Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

zahvaljujem.....dobar je sajt......kako me prodao juce Denver protiv New Yorka :mad:

 

mrzim te timove koji ne igraju odbranu......ne shvatam kako im nije jasno da nikad nista nece uraditi.....

 

zato Houston lagano sa sampionom :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
ko god prati kosarku a posebno NBA zna koliko znaci jedan veteran kad se pokusava otici do samog kraja...Grant Hill vise nije all-star nivo ali je jos uvijek u stanju da ubaci 10-15 svaku noc.Zbog toga je i doveden.Druga je stvar sto Sunsi zive u zabludi da mogu osvojit titulu bez odbrane... :pivopije: Previse zavise od suta za 3 poena i kad im sut zakaze,kao juce protiv Lakersa,izgube sa 20 razlike.

Nismo se bas svi zajebavali...

 

 

Portland je odlican tim.Jedan Sergio Rodriguez je treci plej u toj ekipi...Mozda bi losije igrali da je Oden zdrav.

 

 

 

www.nboya.com pogadjanje NBA rezultata.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je sa ovim Portland-om u poslednje vreme pobedjuje sve redom,a nemaju nijednog ekstra poznatog igraca

portlandu je pun kurac vise... Nisu imali ovakav niz pobeda 13 jebenih godina. Ja sam takodje iznenadjen... Ocekivao sam da ce makar Dallas da ih dobije ali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo za njih sto igraju tako dobro ali to je vise neka osnova za buducnost jer su svi mladi i ceka se Oden sledece godine nego sto mogu ove godine ugroziti najace timove sa zapada u playoff-u.....ako uopste udju u playoff puna kapa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portland nocas samleo i New Jersey 99:73 i to u gostima

 

 

Eeee to sam pogodio al me te vece zeznuo San Antonio zbog hendikepa. Sinoc sam promasio Phoenix a pobedi i onaj New York. Nesto im krenulo u poslednje vreme :rolleyes: Pobedili su 2-3 sto znaci da ce narednih 150 da izgube hahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...