Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Mozda ce ovo pitanje biti glupo, al sta sad zamolila me drugarica da ga na forumu postavim :rolleyes:

 

U njenom komsiliku neki tip stalno seta pit bula na povodcu ali mu je stavio i neke praporke, zvoncice koje vuce jos 1 m iza sebe i to naravno pravi nevidjenu buku.

 

E sad nju interesuju njegovi motivi za tako nesto

Jel on to hoce da uplasi druge pse da mu se ne priblizavaju ili sta...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

lik je suicidalan ali nema petlju da se ubije, pa pokusava ili da iznervira kera da bi ga zaklao na spavanju ili neko vojno lice iz komsiluka da ga skine s puskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel smeju po zakonu da se truju golubovi? znam da mogu da im radim sta god hocu kad mi slete u stan ali sta zakon kaze? :lol: da li bi se mrko gledalo na skidanje tih pticurina vojnom prackom? ok kradem zabavu penzosima ali osim toga?

 

i koje su sanse da se lepo napravi peticija da se zabrani penzionerima da im izrucuju svaki dan po 5 hlebova na gomili i da ih dolece onda po par stotina i zaseru svaki mm2 moje terase, okoline zgrade i parkica :violent:

Krkobabic ulazi u skupshtinu tako nema shanse da im pipnesh golubove :P

 

Da spasih terasu, moze posluziti postavljanje strune. Jedna vertikala na svakih 5 cm, tako da golubovi ne mogu da slete vec moraju da nadju drugu terasu za shoranje...

 

Ili vazdushara pa da skupljash trofeje kao predator ;)

Edited by SL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni moje kuche ni ne dozvoljava da ga uzmem u ruke (a volela bih ponekad :mrgreen: ). Mislim da bi me ujeo kad bi ga podigla, ne znam zasto ali to mu uzasno smeta, jedino kao shtene sam mogla da ga drzim u rukama.

A koja je rasa?

 

Mozda ce ovo pitanje biti glupo, al sta sad zamolila me drugarica da ga na forumu postavim :rolleyes:

 

U njenom komsiliku neki tip stalno seta pit bula na povodcu ali mu je stavio i neke praporke, zvoncice koje vuce jos 1 m iza sebe i to naravno pravi nevidjenu buku.

 

E sad nju interesuju njegovi motivi za tako nesto

Jel on to hoce da uplasi druge pse da mu se ne priblizavaju ili sta...?

A mozda je lik jednostavno retard :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sto sam ocekivala da pise u nastavku "a znam i lika koji je odsovila hranu" :)

elem...

ura za sove, mnogo su kul.

 

jel smeju po zakonu da se truju golubovi? znam da mogu da im radim sta god hocu kad mi slete u stan ali sta zakon kaze? :lol: da li bi se mrko gledalo na skidanje tih pticurina vojnom prackom? ok kradem zabavu penzosima ali osim toga?

i koje su sanse da se lepo napravi peticija da se zabrani penzionerima da im izrucuju svaki dan po 5 hlebova na gomili i da ih dolece onda po par stotina i zaseru svaki mm2 moje terase, okoline zgrade i parkica :violent:

 

 

 

 

sta se zalis..

ja ko da zivim u nekom stanistu pticurina, znaci nema sta mi ne lijeta oko prozora.. od nekih kolibrija, vrana, nekih plavih vrabaca, crvenih golubova, sokolova, galebova, a sova POGOTOVO, tacno nema sanse da dises. inace je oblast popularna po razlicitim vrstama pticurina, ali ovo je brate previse. u sred noci pjevaju, kukumacu, ma idi..

a sve izgledaju zlokobno, ko ovaj kreten, sto ga uslikah ljetos : http://smg.photobucket.com/albums/v673/blo...MG_0951copy.jpg

 

 

 

i znam da sam postovala mnogo puta, ali moja omiljena prica u vezi ptica:

 

 

 

Papagaj.gif

 

:)

 

 

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

+1

 

 

Јебем му живот, бабо, ако ти том пацовчићу не можеш да се наметнеш као вођа чопора и газда, онда јеби га... :)

Шта би да имаш правог пса...

 

Можда би требало да купиш неког кера играчку и да га испресавијаш пред вестијем... :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa on se babi i obratio :)

Stvarno, westie... :)

Iako je mali cini mi se da ga nisam vidjala da onako cesto i dosadno laje na sve zive kao ostali mali kerovi, jel tako? Cale hoce da ga uzme pa da znam sa cime se suocavam :lol:

@blondie: :uhoh: stvarno je gadan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako znate nekog kome treba kucni ljubimac pas ili macka molim vas prosledite ovaj broj telefona, jer ih imamo puno za udomljavanje

Na slikama su samo neke od zivotinja koje su trenutno kod nas i o kojima brinemo.

