Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

iverson je nezasluženo u prvoj petorci. to mesto je trebalo da pripadne derrick rose-u. :ph34r: a garnett se oporavlja do all-star-a? i na zapadu mi je bilo nerazumno glasanje, amar'e je bio na centarskoj poziciji, a kako sam skapirao, uvek je igrao četvorku. :haha:

 

noćas james počistio kobea po drugi put ove sezone. mislio sam da je shaq bio promašaj, ali drago mi je da je dokazao suprotno. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

iverson je nezasluženo u prvoj petorci. to mesto je trebalo da pripadne derrick rose-u. :ph34r:

 

:da: :da:

 

Mislim da ne postoji igrač koga manje volim od Ajversona.

 

Zezam se, postoji, Tadija Dragićević.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ne postoji igrač koga manje volim od Ajversona.

kobe (mada mi je pre bio kul, posle one pobede na takmičenju u zakucavanjima sam ga zamrzeo, tj. od sledeće sezone), wade, pierce, rondo, bynum :haha: pogotovo bynum, pošto je trenirao sa abdul-jabbar-om, i posle nekoliko sezona izjavio da od njega više nema šta da nauči. LOL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psihić Latrell Sprewell - to je igrač koga sam uvek mrzeo.

Ovaj Ol star će biti vrhunski spektakl, po prvi put će se igrati na stadionu, i to Dalas Kaubojsa, najmodernijem na svetu. Tamo su Milan i Čelzi igrali jednu tekmu, onaj džambotron im je, po gabaritima, k'o moja kuća.

U petorkama sve dokazane, iskusne face, i drago mi je zbog Ajversona. Ipak je do pre 2 meseca bio penzioner. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,ESPN America prenosi samo koledz ligu,nema tamo NBA.Iako,mozda za all star i naprave izuzetak.Na ESPN Classicu sigurno nece zakaciti prenos...mozda neki iz 80-ih,ali ne ovaj. :D

 

Vidim da neki navode igrace koji su ih najvise nervirali...ja imam trociju:Luk Longli,Greg Ostertag i Stiv jebeni Ker.Kako su mi ti paceri isli na zivce,pizda im materina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...