Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

I, Hudini... Pričaj nam o blamu od sinoć... Kako bilo u Nikincima?

Pa i nije bio blam... Popio sam par piva a onda je Tomu zvala zena da vuce dupe kuci pa smo pozurili nazad. Mada znam ja sta bi vi perverznjaci da cujete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znamo i mi! Razočarao si me i kao čovek i kao kolumnista!

Sledeći put nemoj ići džumle s gomilom ljudi.

A i kad ideš na kafu kod neke ribe onda ideš na "kafu", a ne na pivo i to bez navodnika! Sramota.

Edited by Zyel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam isao ni na kafu, ni na "kafu". Riba me je upravo i pozvala na pivo.

... a pivstvo se ne odbija. A mogao si i lepo: kuc, kuc, zdravo, ja do'šo na "kafu".

Edited by Zyel

Share this post


Link to post
Share on other sites

E TO SE ZOVE RIBA

Sad zamisljam Liksu kako podriguje iz dubine duse.

 

... a pivstvo se ne odbija. A mogao si i lepo: kuc, kuc, zdravo, ja do'šo na "kafu".

Znas onaj vic sa Seseljom, pa kako da te kavam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ti se primas... :evotigana: Eto i ti si shvatio ovaj forum ozbiljno. A da dokazem da ovo nije spam, ispricacu svoj najveci blam.

 

Jedan od mojih najvecih blamova je dvostruki salto mortale u fontanu u Sr. Mitrovici. Bio sam mokar i blatnjav kao svinja iz kaljuge. Isao sam sa bratom na kros. Kupio sam sladoled koji mi je cureo po rukama. Onako lepljivih prstiju odlucim da udjem u mermernu fontanu koja je imamla samo 1 cm vode pri dnu, a na sredini je jedva curela voda iz cevi. Operem ruke, okrenem se, okliznem i roknem na bulju. Dignem se na ruke, ustanem, opet se okliznem i roknem na stomak. Tako sam se usvinjio i vratio kuci. Jebes kros, kud sam i odlucio da krenem tamo da to gledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...