Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

:wub: oćeš jednu ciglu? nema problema ;) ili možda oćeš jedno mače? mogu ti ga poslati poštom, post express radi ko doksa što kaže naš narod :)

ako nekog zanima, mačići su stari (ili bolje reći mladi) tek 5 dana ;)

Nebitno,samo da ne zavrsi u Dunavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte da gledate ako imate slab zeludac

 

http://www.youtube.com/watch?v=oZsBTIdgSuQ...feature=related

KONJ!!

 

eve su prinove, tri komaTa u tri različite boje, dva smo već udomili :pivopije: a ako ne udomimo trećeg - onda mu ne gine džak + cigla = mutno Dunavo :zuba:

 

izvinite na malo lošijem kvalitetu slika, mobilni je zreo za zamenu ;)

 

picture97ng3.th.jpg

 

picture100wc4.th.jpg

 

picture101fq5.th.jpg

 

Samo DEBIL moze da baci macice u reku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebitno,samo da ne zavrsi u Dunavu.

 

:) :) sve mačke što nam pregaziše kamioni/autobusi/i slična vozila, deda je bacio u Dunav :) jebiga ko starom čoveku da objasni :) hoću reći, čak i ako odlučimo da zadržimo Žuću (nekako mi je on naj ubav :wub: ) svakako će jednog dana završiti u Dunavu :) jebaga kod nas ni jedna mačka nije krepala od starosti, sve ih pregaziše majku mu....šta da radim kad nam Djerdapska magistrala prolazi kroz grad :( jedino još uvek ne znam gde je LjubIša...siromak :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zensko?

 

rekao sam Žuća ;) a nisam baš toliko lud za proveravanjem pola životinja....a što pitaš? nemoj mi reći da razmišljaš da ga uzmeš? ako hoćeš javni se na pp pa će da vidimo da iskombinujemo nešto, dva komaTa smo udomili na neviđeno a ko mi se ovde javi može da izabere boju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jjjjbt, ova moja ludaca od macketine pocela da unosi macice u kucu na kvarno! Sve je to slatko u pocetku ali posle - gde god zakoracis - ciiiiiiiju! :cry: , gde god sednes - kmeeee...gnjgnjnjnj! :ph34r:, gde god da pogledas - mace na ivici da padne niz stepenice ili sa ormana... ili sa ormana pa niz stepenice... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :podstresom:

 

 

 

 

Inace, jedno musko (eh, sitna, siiiiitna :)), dve zenkice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, jedno musko (eh, sitna, siiiiitna :)), dve zenkice :wub:

 

 

Bolje i da nije musko ako su sitna, siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitna :(

 

Inace ja sam imao jedno malo mace koje je bilo slepo, ali mi ga je bilo jako zao i mnogo sam ga voleo. Ali bilo je opiceno maximalno, popne se uz stepenice ne znam ni sam kako, ode u sobu, pa na terasu i dva puta je padao sa perase i prezivljavao :( Posle nekog vremena nestyao i nisam ga dugo vidjao, mislio sam da ga je onako slepog ker nahvatao, ali posle negog vremena vidim komsha popizdeo, cistio bazen i nasao mrtvo mace unutra :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa onda i ja polazem prava na to mace jer mu je, s' obzirom da ce porasti do kolena, ocigleno moj macak tata :wub:

Jeeee l'? Pa lepo, odmah cu ti ga dati, gre'ota da bude odvojen od familije koja ce ga hraniti umesto mene. :wub:

 

:twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije fora u tome nego sto si zaboravio da napomenes da jos niste isporucili ta dva pa i dalje moze da se bira boja :P

 

šta ja sad imam da objašnjavam gradskom detetu...al' ajde, videla si slike zar ne? verovatno si primetila da još siroti nisu ni progledali a pomenuo sam i to da su stari tek 5 dana....pa gde se tako mali mačići odvajaju od majke??? :rolleyes: a to što si gradsko dete ti ne uzimam za zlo već kao olakšavajuću okolnost :):evotigana:

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeeee l'? Pa lepo, odmah cu ti ga dati, gre'ota da bude odvojen od familije koja ce ga hraniti umesto mene. :wub:

 

Pa evo vidis kako njegov tata zeli da ga prihvati ovde, a mama ga se tek tako odrice, samo da ga ne bi ona hranila vec tata i njegova familija .... ccccc......

 

@Toy ti si se bas specijalizovala za detektovanje pola kod zivotinja ;) Inace onaj Pet Shop kod carine je zakon! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj kakvi gluvi telefoni :) proveri pol macica sto pre, to ti je moj savet. (tip: zenske imaju rupu vise nego muski), gradskoj deci je jako bitno kog su pola macke ;)

 

a zašto što pre? a zašto je to gradskoj deci toliko bitno kad će u 90% slučajeva tu jadnu životinju odvesti kod veterinara na sterilizaciju? :) evo samo tebi za ljubav ću da proverim kog su pola mačići pa javljam rezultate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate smaras vise sa tim tvojim gradska deca vs seljacka deca kao da u gradu zive bezosecajne krvopije i hladnokrvni manijaci, iscooliraj malo sa tim

 

ljudima na ovom forumu više ništa nije smešno.....a gde sam ja to pomenuo reči "bezosećajno", "krvopija", "hladnokrvno" i "manijaci"??? izgleda da čitaš ono što želiš da pročitaš a ne ono što je stvarno napisano, znaš kako ja to vidim? malo šale nije na odmet, a ako sam nekoga uvredio neka mi se javi na pp pa ću sve da objasnim, a i ti bi mogao da "iscooliraš"...imamo li neku našu reč za to? govori srpski da te ceo svet razume :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...