Gradjani stalno zovu jer su nasli macice ili pse na ulici, napustene, ostavljene u kartonskim kutijama pored puta, mosta i sl.

 

POSTERsabr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erm, ja sam se smejao Blondinom postu, baba mi je uletela.

Нисам се теби ни обратио, фенкс фор аскинг, само ме мрзело да куцам дугачко хаха. Ако је теби, старом Нет вуку, потребно десет минута да то откуцаш (рече да ти је баба улетела, а врменска разлика између ваших постова је 11 минута), ко зна колико би мени требало.

:lol:

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa on se babi i obratio :)

Znam, toliko mozga imam. :)

 

Нисам се теби ни обратио, фенкс фор аскинг, само ме мрзело да куцам дугачко хаха. Ако је теби, старом Нет вуку, потребно десет минута да то откуцаш (рече да ти је баба улетела, а врменска разлика између ваших постова је 11 минута), ко зна колико би мени требало.

:lol:

Ma znam, ali si ispod mog posta napisao "+1", pa je ispalo da se ja smejem babi, a nisam. Jbg, trebalo mi toliko zato sto sam otvorip, pa posle 11 minuta postovao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Westie, zapadnoskotski beli TERIJER.....

inace na netu sam nasla i da ga nazivaju "beli kalasnjikov"... laje, ubija i kidishe na sve sto mrda.. samo malo problem je velicina pa ga ostali kerovi ne uzimaju za ozbiljno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tachno, "terijer" je tu kljucna rec. Iskreno, ja nikad nisam verovala u te opise karakteristika pasa, i mislila sam da vaspitanje ima kljucnu ulogu, ali sad vidim da i nije bas tako... Ja bih recimo volela da imam potpuno neagresivnog psa :mrgreen: To je moj idealni i nerealni, nepostojeci koncept :) Westie je mali ali karakter mu uopste nije u skladu sa izgledom. Nesvestan je svoje velichine potpuno i desava se da kidise na mnoogo vece pse (a oni ga redovno, kao sto Smorock rece, iskuliraju..). Mozda je glupo poredjenje, ali nekad mi se cini da je po karakteru izmedju psa i macke, prilicno je samostalan. Ali kad viknem "ne", u vecini slucajeva prestane da radi to sto radi a ponekad chak i udari u beg :) Ne znam zasto to radi, nikad ga nisam tukla.. To je negde spontano pokupio a ja sam vrlo zahvalna i srecna zbog toga :)

 

@DF,

 

Ovo moje je prilicno prosecno sto se tice lajanja, u komsiluku ima puno dosadnijih pasa, mislim da ne treba da brines zbog toga. Ume da bude dosadan, ali nista vise od prosecnog psa.

 

Kod westija mi se najvise svidja sto je nekako mnogo veselo i zivahno kuche, trchi kao lud, meni je uzivancija sama cinjenica da mogu iz dana u dan da posmatram bice koje ima toliko energije :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je kul, ali bas zato sto je mali i cupav i beo moras svaki put kada pada kisa da ga kupash :)

 

neagresivan pas?

Labrador u mom slucaju.

Zaharije za svih svojih 13 godina ( i poziveo nam jos toliko) nikada nikoga nije napao niti popreko pogledao, mada se pokazalo da itekako ume d ase brani. Cak, rekla bih da je snob i da na pse ne obraca paznju, sem par sa kojima se druzi. I laje jednom nedeljno na terasi. Inteligentan i veoma poslushan i bez dresure. Ili smo samo imali srece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divno zvuci, nisam znala to za labradore, takvog trazim :da::mrgreen: Nista bolje od pametnog, dobrog psa..

 

Moj westie zivi u dvoristu, ne u kuci... tako da od neke preterane beline nema nista. Meni nije tesko da ga kupam, jer naravno mnogo lepse izgleda kad je chist, ali sam citala da su za westije specificne neke kozne alergije i ne treba ih cesto kupati, tako da pokusavam da ne preterujem tj. radije biram da je prljav a zdrav. Mada, kad je chist i uglancan svi prilaze i hoce da se igraju, u suprotnom izaziva mnogo manje paznje.. E sad, meni ne treba pas za poziranje tako da mi je uvek dobar :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...