Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Hauard je prosek, priglup igrac , igra licem na lice slaba , ne znam gde si ti video dobar sut , masi svako drugo bacanje , u ostalom cim ti jedan Gasol koji je i u Evropi igrao cetvorku predstavlja konkurenciju u reketu i u napadu u istom pravi dar mar dolazi se do zakljucka da Hauard i nije neka klasa od igraca , naravno dobar je jer nema boljih , ali daleko je on od Sakila , Hakima , Robinsona , Alonza ,... u principu izvikan igrac po mojem misljenju .

 

A jebiga sada,mozemo reci i za Lebron Dzejmsa i Kobe Brajanta da su kurac na biciklu u odnosu na Dzordana i Drekslera,ali to ih ne cini losim igracima.

Svoje misljenje za Hauarda sam stekao tokom par utakmica Orlanda koje sam gledao ove sezone,i u svima je biuo izuzetan sem u ovoj poslednjoj sa Lejkersima (iako je i u toj jebao keve sa skokovima).Opasan je igrac...za svoju poziciju ima dobar sut,jebacki je jak u skokovima,mnogo dobar u duelima...e sada,da li je on dobar jer nema boljih je vec neka druga price i tema za diskusiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih rekao , ja njega jos ne prihvatam kao klasicnu peticu , mrsav je on , Jao Ming bi ga pojeo u reketu .Ima srece sto igra uz Brajanta pa nije nosioc igre , video bih ga kad bi ceo tim zavisio od njega i kad bi sva odbrana bila na njemu . Mislim odlican je on , ali to je propast NBA lige kad je on jedna od najboljih "petica" .

 

Hauard je definitivno dobar , ali u velikim utakmicama se pokazalo da jos uvek nije klasa i da nije velik igrac , treba da poradi na intelektu , jer je kosarka misaona igra .

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba da poradi na intelektu , jer je kosarka misaona igra .

 

Haha,a kako da poradi na tome? :) Ako je glup,glup je,nisu to misici pa da se moze nabildovati. ;)

 

Poceo sam gledati tekmu,gledao do polovine prve cetvrtine,i onda sam zaspao.Jebiga.Gledacu reprizu veceras,nisam ja za te kasne termine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,a kako da poradi na tome? :) Ako je glup,glup je,nisu to misici pa da se moze nabildovati. ;)

Pa nece resavati integrale pa da mu treba IQ ze mensu , ali igrac moze da poradi na intelektu u kosarkaskom smilsu te reci , postaje iskusniji , kolektivniji ... Na primer Igor Rakocevic , kad je bio klinjo u Zvezdi srljao je , upropastavao napade , sad je mnogo zreliji , organizuje napade , igra kolektivnije ,....dobro i sad se ponekad zanese ali ne kao pre... .

 

Uz dobrog trenera igrac moze da postane pametniji u kosarkaskom pogledu , jos jedan primer Vranes , najbolju i najpametniju sezonu je odigrao sad u Partizanu , sto ne menja cinjenicu da je jos uvek priglup , ali nasparam proslih sezona je intelektualac . ;) .

 

Cinjenica je da Hauard fizicki ne moze bolje od ovoga , ali takticko-tehnicki mora da napreduje .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovo za milichica je glupost zeshca. nikad ga nisam gotivio.

nije on za nba, bolje da je iz hemofarma otishao negde u italiju ili shpaniju.

 

ovo je hajlajt:

„Kada pravite ekipu, od nemerljivog je značaja da imate „velikog čoveka“ sa tehnikom kao što je Darko“

 

ovo je zanimljivo...

http://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?y...p;nav_id=368119

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...