Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

..али зато Аринас нема мане. :rockdevil:

 

A ni manjka pištolja. :lol:

 

btw, ona pricha za artestov broj 37 je najveca glupost koju sam chuo u poslednje vreme.

 

Koja je priča, nisam pratio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je uzeo dedino godište. :D

 

Pa vidiš da popravlja šut, zato sam i rekao da mi liči na Pejtona, sad poprilično pogađa sa poludistance. :)

 

Mene Vestbruk i Redžon Rondo neodoljivo podsećaju jedan na drugog po stilu igre. S tim što je ovaj prvi nešto snažniji, dok je drugi darežljiviji.

 

Koji je mlitavac Lamar, igrao k'o turista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ima dva srca, oba bi ostavio na terenu. ne sećam se da sam skoro video nekog igrača sa tolikom željom, i ne samo sa željom, već i sposobnošću da podiže pobednički mentalitet ekipe. kako i sami iz čikaga ističu, noah je njihov emotivni lider. baš je napredovao ove sezone, i da nije bilo one povrede posle all-stara, čikago bi imao povoljniju poziciju, možda bi smo ponovo gledali reprizu od prošle godine sa bostonom. ovako, ako ugrabe još jednu pobedu od klivlenda, to im je ogroman uspeh sa ovim timom.

i mogli bi da ugrabe chris bosha za sledeću sezonu... ionako su maksimalno oslobodili salary cap.

 

btw, zašto u klivlendu ne koriste hicksona? dečko je po meni mnogo bolji igrač od varejaoa. velika greška. :no:

 

na zapadu, duncan podigao formu na plej-of nivo. a cele sezone sam se pitao šta se dešava sa njim. :D okc dobili lejkerse. :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw, zašto u klivlendu ne koriste hicksona? dečko je po meni mnogo bolji igrač od varejaoa. velika greška. :no:

 

naravno da je bolji igrach, varezao je izuzetno precenjen. svaki drugi krilni centar u nba je bolji od njega.

 

vestbruk unishtio lejkerse, sad sam gledao hajlajts.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. birdman

2. lebron

3. barnes

4. jennings, a i komplet ekipa bucksa

:D

 

honorable mentions: dejuan blair, miličić (imao je sjajne iza-leđa asistencije kad je prešao u minesotu), kevin love, rose, noah, j. smoove, superman 2 :lol: , beasley, jj hickson. gerald wallace (mada me je razočarao njegov nastup na takmičenju u zakucavanjima, i to poprilično), amar'e, nash, camby, david lee (ove sezone je pokidao) :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro si me podsetio, kod mene moze gerald wallace da deli 3. mesto sa lewis-om, takodje me je razocharao na zakucavanjima. od gore navedenih volim i beasley-a.

gotivni su mi josh i roy, jamison, bargnani, butler, westbrook, redick, iggy i odnedavno d-will.

naravno, obozavam i ceo tim tadashnjih kings-a iz perioda 2001-2004.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...