио...

 

 

Jeeeeej!!!!!

:veseli: :veseli: :veseli:

 

Neka samo nek' te greje i nek' bude srećan :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mal nisam ubila tri skotska ovcara.. ono, Lesi i fazoni :)

 

 

na poslu, dodjem i nesto smo pripremali te krenu da mi smetaju.. izbacim ih iz kuce..

ja kontam, bice njima dobro.. u hladu je svaki dan temperatura oko 45.. a ja njih izbacim napolje, gdje nema hlada.. i tu provedu od 9 do 2 popodne..

nasla sam ih kako leze na travi, isplazenih jezika.. :)

jedva su se uvukli u kucu.. jednog sam unijela bukvalno, sreca da su jos mladi pa ne toliko veliki..

polivah ih vodom da dodju sebi..

 

da je ova gazdarica vidjela, otpustila bi me :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam za macora :pivopije:

 

Е јеби га, пси су, бре, паметне животиње, потомци вукова којима није била фрка да самују. Није пас глупи канаринац па кад му ставиш огледало он мисли да има ортака. Само ће да се скења кад осети да му је "брат" умро јер је 'ладан као лед...

Цвили зато што спава на плочицама, стави му неко ћебенце.

 

Psima nije frka da samuju ali shtencima prvih par dana jeste, itekako, to je opsti problem jer je stene istrgnuto od majke. Tako je sa svim shtencima i nema veze sa spavanjem na plocicama ;P Cebence ima ali je plocice izabrao sam jer mu je tamo najhladnije da smesti svoj debeli stomak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rajko, Rile... ne znam, mozda, ja bih volela da ime bude srpsko ;>

назови га Миле. Цане би се звао Миле да се не зове Цане. ја мислим да је Миле сасвим коректно име за корњачу. или за куцова на навијање који показује склоности ка фригидним плишаним зецовима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не хули, сотоно.

Psima nije frka da samuju ali shtencima prvih par dana jeste, itekako, to je opsti problem jer je stene istrgnuto od majke. Tako je sa svim shtencima i nema veze sa spavanjem na plocicama ;P Cebence ima ali je plocice izabrao sam jer mu je tamo najhladnije da smesti svoj debeli stomak :)
Да, да,заборавио сам на врућину.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не хули, сотоно.

ау бре куме, што си на вр'? јел те слуша џига ил' је отказала послушнос'? :разз: вај кент ви џаст, ју ноу, гет алонг? :вуб: ;)

 

Moji Rusi bi pocrkali kada me ne bi videli duze od 2 nedelje

истина, ономад кад сам гледо 'кнегињу анестезију' тела је да свисне кад онај њен цвикераш оде у москву на пар дана пословно. руси су привржени у пизду материну.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ау бре куме, што си на вр'? јел те слуша џига ил' је отказала послушнос'? :разз: вај кент ви џаст, ју ноу, гет алонг? :вуб: ;)

Усмрдела се проклетница, а свежу не могу да купим јербо месаре не раде. Не знам шта ћу с'с себе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Усмрдела се проклетница, а свежу не могу да купим јербо месаре не раде. Не знам шта ћу с'с себе.

 

:) :) :)

Sigurno postoji neko alternativno rešenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Усмрдела се проклетница, а свежу не могу да купим јербо месаре не раде. Не знам шта ћу с'с себе.

а јебѓа, ја кад је тако, узнем прво са киоска што ми падне шака. најбоље волим пуњену у кајмаку. док је топло филз олмоуст ез а рил тинг. ставим и зелену да ме чешка и љуто да би' одржао хардцоре ноту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako... Imamo novu pridoslicu. U pitanju je mache, naravno. Tripujemo da je dete od naseg macora jer jako lice.

Sve u svemu ako ste ikada imali dilemu da li Gremlini zaista postoje mozda ce vam donja slika delimicno razresiti misteriju.

 

gremlinmq2.jpg

 

Ili mi je ovo cudo doslo u dvoriste... nisam siguran.

 

 

tarsiers%201.jpg

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...