Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

Dita? :D Mislis Kate? :D

Sta znam, pogledala sam 3 epizode i zabavno mi je da gledam kako izgleda sam proces - od ideje do svraba na kozhi :D Kate jeste totalna muskaraca, ukljucujuci i glas i stav pa kapiram da to ume da zivcira.

Ali s druge strane serija ti nabaci standarde, ne da sad trazis ovde Corey-a za B&W i slicno ali da ne pristajes na kojekakva sranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 5 devojaka koje znam da su bar jedan duzi deo zivota slusale metal sve su vise ortaci nego ortakinje, ukljucujuci i mene :D

ali ne mislim na onu bljak muskaracu (ni kad opisujem sebe ni Kat), prosto ima nezenstven stav, nije njanjava nego kul :da:

 

 

edit: drugi deo posta je za pirsing :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

7-8?

:o

Taj se baš nije trijeznio tokom JNA.

 

Inače, LA Ink/Miami Ink... pogledao sam neki segment LA Ink na netu, i povezao kompletnu sliku o K von D, uklopio sa nekim njenim intervjuima koje pročitah svojevremeno, kad se prvo pročulo za nju... riba je neviđeno, ali, neviđeno glupa, što nije tako bitno onima koje ona tetovira (jer stvarno dobro radi portrete i zajebancije), ali za gledati, teška borba.

Sa druge strane, Miami Ink gledam skoro redovno (budući da je na Discovery svaki dan, pa kad se zadesim), likovi su nafurani, ali opet manje nafurani nego prethodno spomenuta, ali ljudi koji im dolaze... činjenica jeste da se odnos prema tetovažama promijenio, ali opet 3/4 pojava koje im dolaze su tako dreknuli da je to još teža borba. Najjače mi je bilo kad neka riba dolazi da istetovira posvetu preminulom drugaru, i kroz suze govori kako je ovaj "otišao premlad" i kako je "smrt tako nepovratna stvar" (death is such an irreversible thing, prim. prev.).

Blago majci, blago ocu.

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, LA Ink/Miami Ink... pogledao sam neki segment LA Ink na netu, i povezao kompletnu sliku o K von D, uklopio sa nekim njenim intervjuima koje pročitah svojevremeno, kad se prvo pročulo za nju... riba je neviđeno, ali, neviđeno glupa, što nije tako bitno onima koje ona tetovira (jer stvarno dobro radi portrete i zajebancije), ali za gledati, teška borba.

Posto sam gledala samo 3 epizode ispizdela me je 'samo' kad je mislila da ce joj za 2 nedelje srediti studio od pocetka do kraja, sa sve tonom custom item-a :)

Ali totalno se ogradim od svega toga i gledam samo kako rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali offtopic.

ovo je diskriminacija

pankerka = muskaraca?

that's soooo untrue.

 

 

 

ali to sad nije vazno, bitno da je pretetovirana. :rockdevil:

 

Nisam tako mislila ali ok ^^ Uostalom, volela bih da vidm neku true pankerku da je zenstvena :) Kat je vise town boy fazon, na to sam mislila...

Edited by Black Label

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam tako mislila ali ok ^^ Uostalom, volela bih da vidm neku true pankerku da je zenstvena :) Kat je vise town boy fazon, na to sam mislila...

mislis tomboy ;)

 

@SugarOverdose: ugradjuje silikone ili tetovira silikone? :D

 

neko je pitao, pise u programu da je na Discovery u 1 ujutro, samo pise 'Tetoviranje', ne zna se gde :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

LA ink je djoka u odnosu na Miami ink, u Miami inku mislim da rade veci majstori, i profesionalnije deluju definitivno. Ne svi, ali vecina likova. Ami mi ide na kurac i Ninjez, ali onaj mali meksikanac je car, i garver mi je do jaja. Najvise mi se svidja, to sto ako neki dobar majstor obitava u gradu neko vreme onda dodje kao gost da radi kod njih. To mi je do jaja.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@markomrki: kapiram da ti je zanimljivije ali sto mislis da su profesionalniji nego ove ribe? :confused: Jedna je car za boje, druga za pinup, Kat vec znamo sta radi, Corey za B&W... i sve rade sjajno.

 

btw ide svaki dan na travel channel tj travel&living (i LA i Miami)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nub za tetovaze i zelim da se istetoviram... Sad posto apsolutno nista ne znam o tome,da li mi mozete reci koliko para,gde je najbolje (i najbezbednije jer ne bih voleo ikoga da polivam benzinom i pazim zbog dobijanja neke bolestine) itd...

 

Stavio bih ovo na rame

 

istockphoto_601565-iron-cross.jpg

 

(bez ovog logoa unutra naravno)

Edited by SATAN-iz Batajnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...