Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Uh, jedno uginulo i macka skloni preostala dva, danima nisam mogla da ih nadjem... Vratila je samo jedno. Par dana kasnije sam i to zadnje nasla mrtvo. Ne znam zasto. :cry:

 

da ih nije podavio neki machor?

BTW, imam ja sad 7 komada, svi su preslatki, okacicu uskoro fotke.

Hoces neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je zao jadnih macica :(

 

Inace majka mog sadasnjeg ljubimca je kada god bi se okotila odbijala da doji macice i oni su redovno crkavali, i to svake godine. I prosle godine ona okoti samo jedno mace i za divno cudo othranila ga. A on je postao totalno opicen macak na nju, neverovatan macor, a sada se inace vec malo uozbiljio, juri macke po kraju, a i ugojio se ... jbg sad je ozbiljan dasa, puni godinu dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf,sinoc idem sa ortakom i dva lika sutiraju psa ispred Benetona u centru grada.Ja popizdeo prisao im i pitao dal hoce da im se najebem matere.Oni stali gledaju,usrali se a furaju se kao zajebani likovi.Odlepio sam,mrzim kad neko maltretira zivotinje u mom prisustvu.

Usrali su se zivi,mladji od mene godinu dve.More da im jebem mater,da su nesto progovorili usrao bi ih od batina.Evo sad sam se opet iznervirao.Pogledali su me onako a oci kao krofne,samo su u tisini nastavili kao posrani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas i ne praktikujem da mazim pse lutalice,em umeju da budu agresivni ili su nosioci nekih zaraza jer zna se da kopaju po djubristima i tako tome ali kad vidim nekog tako da maltretira zivotinju dodje mi glavu da mu otkinem.Uf jedan dan,vidim ja moji psi se kidaju na kapiji nesto,laju pa laju a ne vidim na sta.Ja izadjem napolje a klinci se sakrili sa pit bulom iza komsijine zive ograde i pujdaju ga.

Rekao sam im da sklone tog kera da ih ne bi zadavio na licu mesta.Mada pre bi njihovi roditelji trebali da dobiju postene batine,dati detetu od 10 godina da seta pit bula.Jebem im mater bolesnu

 

I posle kad se desi ovako nesto psi su krivi,more sve bi ja to dao kopa po rudnicima dok se ne raspameti

 

http://www.youtube.com/watch?v=W66UqWdz_oY

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro nema veze sto je pit bul, znamo da mogu da budu skroz medeni ako se tako odgajaju... ako je agresivan pa jos s decom... te roditelje treba kazniti. Dugo sam mislila da je usvajanje sranje jer sta ako dete zapadne u los dom ali kad vidim ko sve ima privilegiju da se razmnozava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas i ne praktikujem da mazim pse lutalice,em umeju da budu agresivni ili su nosioci nekih zaraza jer zna se da kopaju po djubristima i tako tome ali kad vidim nekog tako da maltretira zivotinju dodje mi glavu da mu otkinem.Uf jedan dan,vidim ja moji psi se kidaju na kapiji nesto,laju pa laju a ne vidim na sta.Ja izadjem napolje a klinci se sakrili sa pit bulom iza komsijine zive ograde i pujdaju ga.

Rekao sam im da sklone tog kera da ih ne bi zadavio na licu mesta.Mada pre bi njihovi roditelji trebali da dobiju postene batine,dati detetu od 10 godina da seta pit bula.Jebem im mater bolesnu

 

I posle kad se desi ovako nesto psi su krivi,more sve bi ja to dao kopa po rudnicima dok se ne raspameti

 

http://www.youtube.com/watch?v=W66UqWdz_oY

 

Rekao sam lepu zibotinju, znaci urednu, cistu. :D

JA ne mogud nista da uradim jer boi ja tada dobio batine. osim ako nije neko manji od mene. :twisted:

 

:chears: Ja nisam dobro obajsnio, ja diram samo lepe mace i kuce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali kad vidim nekog tako da maltretira zivotinju dodje mi glavu da mu otkinem...

 

I ja popizdim kad neko muci zivotinje...

 

I za tudje mi smeta, ali za moje - ujedam...

 

Jednog tipa sam isterao iz kuce, zato sto mi je sutnuo macku. Ta macka ima naviku da svima skace u krilo... Ali BAS svima... I taj tip sedeo na kaucu, kad mu macka uskoci u krilo. I on, debil, kao oparen, udari macku da je otera i ona pade... I ko da nije bilo dovoljno, lik ustade, jurne za mackom, i sutne je u glavu. (inace, moje macke ne beze ni od koga kada su u kuci).

I cim sam sve to video, zaurlam ko bik, tako da je ovaj poceo da se izvinjava, kurac - palac, i na kraju je morao da ode... Psovao sam mu sve po spisku... Malo je falilo da ga izbacim sa terase... Bas je bila scena... :razz: Iako je 10 g stariji tip od mene...

 

A sad mi niko ne muci macke, valjda shvatili da je preveliki rizik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je jedna stvar koju mrzim,druga je sto i pored zakljucane kapije i table za upozorenje na psa ima pametnjakovica koji ulaze u dvoriste.

Sad skoro usli neki idioti,trazili neku pomoc boga pitaj,i ja ih onako pitam 'sta da je ker bio pusten'

Kaze on 'pa tuzio bi te'

Da nije bilo caleta tu ja mislim da bi ga pocepao gore od kera,jos onako mrtav ladan to da kaze.More da ti jebem mater,kapija nije zakljucana da bi se preskakala.Stvarno ne smem da pomislim sta bi bilo da neko udje a da su psi pusteni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo budalu. Hoce li vec jednom izaci ovde zakon kao u Americi, privatni posed, ako nisi pozvan - metak u celo i u pizdu materinu. Da vise ni u svojoj kuci covek ne moze da se oseca sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi kacio.

Ajoj prelepa je :wub: :wub: :wub:

Sta radi na toj trecoj slici? Stidi se :)

Prvo sto cu da uradim kad se odselim je da nabavim takvog cimera :lol:

pre ce biti da su nepristojne radnje u pitanju... ili glumi jeza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...