Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Meni su Rocketsi dugo bili omiljeni tim. Beše to sredinom 90-tih jaka ekipa, Olajuwon i Drexler naravno najjači. Sećam se kad smo na Segi igrali NBA '96. i '97. kako sam tukao sve sa Rocketsima. Kasnije sam prešao na Lakerse, dok je O'Neal bio tamo. Tad se već na Sony-ju igralo, ali bilo je isto razvaljivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su Rocketsi dugo bili omiljeni tim. Beše to sredinom 90-tih jaka ekipa, Olajuwon i Drexler naravno najjači. Sećam se kad smo na Segi igrali NBA '96. i '97. kako sam tukao sve sa Rocketsima. Kasnije sam prešao na Lakerse, dok je O'Neal bio tamo. Tad se već na Sony-ju igralo, ali bilo je isto razvaljivanje.

 

Drexler je dosao u sezoni 1995/96...u sezoni 1994/95 nije igrao,tada igrali Olajuwon,Horry,Cassel,Maxvell,Thorpe...ubedljivo najjaci tim Rocketsi su imali kada su igrali Olajuwon,Barkley i Drexler...steta sto nisu prsten uzeli onda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, ona trojka Juing-Sprivel-Hjuston... Šteta što nisu imali podršku od ostalih igrača.

 

I sto rece Efenberg,+debeli Leri Dzonson.Odlicna to ekipa bila,ali neozbiljna.Iako,jos su bolju imali kada su popusili od Hjustona u finalu...Juing,Starks,Mejson,Oukli,Harper...

 

..а Морнинг је узео титулу пре пар година са Мајамијем.

 

Vidis,uopste se ne secam da je Zli Zo tada bio u timu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Патрик Јуинг је сада асистент у Орланду, a Тулетов Шон Кемп...ваљда се још увек фикса. :)

Имао је Алонзо ''камбек'' у Мајамију, после дугих повреда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел он беше имао проблем са бубрегом?

 

Јест', ваљда су Зоу пресађивали бубрег. 2,3 године није касветно играо...

 

Него, је л' Чабаркапа и дефинитивно окончао своју каријеру? Како је он прс'о, то просто није нормално.

Пре 4 сезоне је пружао супер партије за Голден Стејт, у једној текми је убацио чак 9 тројки. Већ сезону после је напустио НБА због неких леђних проблема, ваљда дискус, ако ме сећање добро служи. Беше одиграо једну утакмицу за Будућност пре годину дана и то је све што знам о њему... Ладно је био приморан да са 25 година каже ''бај бај'' баскетици, овај покушај повратка не рачунам. Штета за њега.

 

Има на 'тјубу брдо клипова са Чабаркапиним закуцавањима из НБА.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo legendi nisu uzeli prsten...Meloun,Juing,Morning,Stokton,Kemp,Pejton (mislim da Lejkersi nisu uzeli titulu kada je on igrao za njih)...

 

Mala ispravka - osvojio Pejton (zajedno sa Zo-om) prsten, sezona 2005/2006 naravno

 

 

http://www.basketball-reference.com/teams/MIA/2006.html

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...