Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Priredio: Sonja Nikčević

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Не знам зашто је Пеђа отишао међу црнце, кад је увек говорио или Чикаго или Индијана. Него, ко још игра за Њу Орлинз односно Оклахома Сити ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Navijam za Minnesotu. A omiljeni igrac naravno KG.

 

PS. Pedja po meni nikad nije bio neki igrac. Evo vidite, cim stane sut, to je kraj. On je poceo da igra lose cim je izgubio ono takmicenje u trojkama.

Edited by Kashmir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ove sezone jedino bitno da Krstic nastavi da przi, i da Milicic konacno udje u fazon. Za Jarica me iskreno zabole, za Radmanovica manje vise, a Stojakovic moze da radi prakticno sta hoce jer ima reputaciju+igra u pozerskoj ekipi icon_da.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog love naravno. Davali su najvise..a njemu je uvek malo icon_wink.gif

 

Igraju:P.J.Brown, Desmond Mason, Speedy Claxton, Rasual Butler i jos neki indijanci

Chris Paul icon_wink.gif

 

Od Milicica ocekujem 15 ppg i 8 rpg

 

mnogo 15ppg - 10-12 max

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kablovskoj tesko.......znam sigurno da ni jedan program sa balkana ne radi NBA - ne isplati im se kazu - mizerna gledanost,skupi prenosi.......

 

torrenti su ok al nije to to......

 

kad bi usle neke jace pare na kladjenju na pocetku NBA......onda bih gledao za neki satelit.......trenutno ne znam kako to ide tj. koliko para se treba izvrnuti da se hvatali Americki kanali - NBC,ABC,TNT....itd...........meni bi to bio san snova dao bi stvarno mnogo

 

od nekih evropskih - premiere radi NBA, radio je pre onaj Holandski Canal+

Spanska Sportmania..........toga vise nema na kablsobskoj nijednoj..........skupo valjda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...