Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Исто као и са Рашом Нестеровићем. Српска су то деца.

Пред почетак финалне серије сам рекао ортаку да Лејкерси 100% узимају прстен. Брајант је легитимни наследник Џордана. Као вино, што је старији то је и бољи. Него, осушио се баш...много јурца и тренира, раније је имао неку масу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je sve svirano ZA Brajanta i šta MU sve nije svirano... Jebem ti takvog igrača, ne smeš da ga takneš u odbrani, zato i postiže toliko poena. Strašno, jebem ti tu protekciju kod sudija.

 

A Howard je volina. Bace mu loptu, udvoje ga, on napravi još 6 driblinga i izgubi loptu umesto da podeli pass posle prvog driblinga, to je uradio 2 puta i Turkoglu je dao dve trojke tada. Inače, Turkoglu igra u životnoj formi, svaka mu čast. Odom je car, malo je lošije odigrao odbranu, ali mi i dalje ostaje jedan od omiljenih igrača u NBA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брајант је легитимни наследник Џордана.

 

Bez zelje za ulaskom u bilo kakvu diskusiju , svakom je jasno , ili bi trebalo da je jasno da Jordan ne moze imati naslednika .

 

MJ je najveci , tako je odvajkada , tako ce vazda i biti . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez zelje za ulaskom u bilo kakvu diskusiju , svakom je jasno , ili bi trebalo da je jasno da Jordan ne moze imati naslednika .

 

MJ je najveci , tako je odvajkada , tako ce vazda i biti . :D

 

naravno. imam njegov dres okacen na zid. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad gledah snimak 2 utakmica , bash steta za zadnji napad u 4/4 ... , sve u svemu Hauard me jos jednom razocarao kao igrac , Hido odlican , Odom takodje , Brajant zasticen ko beli medved , u globalu vise me privlaci evropski stil kosarke .

 

naravno. imam njegov dres okacen na zid. :D

 

Meni je zao sto nisam kupio njegov dres ovde u lokalnoj radnji kad je otisao u penziju , brutalno jeftin bio , a sad bih imao za uspomenu , umesto toga kupio sam Indijanin od Regi Milera . Boga mi na nekim basketima sam opravdao sutem za 3 (2) poena dres koji sam nosio :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam zaspao u produzetku.. :/ Ko je na kraju pobedio?

 

Howard je jak i to ga vadi.

Slab driblibg, slab mu je ulaz sa leve strane, lose igra licem ka kosu.

Samo da dobije lopte i da kuca.

 

 

Edited by 84_KRIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam kraj četvrte četvrtine, bila repriza na TVu. Na 4.6 sekundi pre kraja, pri rezultatu 87:84 Hauard je imao dva bacanja i oba je promašio. :udri:

Fišer zviznuo tricu sa osam metara i posle ih napunili u produžetku.

Glupi Orlando, da nisu retardirani imali bi 3:1 umesto 1:3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја од његове руки сезоне тврдим, да човека који тако скаче, нисам још видео. :da:

Иначе, заболе ме блајбаторе и за Орландо и за Језераше. Прошло је време када сам активно пратио НБА. До сезоне 2004-2005, знао сам апсолутно сваког играча , тимове за које је наступао, глупе статистичке податке, те остајао уз Б92 до раних јутарњих сати...на крају сам схватио да је све то један срозани циркус Мерано. Живела бре Евролига!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nemoj zajebavat.Lik odlicno igra u reketu,izuzetno je pokretljiv za svoju visinu i snagu,ima dobar sut...opasan igrac.

 

Hauard je prosek, priglup igrac , igra licem na lice slaba , ne znam gde si ti video dobar sut , masi svako drugo bacanje , u ostalom cim ti jedan Gasol koji je i u Evropi igrao cetvorku predstavlja konkurenciju u reketu i u napadu u istom pravi dar mar dolazi se do zakljucka da Hauard i nije neka klasa od igraca , naravno dobar je jer nema boljih , ali daleko je on od Sakila , Hakima , Robinsona , Alonza ,... u principu izvikan igrac po mojem misljenju .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...