Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Evo necega, nije bas najveci blam ali je najsveziji. U utorak sam se odvalio kao dupe jer sam proslavljao uslov za III godinu i onda sam poceo da se tripujem i imititram Bon Jovi-a i Fredija iz Queen-a, i tako obucen kao Bon Jovi, sa salom oko butine i u teksas jakni bez majice ispod, u najtesnijim farkama setim se da nema piva a radnja radi jos 5 minuta!! I tako kao retard, trk u radnju :udri: A posle sam se pred ljudima skidao u atlet majicu i duge bele gace i imitirao Fredija, sa sve usisivacem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo necega, nije bas najveci blam ali je najsveziji. U utorak sam se odvalio kao dupe jer sam proslavljao uslov za III godinu i onda sam poceo da se tripujem i imititram Bon Jovi-a i Fredija iz Queen-a, i tako obucen kao Bon Jovi, sa salom oko butine i u teksas jakni bez majice ispod, u najtesnijim farkama setim se da nema piva a radnja radi jos 5 minuta!! I tako kao retard, trk u radnju :udri: A posle sam se pred ljudima skidao u atlet majicu i duge bele gace i imitirao Fredija, sa sve usisivacem!

 

Ispao si baja... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

i onda sam poceo da se tripujem i imititram Bon Jovi-a i Fredija iz Queen-a, i tako obucen kao Bon Jovi, sa salom oko butine i u teksas jakni bez majice ispod, u najtesnijim farkama setim se da nema piva a radnja radi jos 5 minuta!! I tako kao retard, trk u radnju :udri: A posle sam se pred ljudima skidao u atlet majicu i duge bele gace i imitirao Fredija, sa sve usisivacem!

 

Fredi je bio peder, ko zna sta si ti tamo sve radio :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li primetili da nema vise najvecih blamova i da je vreme da tema nestane bez objasnjenja? :wub:

 

 

 

jebite se.. dajte mi malo vremena, ne moze svaki dan da bude blam i bajram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci ti meni jesi ti onaj crni kratko osisani lik sto je sinoc posle Kreatora pricao sa Bokijem iz Vukovara, ili se varam?

 

Ne, ja sam plavi kratko osisani lik, ne znam nikog iz Vukovara i nisam bio u zelenoj majici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...