Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Da, da, mora da je kreten :) A to sto oni sami nekad podlecu i istraumiraju i vozaca ljubitelja zivotinja nikom nista. Gledam one kucice sto bukvalno svrsavaju na to da pridju sto blize njuskom pod tocak i ostanu zivi, ko da se igraju kukavice :)

 

 

E pa ovo si u pravu. Inace prosle godine jednom u mojoj ulici vracam se kolima i samo u jednom momentu oetim da sam presao preko necega ali nije cigla, ipak je bilo mlitavije, i ne da mi djavo mira, ja napravim krug oko bloka i vratim se, kad ono ja zgazio mace, ne bas malo nego onako srednje velicine ..... ne mogu da vam opisem kako sam se osecao .... hteo sam da puknem od muke, ali jbg, nisam mogao da ga povratim u zivot :( :( :(

 

A inace X puta sam video mrtvog coveka, zgazenog, sjebanog i retko kada sam nesto osetio, ali kada vidim zgazenu zivotinju totalno se izbedacim i posle ceo dan nisam ni za .... :(

 

Tanja, meni je bas simpaticno kada macka ulovi nesto i onda rezi da joj niko ne uzme plen :D To mi je tako interesantno da uvek namerno podrzavam macka da bi rezao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da sam zgazio macku kada sam isao na casove voznje...nije bilo namerno niti sam znao sta sam uradio, nego mi instruktor rece :mrgreen:

 

Macak moje ortakinje se razboleo pa mi bas zao kada ga vidim...nece ni da se igra, nista... bedak

 

Ma ribice su najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ovo me podseca na jednu situaciju koju sam imao pre par godina. Naime imao sam dva macka, prelepi su bili, i samo jedan dan obojica prestanu da jedu, danima nisu mrdali, mrsaveli nenormalno, povracali neku sluz i u stvari shvatim da ih je neko otrovao, i to ko ce drugi nego neko od bliskih komsija, koji su ionako namcori. JEdan macak je crkao, nisam mogao da opisem koliko mi je bilo zao, a drugi se nekako izvukao, ali je dugo, dugo nosio posledice. Posle toga sam malo popricao sa ljudima iz kraja, objasnio sta mislim o ljudima koji mrze zivotinje i obecao da ako se ponovi i ja saznam ko je, ima da mu darivam 7 grama olova upakovanog u lepu bakarnu kosuljicu!!! Od tada se nista slicno nije desilo, a nadam se i da nece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno je Milica preko noci uspela da se provuce kroz 2x2cm rupu u kartonskoj pregradi i zateknem ih zajedno bez hrane :lol: Pregradim opet ovog puta bez glory hole-a i odmah panika, ona pokusava da preskoci nesto duplo vishe od nje, na kraju je ostala da visi pola tamo pola 'vamo, nisam mogla da gledam pa sam sklonila. Uzimam jos jedan kavez :no:

Ti bi glodara da zadrzis kartonom??? Pa oni drvo pregrizu, a kamoli karton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,neki kreten mi pregazio macora autom. :violent::tehkista: Plakala sam tri dana ko dete,mamu mu jebem. :sad:

 

mojim mačkovima se to događalo ihaha puta do sada, ko zna koliko ih je do sada pregaženo....mačke kad se noću nađu na putu pred nekim vozilom jednostavno se ukopaju u mestu i ne mrdaju i tako stradaju, verovatno ih farovi zaslepe pa se uplaše.....sve mačkove što izgiboše deda je pronašao samo nije mog ljubimca LjubIšu, a to gde je on "završio" za mene će ostati večita tajna :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vec godinama cuvam macke i ovo mi je prvi ovakav slucaj,sve ostale su dozivele duboku starost.Sad imam samo dva macora i moracu da nabavim bar jos dva,posto imam uslova da ih cuvam-veliko dvoriste,ljubav i mnogo hrane posto mi suprug drzi mesaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ Lepo, ne znam za njega i nisam citala nista od njega. A sto se ti nerviras, stvarno mi nije jasno?

 

Ljudi,neki kreten mi pregazio macora autom. :violent::tehkista: Plakala sam tri dana ko dete,mamu mu jebem. :sad:

 

Jako mi je zao :(

 

Da, da, mora da je kreten :) A to sto oni sami nekad podlecu i istraumiraju i vozaca ljubitelja zivotinja nikom nista. Gledam one kucice sto bukvalno svrsavaju na to da pridju sto blize njuskom pod tocak i ostanu zivi, ko da se igraju kukavice :)

 

 

Ja mislim da sam zgazio macku kada sam isao na casove voznje...nije bilo namerno niti sam znao sta sam uradio, nego mi instruktor rece :mrgreen:

 

Macak moje ortakinje se razboleo pa mi bas zao kada ga vidim...nece ni da se igra, nista... bedak

 

Ma ribice su najbolje...

 

Ja sam udarila macku pre mesec dana ili tako, bilo mi je muka i plakala sam pola dana. :(

 

Kupila sam skalameriju za macke, i super se zezaju :):da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam se vracao sa Exita,3 ujutru vozim ja kroz ZR,nema zive duse i vozim 60,izleti macka,ja na kocnicu al djavola,samo se culo tup-tup.Prednji pa zadnji tockovi.Stanem malo dalje,vidim macka se baca po putu,skacuci do metar u vis.Dal su to bili zivci ili sta ne znam,nisam smeo da pridjem bas je bila pomahnitala.Jbg,skenjao sam se ali nemoguce je ukociti u mestu pri toj brzini,plus je izletela na 5 metara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eve su prinove, tri komaTa u tri različite boje, dva smo već udomili :pivopije: a ako ne udomimo trećeg - onda mu ne gine džak + cigla = mutno Dunavo :zuba:

 

izvinite na malo lošijem kvalitetu slika, mobilni je zreo za zamenu ;)

 

picture97ng3.th.jpg

 

picture100wc4.th.jpg

 

picture101fq5.th.jpg

Dobices ti ciglu :violent: Daj meni jedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...