Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

mislim ja nemam tetovazu, i laik sam za tehniku radjenja

 

Ovo sve govori, jeste da je tebi neverovatno da je to tako, ali nazalost jeste, kod Slobe se ceka milion godina, i on stancuje ljude kao markice, Goran ne radi trenutno, Imas i Lizarda eto, a jel znas sta im je zajednicko, to je sto deru ljude sa cenama, kapiras. Tako da dok ne pocnes da se kreces citaj tetoviras, sta da ti kazem...videces i sam. Ja sam ovaj tet platio 80 jura u berlinu, radjen sa najkvalitetnijim bojama, Ovde mi je receno bez 250 da ne ulazim, pa onda imamo ono sto ima nekih sto koriste iste igle po vise puta, pa onda nije samo da zna da ti ubaci mastilo, nego da to izgleda lepo, pa da boja ostane i da je postojana, pa jos hiljadu stvari, pa sama nega i nacin nege koji se i razlikuje kod nas u odnosu na spolja i tako dalje i tako dalje. Da se ne zezamo ima kod nas dvoje troje koji mogu da ti urade kako valja, ali da puknes oko tri puta vise kesa od realne cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa to sam i mislila kad sam rekla da jedini ima javni studio :). U svakom gradu ima onih sto rade bez dozvole, i nikad mi nece biti jasni ljudi sto idu kod takvih likova, ako vec hoces tattoo skupi kintu i uradi kako treba, jbt toliko bolesti moze da se navuce preko igle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obozavam tattoo i svaka tetovaza mora da mi ima znacenje!!!Evo dve moje tattoo pa mi recite kako vam se cini...

 

 

 

Ovo je nova:

 

dsc00101dxi.jpg

 

 

 

A ovo stara:

 

ppp001ss.jpg

 

ppp002ss.jpg

 

 

 

 

Evo ih obe na okupu:

 

dsc00100l.jpg

 

 

 

 

Pozz :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...