Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

da ima 2 meseca mozda bi se i navikao. Moj ker je odrsatao sa mackama i to mu je bilo skroz ok.... Mada je zbog toga cesto dobijao "batine" od macaka napolju , jer one nisu htele da se igraju s njim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Toy ti si se bas specijalizovala za detektovanje pola kod zivotinja ;) Inace onaj Pet Shop kod carine je zakon! :pivopije:

 

Ma da, toliko sam im gledala u rupe da moram mudrost da podelim sa svetom :) :) :)

 

a zašto što pre? a zašto je to gradskoj deci toliko bitno kad će u 90% slučajeva tu jadnu životinju odvesti kod veterinara na sterilizaciju? :) evo samo tebi za ljubav ću da proverim kog su pola mačići pa javljam rezultate :)

 

Zato sto uzimaju MACKU a ne KREKER od tebe, zato sto ce ta macka biti sa njima narednih 10-20 godina i zato sto hoce da znaju sta uzimaju posto je razlika OGROMNA? U ostalom, ako onih 10% nece odvesti macku na sterilizaciju, onda to uradi zbog njih... a ja te ne volim, tako da meni za ljubav nemoj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo su moje 'zverke'

 

Image626.jpg

 

A pogledajte ovaj klip,u odgajivacniji Krasnaja Zvezda odakle su i potekli Ruski Terijeri.Izvalite samo situaciju kada prolaze zarobljenici i kako svakog posebno osmatra...A onaj skok preko konja tu sam se zapanjio

 

http://video.mail.ru/mail/youlka77/670/691.html

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni tvoja rodna gruda nije mnogo urbanija :P

Jeste, ja sam rodjen u Novom Sadu. :)

 

 

A i uzasno je iritirajuce sto na kolima imam RU tablice, ali samo do Jula :D

A isti kurac, RU, SM, bolje da imate NP i mirna Backa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjao sam tamo u Zemunu beli Golf 2 na zadnjem staklu mu je prilepljeno Munze Konza :)

 

To su verovatno neki cigani iz Ugrinovacke ili okoline, skupili para za dvojku pa sad glume pucace :D :D :D

 

Injace sad zivim na p otezu Zemun - Pazova i mogu vam reci da kada iz Zemuna dodjem u Pazovu osecam se kao da sam dosao u civilizaciju, Munze je najprljaviji i najsmrdljiviji grad na svetu :( Jeste da sam rodjeni Zemunac ali tako je :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

987785286ldc4.jpg

 

lc18ca70b8c3a2afd0391fdvh1.jpg

 

l17680b00ef9e40696a1fa8hb1.jpg

 

 

Let me introduce you to my boyfriend's dog :D

 

Ovo je Cica, mali slatki malamut. Prve dvije fotke kad je bila beba, the last one kada je skoro 6 godina starija. Preslatka je! :da:

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhm i dalje je najljepša :wub:

 

A ne voli pse uopše, zato ljude obožava :da: Ne prošetamo ni 10m da ne počnu djeca sa pitanjima:"A možemo li da je pomazimo?"

A ima i ozbiljnijih ljudi koji znaju koja je rasa tačno, pa ispituju o detaljima :D

Kako god, niko nije ravnodušan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

опет овај Сисус неке перверзије... цц... ем је луд ем се скида го :) :) :)

Kad vec pomenu, imao sam jedno vreme kunice (i to rasne, Francuske ovnolike) i imao sam jednog muzjaka koji je znao da skoci na ruku i da prca. Dolazi jedan lik kod mene, stavi ruku u kavez da ga pomazi i kaze: "Mali zeka", a ovaj u tom momentu skoci i krene da mu prca ruku. Znaci, dupe smo mu pomerali za to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...