Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ko zeli macu? Iskusan lovac... pa dobro, ne jos al bice jednog dana...

 

Ovaj, ja imam jednu masinu za stancovanje vece kolicine macica i ne znam sta da radim s njima, za sad ih imam 4, al dodjavola pojavila se jos jedna i ova trudnjaca sigurno planira da rodi bar jos 3 i ja nemam pojma sta da radim s njima :sad:

 

Ko bi zeleo macku? Dajem i ovu trudnjacu... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vec imam 7 macaka. Jbt jedu kao mecava, ne mogu da im se nakupujem hrane

 

Inace neki ortak od mojih macaka mi redovno shora na gume od djunte i onda kada uteram djuntu u amfort sve bre smrdi na pisacu. E kad ga uhvatim na delu ima da se ja ishoram na njega!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macak je dosao kao prateca oprema kuce u koju sam se uselila pre god dana, a pritom sam za sobom povela 2 macke. Matori je dobio harem a ja posast za frizider! Broj je narastao na 4, jos jedna macka pretenduje da se useli, neka lutalica, mislim da je i ona cura, pa racunajte koliko je to macaka kroz 2 godine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macak je dosao kao prateca oprema kuce u koju sam se uselila pre god dana, a pritom sam za sobom povela 2 macke. Matori je dobio harem a ja posast za frizider! Broj je narastao na 4, jos jedna macka pretenduje da se useli, neka lutalica, mislim da je i ona cura, pa racunajte koliko je to macaka kroz 2 godine :)

 

Pa kada ima mnogo akcije mnogo se i klopa pa se prazni frizider :D

 

A ja inace vise volim zenske macke, nekako su pitomije, umiljatije, ne zapisavaju teritoriju, bolje love jedino sto se previse sexaju i razmnozavaju, ali nema veze, kada se okote i maconci malo ojacaju podelis ih prijateljima, komsijama, poznanicima, rodjacima.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):):)

 

Dobar predlog, al to se kod nas ne radi tako... Komsije puste svoje probleme u travu i divljinu znajuci da tu negde ja zivim i da necu dati da malise izginu, pa ja tako dobijem nove mace. A da ih dam komsijama... cudno, al na kraju opet zavrse kod mene :)

 

Ne mislim na post Generalnog...

Edited by Faustus

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):):)

 

Dobar predlog, al to se kod nas ne radi tako... Komsije puste svoje probleme u travu i divljinu znajuci da tu negde ja zivim i da necu dati da malise izginu, pa ja tako dobijem nove mace. A da ih dam komsijama... cudno, al na kraju opet zavrse kod mene :)

 

Ne mislim na post Generalnog...

 

 

Ma ja uvek dajem macice ljudima za koje znam da ce ih voleti i paziti. Nikad ih ne bi darivao nekom kretenu koji ce posle da ih pusti u neku shumu da crknu jadnicci :( A i ako zavrse opet kod mene nema veze, gde ima za sedam ima i za osam macaka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zivim u kuci i imam ogromno dvoriste tako da nije problem :)

 

Da se razumemo, tih 14 je bilo ranije, dok sam kao klinka skupljala napustene macice.

 

Sad sam ipak malo realnija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecno s tim! Imam iskustva s naglim povecanjem broja macaka! Posle 14 nece ti se vise svidjati ideja! :)

 

E to je vec vamredna situacija koja iziskuje darivanje malenih macaka ljubiteljima istih.

 

Inace ja sam bas letos doneo jednog malog ludog macka iz Smedereva (sad je i dalje lud ali daleko od toga da je mali) i secam se kada sam stigao kuci nisam mogao da ga nadjem u kolima, nema ga nigde, ja se uplasio da se nije zavukao negde iza konzole u zice i elektroniku, pogledam ispod sedista nema ga, ali bacim slucajno pogled na gore kad on se uhvatio odozdo za zice ispod sedista i shishti kao zmija na mene. I nece da izadje .... ali onda ja iskusno izmesem komad sunke i na kraju stomak je pobedio, on izasao i stupio na tlo Vojvodine koje mu se posle svidelo i osladilo. Sada mu kupujem u ribarnici svezu ribu, ponekad kupim piletinu a s' vremena na vreme Friskies. I debeo je kao Pavaroti i samo bi zdrao :D Postao je pravi Sremac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecno s tim! Imam iskustva s naglim povecanjem broja macaka! Posle 14 nece ti se vise svidjati ideja! :)

Ja sam jednom imao 55 kunića.

 

Postao je pravi Sremac :D

Što mačorima uopšte nije problem.

 

''та, мјааоооооууу-уу''?

Pa nisu Sremci Lale, pa da tako zavrću, majku mu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj macak ima obicaj da se izvali na prozor (poput saksije) i tamo spava, pretpostavljam jer mu je toplo od radijatora, a i moze da zvera napolje da li prolazi neka cica maca. Ali najsmesnije mi je kada pocne da se namesta u snu i vrti i samo tresne odozgo na patos :D A debela sremcina bre ima 5 kg :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj macak ima obicaj da se izvali na prozor (poput saksije) i tamo spava, pretpostavljam jer mu je toplo od radijatora, a i moze da zvera napolje da li prolazi neka cica maca. Ali najsmesnije mi je kada pocne da se namesta u snu i vrti i samo tresne odozgo na patos :D A debela sremcina bre ima 5 kg :D

Haha, tako moj sivac kad me vidi krene da se valja na ledjima od srece i samo tresne sa kreveta/stolice/stepenica gde se vec zatekao, pa se pogubi nezna gde je :)

A 5kg nije mnogo za macora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...