Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Ovi sa SK-a treba da oteraju onog Kovacica, covek je dosadan, ugusi. Jos kad kaze ono bomba, dodje mi da gadjam tv daljincem... Najjace kad je House na kraju dao trojku i radi big balls dance i ovaj kaze ''pokazuje kako ima veliko srce'' , umro sam :haha: Ona dvojica sto prenose zajedno su zakon. Btw , ceveras LAL-Celtics u 21.00h, oni nasli da prenose ovo...

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo stream :D Američki komentatori su dosadu usavršili do maksimuma. Jedino valja kada je na TNT prenos pa komentariše Jeff Van Gundy. Ove lokalne zajebancije sve dosada do dosade, sem Toronta, koji ima odlične komentatore, i još par tako jadnih ekipa. Ovi iz Golden State-a pričaju večito neke sprdnje. Upozoravam vas da nikad ne gledate stream sa komentatorima iz Salt Lake-a, sasvim je moguće da su letalno dosadni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja i cale smo umrli od smeha kad je rekao za veliko srce. shta znam, meni je kovachic uvek bio simpatichan lik josh iz perioda dok je b92 redovno prenosio kingse. mada opet, ona dvojica su stvarno do jaja likovi, super informisani i zabavni sa svojim forama. nikad nije dosadno sa njima.

 

bila do jaja utakmica nocas, samo mi zao shto je majami dobio. djurent isforsirao onaj shut u zadnjem minutu iz mrtvog ugla i posle bezveze izgubishe loptu nakon vejdovog promashenog bacanja. tu se pokazalo neiskustvo ekipe, ali ako ostanu kljuchni igrachi, za par sezona niko nece moci da ih dobije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da će ostati. Ostaće Durant, Westbrook, Greene, Ibaka, verovatno i Harden, ali bilo bi dobro da dovedu neka pojačanja za klupu, malo su tanki pa se previše traži od Westbrooka i Duranta. Plus treba im konstantno dobar Grin, trenutno previše osciluje u igri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da ce ostati za sledecu sezonu, ali mislio sam na duze staze. kapiram da ce se oko djurenta i vestbruka graditi franshiza, ali ovi ostali bi mogli da se trejduju. najbolje bi bilo da tih nekoliko vaznijih igracha ostanu, plus mozda neka pojachanja da se dovedu, i cao cao p.k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da im je bolja taktika da čuvaju ovi petoricu, tj. ajd Harden nije posebno bitan faktor. 4 odlična mlada igrača koja se razvijaju zajedno u istoj ekipi, plus čini mi se da niko od njih nije posebno mnogo plaćen, tako da ima prostora za kalkulaciju i par dosta jakih pojačanja. Treba im centar i par jakih rezervnih igrača i biće elita bez problema pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti igrači Orlanda funkcionišu samo u Orlandu :D Pogotovo Lewis i Pietrus. Sad se vidi koliko su zapravo obojica zavisili od igre koju je smišljao Van Gundy. Slično i sa Turkogluom, čim se vratio opet solidno igra. Trejdovali su dvojicu koji znaju samo da uhvate loptu i šutiraju (OK Lewis ima kao neke poteze u reketu) a dobili Turkoglua koji se fino snalazi i kao plej, Richardsona koji je brz do jaja i ne boji se ići na ulaz, i Arenasa koji nosi pištolj na utakmicu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prolazi doba Lejkersa, ne vidim kako ove godine mogu osvojiti titulu. Kad tebi jedan igrač u ekipi šutira 30-40 puta na utakmici, jebeš ekipu i organizaciju. Pored toga Bryantovi šutevi su često neke fade away fore, preko ruke, iz zajebanih situacija, normalno da često od tih 30-40 pogodi manje od 15. Primetno je i da su mnogo sporiji Lejkersi nego ranijih godina, jako se lepo vidi u odbrani. Jako su malo utakmica protiv velikih ekipa dobili ove godine. Ovaj poraz od Bostona, izgubili su kod kuće od Majamija onako ladno, Spursi su ih ugazili u San Antoniju, te utakmice su izgubili onako baš baš, bili su za klasu lošiji od protivnika. Ovu nisam gledao, ali izgleda da je bilo slično. Asistencije - 34 - 10 za Boston! 10 asistencija na utakmici, pffffff. Nije to samo na ovoj slučaj, Lejkersi generalno šugav napad imaju, previše oslanjanja na talente Bryanta i Gasola, to protiv dobre odbrane ne ide.

 

Joooj Howard 16 poena i 14 skokova protiv Klivlenda, a 2 minuta do kraja prvog poluvremena violent.gif

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu misliti kako ce biti onom timu koga Cavsi pobede posle ovog niza, moraju jednom pobediti pa da ga jebes :smile: Ajd' sto Cavsi puse bez Jamesa, vidim da ni Majami nije nista bolji bez njega :haha:

 

Samo stream :D Američki komentatori su dosadu usavršili do maksimuma. Jedino valja kada je na TNT prenos pa komentariše Jeff Van Gundy. Ove lokalne zajebancije sve dosada do dosade, sem Toronta, koji ima odlične komentatore, i još par tako jadnih ekipa. Ovi iz Golden State-a pričaju večito neke sprdnje. Upozoravam vas da nikad ne gledate stream sa komentatorima iz Salt Lake-a, sasvim je moguće da su letalno dosadni.

 

A jebiga, lepse se zavaliti u kauc i gledati :) Ako se ikad zaposlim ima odma' da platim onaj league pass (ako to moze za Srbiju), pa da gledam sve u HD :D Ona dvojica sa sport kluba su jako dobri, sto rece Skullkrusher, uvek imaju nesto zanimljivo za reci. Od tih lokalnih iz NBA mislim da je najgori onaj chicha kod Clippersa sto se stalno dernja slaaaaaaaaaam dunk kad Griffin zakuca x)

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može sigurno League Pass kod nas, NBA dosta obraća pažnju na ostatak sveta, posebno na gledaoce iz zemalja iz kojih potiču igrači, a Srbija je tu među prvima. Ne bude to ni skupo ako, budu svake godine neke early offer fore, pa za nekih 100 dolara pazariš pravo da gledaš svaki dan koju god hoćeš utakmicu, ili utakmice. Imaš i onaj team league pass, ako pratiš jedan tim, a bila je i ponuda kao 4 tima izabereš, čini mi se za bednih 40$ pivopije.gif

 

EDIT: I da, nekad nude i free preview, jedan je baš bio od 17. do 23. januara, registruješ se na NBA i dobiješ u mail-u password za besplatan preview NBA League Pass, tako da možeš da probaš to što planiraš kupiti.

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...