Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

au bre, ovaj Carter sve vise lici na Patricka Ewinga pod stare dane, ima steznike na svim mogucim zglobovima koji postoje u telu. gledam sinoc, projuri kroz odbranu dva puta i umesto zverski da zakuca preko svega i svacega k'o nekad, on nesto baca s visokim lukom...al' jbga, tako je sa fizicki dominantnim igracima kad ostare, fino sto je on uspeo da se adaptira tome, sad vise ubacuje iz daljine,a i trosi manje lopti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koliko sam pratio, one oznake na glavi su 'odbrana' na Hindu, Hebrejskom i jos nekom budjavom jeziku...

japanskom.

 

meni je onaj barns zeshce antipatichan vec duze vreme, ali mi je bio prejak dok je karao kobija.

barnes je odigrao kao pravi thug. još prošle sezone dok je bio u phoenix-u sam ga zgotivio, ove me još više oduševljava. kobe potrošio 30 lopti za 34 poena, haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, Брајант игра мећ месец и јаче са повредом.

Одгледах малопре репризу. Они накнадни прегледи судија су кева. Треба то увести и у Европи.

Edited by Србија Србима

Share this post


Link to post
Share on other sites

inače, mislim da je tu "boju na parket" vratio brandon jennings, na utakmici sa klivlendom pre neko veče.

capt.4f603d9f6bc34ba7ba859c2acd92e808.cavaliers_bucks_basketball_wijp106.jpg

jeste da će tyreke najverovatnije biti ruki godine, ali jednom se postiže 55 poena. plus što milvoki najverovatnije ide u post-sezonu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

uzas. ko zna kad ce moci da nastavi da igra.

 

proshle godine sam isto ovako pao kad sam pokushao da zakucam, ali sam pao na ledja i delimichno se dochekao na ruku i pritom sjebao zglob (josh uvek krcka). tri dana sam jedva hodao i veci deo dana provodio u krevetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=KAIyP4gnPNE

d. rose does it again. mislim da je on plej sa najviše kucanja ove godine. i to dobrih kucanja. :D

 

biće znojenja za poslednje mesto u plejofu na istoku. više bih voleo da čikago dobije poslednju kartu, nego toronto, jer će daleko interesantnija biti serija klivlend - čikago. :da: bosh-less toronto sa njima jednostavno nema šta da traži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina za toronto bosha, puno su slabiji, mada je amir dzonson odigrao odlichno par utakmica umesto njega. 

ipak bih voleo da toronto prodje, to mi je omiljeni tim.

 

nocas poslednji mechevi pred plej-of. navijam da sharlot dobije chikago, a toronto nikse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...