Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

bas zato sto ove sezone ne igraju na nivou na kom se ocekuje. uvek su postizali najvise koseva od svih ekipa , cesto u regularnom delu imali najbolji skor , pa nekako u plejofu uprskaju stvari. zato imam cudan osecaj da je ovo njihova sezona ! svezi su posle onog velikog trejda , tu je vince carter , pietrus , snazni gortat uz iskusne timske igrace kao sto su grant hill , steve nash (mozak) , dragic (odlicna zamena) , rotiranje fry-a i warrick-a, pa jared dudley. fali im samo dobar bek ap centar , robin lopez meni nije nesto. vrlo dobra timska ekipa , gde su svi podredjeni kolektivu , ja se nadam da ce ovoga puta sjebati umisljene jezerase iz holivuda.

Edited by Uriniram fufama u usta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Финикс ем има најсмешнију одбрану у лиги ем има најгорег стартног центра у историји НБА,Робина Лопеза.Ако им оде Неш имаће скор као Кливленд и Минесота.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što nema LeBrona večeras u postavi Majamija, gledao bih obavezno Čikago-Majami, ovako gledam Reptorse kako muku muče bez Barbose, Weemsa, Evansa, tuga jedna :) Minesota ubija Orlando 15 razlike posle 10 minuta igre xD Miličić standardno dve lične greške u prvoj četvrtini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja bas gledam. majami je odlicno sutirao trojke , a wade je pokidao u prvom poluvremenu. dobra utakmica , valjda ce domaci teren presuditi u korist cikaga.

 

Неш можда и промени клуб.

Гледао преглед синоћних утакмица, па вотитељ рече ову вест.

spekulacije... a ne znam stvarno zasto bi menjali ikonu kluba , prvog asistenta lige , a po meni i najboljeg plejmejkera nba lige.

ja imam utisak da se nash igrati do 40 godine u punoj formi i , nadam se , u finiksu zavrsiti karijeru gde je i poceo. finiks je grad belaca i uvek su u timu imali glavne igrace koji su belci. onim velikim trejdom sto su ga obavili sa orlandom pre mesec dana dobili su pravo na pika iz prve runde sledeceg drafta.

 

upasce oni u plejof za 7. ili 8. pozicije , a onda svasta moze biti. kao sto rekoh , kada se svi najmanje nadaju , u inat prethodnim sezonama.

 

Финикс ем има најсмешнију одбрану у лиги ем има најгорег стартног центра у историји НБА,Робина Лопеза.Ако им оде Неш имаће скор као Кливленд и Минесота.

 

i najbolji napad , a odbranu ce podici na nivo kada se bude uslo u plej of. jedini igrac koji je bas los u odbrani (a dobar u napadu) je channing frye. da se ja pitam , menjao bih upravo njega za nekog malo boljeg defanzica na toj poziciji.

 

robin jeste najcesce starter , i nije bas toliko los u odbrani , ali ima manju minutazu od marcina gortata koji nije mogao doci do punog izrazaja pored jednog dwight howarda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Miličić mora naučiti da manje faulira protivničke igrače. Sinoć je za 19 minuta napravio 6 faulova i ispao iz igre. Pored toga, imao je 13 poena i 6 skokova. Šta bi bilo da je izdržao u igri 35-40 minuta, možda bi i dobili Orlando.

 

