Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

činčilu?? kako se to gaji? i odakle ti?

 

Pa iz prodavnice. Naručio sam da mi donesu. Imali su samo neku veću i bila je ženka. Hteo sam mužjaka i mlađeg da se privikne na mene. :D

 

Gaji se slično kao bilo koja krznena životinja jebiga... Jedino što može opušteno da šeće po sobi... Ne mora biti u kavezu 24/7 ...osim ako nećeš džumbus u stanu :)

 

Niking bi ti bolje objasnio u svakom slučaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sam ovog ludaka kastrirala sad ne bi bilo smehotresa sa njim i njegovim ćebetom po kući.

takvo ludačko onanisanje još niste videli :)

 

plus, mnogo je smešan kad se zaljubi. obavezno u neke veće od njega za 5 brojeva, pošto je niskopodni. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da vas priupitam ljudi,imam kucova,mesanca od 13 meseci pa razmisljam eventualno o kastraciji mada se nisam odlucio.Koja su vasa razmisljanja o tome?

Zamisli kako bi tebi bilo bez jaja, pa daj odgovor na to pitanje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da vas priupitam ljudi,imam kucova,mesanca od 13 meseci pa razmisljam eventualno o kastraciji mada se nisam odlucio.Koja su vasa razmisljanja o tome?

 

Samo ukoliko je pas striktno namenjen za cuvara kucje i dvorishta - tipa neces ga pustati sa svog placa/njive stagod, onda je pozeljno da ga kastrirash da ne bi patio sto ne moze "u provod". U svakom drugom slucaju to nije neophodno. Tako su meni rekli "seoski" veterinari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ u zraku: ako je mesanac (manje rase) u pitanju, bolje NE...disciplinovati ga mozes !

(kastrati izgube tu bezbriznost) ako je krvolocnija pasmina u pitanju........jbg. zamisli da tebi neko nesto

slicno i pomisli...

EU standardi, obavezuju na kastraciju (kontrolisanje uzgoja/odgoja pasmina)...zivotni kolis...

 

 

A.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li neko jednog malog kera , treba mi da poponum emotivnu rupu u mom zivotu i da imam kome da citam novine

 

ima moj ortak..nije rasan,ali zato mnogo kenja..

 

rad je da ga prosledi..primetio sam da se uzvrpolji kad mu ortak cita o svetskoj ekonomskoj krizi..dakle to izbegavaj :)

 

ali zato voli male oglase i horoskop..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jel onako mladuche koje mogu po svom kalupu da uzgajam ili neki dzulov koji ce da mi skache na nogu dok pikam fudbalski menadjer

 

pa ne znam da li ce da se pripitomi bas cim te vidi :) ,ali mislim da se da pripitomiti...reci cu ortaku da ga slika pa ti posaljem slike na mail,ako hoces..

 

opet ponavljam,vishe je sladak nego sto je rasan.. :D

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rle

ovaj naš se još nije razmnožio. treba da mu nađemo devojčicu.

ako bude, evo imaš jednog slatkog niskopodnog na poklon ;)

 

ely poshto se snoshaj josh nije desio ne mogu da chekam okot tvog autobusa nove generacije iako poshtujem sve muke kroz koje je voljan da prodje da mi ugodi

 

pa ne znam da li ce da se pripitomi bas cim te vidi :) ,ali mislim da se da pripitomiti...reci cu ortaku da ga slika pa ti posaljem slike na mail,ako hoces..

 

opet ponavljam,vishe je sladak nego sto je rasan.. :D

 

 

kako da ne , tajna je da mu omirishesh zadnjicu i on to kad vidi odma ima da mi kaze koju i gde je zakopao kosku

 

aj ako je mali poshalji mi koju sliku

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

rle :):) nasmejao si me do suza.

kučetina bi morao pod hitno neku partiju seksa da raspali jerbo je pošandrcao koliko čujem od mojih ovih dana. kučeći hormoni na delu...

 

evo jedne mačketine domaće:

DSC01980-1.jpg">

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moje slatke kitty porodice ^^

n1186403970_30295371_2318.jpg

(uzasno je tesko uhvatiti ih svo troje na slici, ovo je jedan od pokusaja XD )

n1186403970_30295377_5467.jpg

Levo cerka Devojcica, desno majka Maza :D

n1186403970_30295370_2028.jpg

seka ljubi batu ^^

n1186403970_30295400_3218.jpg

lenstina :wub:

n1186403970_30295363_4783.jpg

n1186403970_30295376_4904.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tanya,preslatke su ti macke!:D Joj,ja bih rado upoznala Hamleta s Mazom :)

Inace,pored Hamleta kog obozavam,imam i papagaja Nicifora..Volim i njega,ali taj mi vecito kaze bezobraznu rec kad mu se obratim [onu rec na pi..] :)

dsc01903.jpg

 

dsc01607k.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...