Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

pre ce biti da su nepristojne radnje u pitanju... ili glumi jeza

:) :) :)

 

Ma i ja hoću al nemam para trenutno :(((

 

al uzeću je kad tad

joj nije mi jos nista drugarica javila za to, a cujemo se svakog dana. Ajd videcu da je podsetim danas da iscima tog lika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se cuva cvece/zelenish u saksiji od macaka???

Nemam problema sa tim.

Ispocetka dok su bili macici zaletali su se par puta onako krvnicki na saksiju i odmah smo podviknuli, sad ih uopste ne primecuju :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se ljubimci dresiraju?? Razumem ono kad zasere moras odmah da reagujes, da ne zaboravi zashto je nagrabusio ali recimo kako se obucava gde da vrsi nuzdu? Kako macki objasnis da ostri kandze na scratching post-u a ne na namestaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se ljubimci dresiraju?? Razumem ono kad zasere moras odmah da reagujes, da ne zaboravi zashto je nagrabusio ali recimo kako se obucava gde da vrsi nuzdu? Kako macki objasnis da ostri kandze na scratching post-u a ne na namestaju?

sta znam, kada radi nesto sto nesme ili gde nesme, samo joj podviknes, a kada to radi na pravom mestu, das joj do znanja da je uradila nesto dobro, tipa tepas joj, ili je pomazis kada zavrsi to sto je radila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazes macki 'bambi za tebe' u stvari joj das salamu.Ne znam dal' macke jedu keks :)

Jedu keks, sto ne bi jele...

Jedu i cips, grisine, smoki... Uglavnom sve sto mi jedemo vole i one :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istog takvog, samo sa malo drugačijom glavom (biće da je to bernandinac :mrgreen: ) ima komšija, ali je gotovo uvek pušten da se šeta po ulici. Toliko je dobroćudan da moje mačke redovno spavaju na njemu kad je hladno. E takvog kera bih voleo da imam :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...