Što se Finiksa tiče, čisto sumnjam da mogu učiniti nešto značajno. Ovaj trejd sa Orlandom im nije pomogao - dobili su jednog Cartera koji je mogao biti jedan od najboljih košarkaša ikada da nije doživeo užasnu povredu kolena. Svaka mu čast što se vratio, ali nikad više nije bio fantastičan igrač, sada je samo dobar. Pietrus s druge strane ne zna ništa sem da šutira trojku iz ugla. To je palilo u Orlandu jer je Van Gundy igru svoje ekipe bazirao na Howardu, koji privlači odbranu i tako uz dobru pas igru, a imaš igrače koji su dobri s loptom kao što su Nelson, Reddick, Turkoglu, dobiješ otvoren šut za tri poena. Finiks nema dominantnog centra, pa skoro svi šutevi zavise od Nasha i njegovih pronalaženja otvorenih igrača. Bez Richardsona čisto sumnjam da će ostati najbolji u trojkama u ligi. Mislim da će čak završiti na 10. mestu, iza Portlanda i Hjustona. Portland je izgubio Roya ali Aldridge igra AMAZING, svako veče 25 poena i 10 skokova, Hjuston je bio u ludom usponu, a setite se da su bili poslednji u ligi jedno vreme. Poslednjih par utakmica su izgubili, ali evo sinoć se vratio Kevin Martin i odmah pobeđuju u gostima Atlantu. Plus vratio im se i Brooks. Šteta stvarno što Portland i Hjuston imaju toliko problema sa povredama. Da je Portlandu Roy i Oden, a Hjustonu Ming, i oni bi se otimali za prve 3-4 pozicije, a ne za osmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

savladali su pre 2 dana portland. :bigblue:

 

carter bas dobro igra , svidja mi se to sto ne trosi previse lopti kao nekada (npr. kao dok je igrao u new jersey), nije mozda bolji od richardsona , ali mi se nekako cini da je korisnijii za tim. grant hill zivi drugu mladost , svaka cast liku , uzivanje je gladati njegovu igru u 39. godini. kazem , samo kad bi imali nesto bolju cetvroku.:mrgreen: dobro , jeste jedan san antonio jaci , ali sam ubedjen da lejkersi ove godine nece nista uraditi cak i kada bi se odmah ukrstili sa finiksom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clippersi dobili Lakerse, toooo :D Napred autsajderi. Lejkersi vodili 10 razlike u trećoj četvrtini, onda proradio Griffin, Gordon je radio sve vreme, lopta kod Klipersa ide samo tako, 28 asistencija od 38 pogođenih šuteva naspram jadnih 12 asistencija kod Lejkersa od 31 pogođenog šuta. 50 skokova za Kliperse ukupno o.O Griffin 15, Jordan 15, Diogu 11 o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto je danas dan Martina Lutera Kinga mnoge utakmice počinju ranije, već u 7 uveče po našem vremenu. Dakle, atdhe.net i birajte šta ćete gledati pivopije.gif Nažalost, dve najzanimljivije utakmice - Boston-Orlando i Oklahoma-LA Lakers počinju u 2 i pola 5 ujutru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

James nije igrao, Noah nije igrao, ali realno nedostatak Jamesa je mnogo veći hendikep icon_da.gif Čikago igra sve bolje bez centra, eto nekad nedostatak ključnog igrača može da bude dobra stvar za uigravanje ostatka ekipe, a tu posebno mislim na kombinaciju Rose-Boozer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1:33

 

cale i ja smo se 10min krstili sta je uradio.

 

@stolet

 

ne bih se slozio bas da je neigranje pickonje lebrona toliko veci hendikep. meni su noa i buzer najbolji centarski tandem mozda. noa je mnogo potreban u defanzivi bulsima, iako nisu igrali puno utakmica zajedno. prvenstveno u skoku. a zatim i u prozivanju lebrona. :haha:

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pavlović starter za Dalas o.O 25 minuta igre, 11 poena, 5/7 šut i 3 skoka. Dobiše Lejkerse icon_rockdevil.gif Vratio se Novicki, ali Marion, Kidd i Terry zajedno 65 poena icon_rockdevil.gif

 

Reptorsi opušteno vodili protiv Spursa 10 razlike bez pola igrača icon_biggrin.gif Ali uspeli su da izgube sa 10 evotigana.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тешко ће он ишта направити било где.

Троши милионе, јебе му се за кошарку.

Није луд тај Стојаковић. :bigblue: Јурили га Грци да пређе у ПАО или циганијакос, али је он одбијао. Јбг, у Европи би играо за мању лову + би морао да игра, а не да лади јаја и одигра сваку десету утакмицу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...