Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Ovaj Denny me zabaguje svaki put... Uvek sam u fazonu "Kad sam bre ovo napisao?" :udri:

 

Evo, da ne bude spam:

Pre neki dan na praktikumu iz programiranja mi pao sistem (iz čista mira), a ja nisam uradio save (koda u C-u) dobrih sat vremena... Izdrao sam se "A u pi**u materinu!" a onda sam skontao da svi bleje u mene... Asistentkinja me je pitala: "Kolega, da li je sa vama sve u redu?"...

Ma trip...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha mi na faxu imali neku profesorku koja je psovala kao kocijas i jako je perverzna.

Pridje ona mom ortaku i kaze 'Ja bi najvise volela da imam jednog takvog,da lezim i da pravim decu a ne da se drkam sa ovom hemijom ceo zivot'

U laboratoriji muk,a ortak se skamenio i prebledeo haha

 

Haha mi na faxu imali neku profesorku koja je psovala kao kocijas i jako je perverzna.

Pridje ona mom ortaku i kaze 'Ja bi najvise volela da imam jednog takvog,da lezim i da pravim decu a ne da se drkam sa ovom hemijom ceo zivot'

U laboratoriji muk,a ortak se skamenio i prebledeo haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam ja u tom fazonu,boli me kurac sto je pokusavala da mi skrene paznju svojim diskovima.To je mnogo debilan nacin skrenuti nekome paznju.To bi objasnio kao kad bi neki lik napravio neku upadljivu frizuru i skakao kao majmun oko neke ribe kako bi ga primetila.

 

vidji njega. znaci nisi laka zenska.

ne bih imao nista protiv da me takva profesorica cak i iskoristi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bre obozavam zgodne i sexy profesorke. Cak sam svojevremeno otvorio temu "Zgodne profesorke".

I ja isto be bih imao nista protiv da me takva iskoristi.

 

Nego da se vratimo na blamove.

Vozim se autobusom i na semaforu dok je bus stajao, ulicom prolazi neka extra zenska i ja odvalim "Bruka, kakava picka".

Ceo bus je gedao u mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno sam trebao da imam trojku iz fizike ali zadrzi profesorka mene posle casa danas i kaze mi da sam "otkacen", zakljuci mi peticu!

 

Bolece me! :D

 

Ti si moj junak! :) Mislim, zbog onoga sto je dovelo do toga da zakljuci da si otkacen. :)

 

 

Sad ti kao znas celu temu napamet... :)

 

Hhehe, kako sam se smejao kad sam procitao ovo. :) Koje spustanje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah... sto se blamova tice... jedan od manjih...

Zamislite da se smuvate sa deckom i odmah potom ga oslovite drugim imenom potpuno levim umesto Nenad, Dejan dodjavola... to je bila jedna od nezgodnijih situacija... ali s'obzirom da u takvim situacijama uvek napravim neki gaf, mislim da je to postalo normalno za mene... :)

a sto se tice vecih blamova... crvenim imam ih dosta :redface::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah... sto se blamova tice... jedan od manjih...

Zamislite da se smuvate sa deckom i odmah potom ga oslovite drugim imenom potpuno levim umesto Nenad, Dejan dodjavola... to je bila jedna od nezgodnijih situacija...

 

Dobro, moglo je i gore, da si ga oslovila sa Dejana, Dajana, Dijana, to bi bilo jos gore :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedan odlican blam ali, jbg, nije moj!

 

Ima neka profesorica gimnazije (lujka) i kupi ona novu Opel Corsu! I govori ona ljudima kako joj auto jako sporo ide i kako je pokvaren i ljudi je posavetuju da se odveze kod Opelovog mehanicara! Odveze ona auto i posle pregleda automobila (skoro generalna) dolazi mehanicar (malko besan) i kaze: "Gospodjo, vi ste vozili pod rucnom!" :lol:

 

Najbolje je to sto ga je ona tako vozila najmanje nedelju dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedan odlican blam ali, jbg, nije moj!

 

Ima neka profesorica gimnazije (lujka) i kupi ona novu Opel Corsu! I govori ona ljudima kako joj auto jako sporo ide i kako je pokvaren i ljudi je posavetuju da se odveze kod Opelovog mehanicara! Odveze ona auto i posle pregleda automobila (skoro generalna) dolazi mehanicar (malko besan) i kaze: "Gospodjo, vi ste vozili pod rucnom!" :lol:

 

Najbolje je to sto ga je ona tako vozila najmanje nedelju dana!

 

Kazem ja da zenama treba zabraniti da voze :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahahaha.Pazi kako je jedna zena na polaganju pala poligon.Ja vozio,i odradio poligon sve ok,kako je bilo desetak kandidata auto je stalno ostajao upaljen i naravno kada jedan zavrsi povuce rucnu dok ne dodje sledeci.

I sad posle mene dodje ta zena,vozi ona poligon a instruktor se zapricao sa komisijom.I sad vidimo mi auto se jako dere + dizel dimi kao lokomotiva.Samo odjednom okrece se instruktor i pocne da trci za autom vicuci 'STANI ZENO RUZNA JE PODIGNUTA'.Naravno pala je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i nije blam ali je ispala.

 

Elem za novaka sam se toliko odvalio da nisam video dobro,znaci sve mi mutnjikavo ispred.Naravno bili smo na trgu i krenemo posle nekog vremena ja i najbolji ortak po pivo i da pisamo.Idemo tako kroz masu on napred (jer je trezan kolko tolko) i u jednom trenutku ja "vidim" kako neko zabada coveka ispred mene i dere se "mene gazis piz*a ti materina".Ja se istripovao da mi zabo ortaka i skocim na lika ocu glavu da mu odsrafim.Ljudi se sklonise i neko mi pritrcava i dere se "alo budalo bre ovde sam".Ja gledam i izvalim da nije zabo mog ortaka nego nekog drugog tipa.Dalje se samo secam da sam posle toga otisao da pisam i kupim pivo!

Edited by R_a_S_a

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tek drugo padanje...

 

"Devojko, odlicno vozis!!! Ali ne mogu te pustiti da prodjes jer ne smem da rizikujem da dobijes napad epilepsije za volanom..."

:udri:

 

zashto, ako nije tajna?

 

btw, nije blam, ali je prichica, sinoc me je zaustavio najjachi par pandura ikada. igraju se good cop- bad cop. :):):) jedan kao namrgodjen do jaja pretresa auto (a ja nemam putni nalog ispunejn chetiri meseca, i serem kako sam popunila tablu i treba po novu da idem u ponedeljak) i nadje mi putni nalog - neispunjen- i drvi o kaznama (vec neko vreme) i kao sad cemo da iscepimo list i da pishemo kaznu, i ostavi tablu u rukama dobrog policajca i ode. i naravno, dobri policajac poshto je tako dobar, milo me posavetuje da popunjavam nalog i nikom nishta. ali kako su oni jaki! kad me proshao strah (50 000 pa nadalje su kazne) bio mi je jako simpatichan ceo scenario. :):):)

 

a, ovo je mozda i blam u neku ruku, kaze mi otvori gepek, ja otvaram haubu :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...