Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Nece, upiskice te.

Hahaha to mi se desavalo, kucici se cesto upiske od srece kad uzmes da se igras sa njima :)

Narocito lutalice koje su navikle da ih svi sutiraju i teraju, kad krenem da im tepam vec je bara oko njih, o mazenju da ne pricam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha to mi se desavalo, kucici se cesto upiske od srece kad uzmes da se igras sa njima :)

Narocito lutalice koje su navikle da ih svi sutiraju i teraju, kad krenem da im tepam vec je bara oko njih, o mazenju da ne pricam :lol:

 

 

Ili od srece ili su nanjusili zenku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za one koji iimaju JEDNU macku i onu posudu/wc za macke - koliko dugo vam traje pakovanje od 5kg peska za macke (i koje marke biste preporucili)?

 

Ili mozda bolje pitanje - koliko vam treba peska za mesec dana????

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i moje gudane :wub::)

:wub:

nikad nisam videla tako "blag" primer abyssinian praseta, obicno su celi u tim "cveticima" od krzna :D bas deluje srecno :da:

razdvojila sam sinoc one moje, imaju horizontalan prozor celom duzinom pa mogu da se gledaju. Ima da lete kod veterinara, oboje imaju cudne oci :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je neko vario u njihovoj sobici ;)

 

Inace sad sam se bas nesto seto moje pokojne babe, zena je uvek govorila da onaj ko ne voli zivotinje je gori od Hitlera i Slobe jer doticni su imali po kera, kakvi li su tek oni koji mrze sve zivotinje i nemaju cak ni dzukelu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wub:

nikad nisam videla tako "blag" primer abyssinian praseta, obicno su celi u tim "cveticima" od krzna :D bas deluje srecno :da:

razdvojila sam sinoc one moje, imaju horizontalan prozor celom duzinom pa mogu da se gledaju. Ima da lete kod veterinara, oboje imaju cudne oci :no:

Da, Arcibald ima "zalizano" dupe :) i pankersku krestu :):wub:

A kod kog veterinara ih vodis? Ja jos nisam imala potrebe ovog mog da vodim, ali moracu i skorije vreme, ako nista - onda da mu isece nokte (:

 

Inace sad sam se bas nesto seto moje pokojne babe, zena je uvek govorila da onaj ko ne voli zivotinje je gori od Hitlera i Slobe jer doticni su imali po kera, kakvi li su tek oni koji mrze sve zivotinje i nemaju cak ni dzukelu :(

Mogu da razumem ljude koji nisu u poziciji da drze kucnog ljubimca iz ovog ili onog razloga, ljude koji nemaju neku preteranu ambiciju da imaju ljubimca (oni se svakako vezu ako uzmu nekog...) - ali ljude koji su protiv... Nikada. Kako mozes da ne volis nesto sto bi tebe volelo samo ako mu hranu dajes jbt, da ne pricam o nekoj vecoj posvecenosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma svako ima mogucnosti za nekog ljubimca. Neko ima uslove za konja, neko za psa, neko macku, neko ribice, papagaja .... ne znam u cemu bi covek trebao da zivi da nema uslove bas ni za jednog ljubimca :(

 

Nema nista lepse nego kada se vracam kuci sa posla a malilshko me doceka ispred kuce i sav srecan mjauce iako nije glada, jednostavno drago mu je sto me vidi, ili kad se leti popne u moju sobu preko terase pa me budi da ustajem :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaa, mace uvek to rade :wub:

Ja sam postala alergicna na njih - eto tako, samo odjednom :/ Ali svejedno, ne mogu da izdrzim kad vidim neku da je ne pomazim (: Bejbisitovala sam ortakovu macu letos - sa sve rukavicama za sneg da bih mogla da je mazim, i nakljukana lekom protiv alergije... x))) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nista lepse nego kada se vracam kuci sa posla a malilshko me doceka ispred kuce i sav srecan mjauce iako nije glada, jednostavno drago mu je sto me vidi, ili kad se leti popne u moju sobu preko terase pa me budi da ustajem :wub:

Hm, moj stalno bezi od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Arcibald ima "zalizano" dupe :) i pankersku krestu :):wub:

A kod kog veterinara ih vodis? Ja jos nisam imala potrebe ovog mog da vodim, ali moracu i skorije vreme, ako nista - onda da mu isece nokte

Ne mora on da sece nokte, uzmes obicnu ljudsku grickalicu ali ne seces kao ljudima horizontalno nego vertikalno ako kapiras,samo zarotiras 90stepeni grickalicu, seces onaj apsolutno providni deo na mm od neprovidnog da ne bi rizikovala da poseces venicu koja je unutra mada nije katastrofa ni ako se desi ali uzasno se lako uradi kako treba.

Vet Novak, Spina, Mama, tim redom bi trebali da su ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste videli novi pet shop madrlend? fisherman's partner, na 1000 kvadrata (tako kaze reklama) novi beograd kod uprave carine. a unutra je ogroman! ima boga i oca. stvarno. ima i mali zoo vrt - iguanu, letece veverice, jezeve, skocimiseve ... :)

 

sve u svemu, sad sam se vratila i hocu akvarijum....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...