Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

u tome i jeste svrha tetoviranja, pitaj koga hoces.

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif u pravu si, ali samo sto je ON glup

pa ne umje da shvati poentu tetoviranja, e! mhihi.gif

 

Moja tetovaza meni kao osobi znaci jer uspravan pentagram vodi i stiti covjeka, krv prestavlja snagu/moc, a krila sismisa se vezuju za djetinjstvo mi.

 

Awww wub.gif vampirizam? mrred.gifmrred.gif imas dva motiva krv + krila sismisa! icon_biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ReMeDy Vidis, meni je prvenstveno glupo uraditi tetovazu koja ne sadrzi znacenje tebi kao osobi, primjer, imam druga koji je sebi istetovirao zmaja, i to samo zbog toga sto mu se tog dana u tattoo studiju crtez svidjeo, a njemu kao osobi zmaj u zivotu ne znaci nista... jednom pada odluka i to ostaje na tebi do kraja zivota, po tome bi i trebalo da sadrzi neko dublje znacenje, i prvenstveno u tome i jeste svrha tetoviranja, pitaj koga hoces.

 

Moja tetovaza meni kao osobi znaci jer uspravan pentagram vodi i stiti covjeka, krv prestavlja snagu/moc, a krila sismisa se vezuju za djetinjstvo mi.

 

A te kratkotrajne s kanom radjene tetovaze su grozne, drugarica je radila jednom, da poslje ti ostane tolika mrlja, i izgleda kao prljavstina kad krene da se gubi, grozno... to opet smatram ko neki vid hvalisanja, gledaj mene ima tetovazu, ali pazi nije prava, vec je ''ko naljepnica iz mikijevog zabavnika'', lol.

Ne moras meni da se objasnjavas... zaista. A to za "svrhu tetoviranja" sto si napisala je zaista kompletna glupost.... Tebi je ona mozda takva, ti volis da trazis simbole svuda (i tamo gde ih zapravo nema mozda), dok eto... ja volim kako nesto izgleda.. i istetovirao bih se samo ako je lepo, pa makar u sushtini simbolizovalo i govno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali to za tebe simbolishe neshto lepo chim ti se svidja.

 

Lepota simbola je upravo u tome shto svako mozhe da ih tumachi kako hoce. Postoji ili ne postoji neko osnovno znachenje, ali je bitno shta on oznachava za tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zapravo... ja kad obuchem majicu koja mi se svidja, ne oblacim je zato sto simbolishe bilo sta, ili se ne shisham kod frizera na neki nachin zato sto simbolise bilo shta, isto tako se ne bih tetovirao zbog bilo kakvog simbolizma, jednostavno ne gledam sve kroz to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zapravo... ja kad obuchem majicu koja mi se svidja, ne oblacim je zato sto simbolishe bilo sta, ili se ne shisham kod frizera na neki nachin zato sto simbolise bilo shta, isto tako se ne bih tetovirao zbog bilo kakvog simbolizma, jednostavno ne gledam sve kroz to.

simboli su veci od tebe, o tome se radi. oni imaju snagu vecu od onoga shto ti vidish kao estetsku vrednost, i kako god ih ti shvatao ili ne oni zive mimo tebe.

 

ko bi josh gledao SVE kroz simbolizam, nedo bog icon_smile.gif

ali zanemariti ono shto se krije ispod svidja-mi-se-ova-stvar spoljashnjosti moze da se olupa o arogantnu glavu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jEL boli da se tetovira na grudima? rolleyes.gif ako neko zna za osijecaj!

Boli. Al posle nekog vremena se naviknes.

Ne znam, ni meni se ne svidja kako me je majstor "udesio", s obzirom na jednostavnost tetovaze, no dobro... ipak je volim, moja je, znacenje, blah blah. Planiram mozda malo da je prepravim.

Jel ide neko na Tattoo expo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislish na onaj shto traje 2/3/5/upisati-broj-po-zhelji godina?

On se valjda radi kao i svaki drugi tattoo, ali se boje razlikuju. Znam samo da su me majstori najtoplije odvracali od te ideje. Kazu da ostaju fleke. E sad, mozhda se situacija promenila u poslednje chetiri godine.

 

Aaaaargh! Shto u Nishu (znam, svake godine je u Nishu)? Nema shanse da dodjem, a volela bih. Jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...