Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Ja za jedan 1. Maj bio na Hopovu, igrali fudbal, bila vrucina i ja se skinem u bokserice. ODe lopta negde u pm uzbrdo i tu zastane. Odem ja po loptu i kad sam se vracao okliznem se i krenem da se kotrljam do dole. U tom momentu mi ispadne kita iz bokserica i ozarim je o koprivu. Kad sam se skotrljao do dole, izvadio sam kitu, drzao je u ruci, polivao vodom i derao se na sav glas. Treba li da pomenem da je okolina bila puna ljudi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za jedan 1. Maj bio na Hopovu, igrali fudbal, bila vrucina i ja se skinem u bokserice. ODe lopta negde u pm uzbrdo i tu zastane. Odem ja po loptu i kad sam se vracao okliznem se i krenem da se kotrljam do dole. U tom momentu mi ispadne kita iz bokserica i ozarim je o koprivu. Kad sam se skotrljao do dole, izvadio sam kitu, drzao je u ruci, polivao vodom i derao se na sav glas. Treba li da pomenem da je okolina bila puna ljudi?

 

 

hahahahahahahaha.... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za jedan 1. Maj bio na Hopovu, igrali fudbal, bila vrucina i ja se skinem u bokserice. ODe lopta negde u pm uzbrdo i tu zastane. Odem ja po loptu i kad sam se vracao okliznem se i krenem da se kotrljam do dole. U tom momentu mi ispadne kita iz bokserica i ozarim je o koprivu. Kad sam se skotrljao do dole, izvadio sam kitu, drzao je u ruci, polivao vodom i derao se na sav glas. Treba li da pomenem da je okolina bila puna ljudi?

 

ja sam upao u zaru ceo, a bio samo u sorcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

setio sam se jednog blama,kada sam bio mali iz nekog razloga sam voleo da se setam go.i jednom tako imao sam 6 godina i izasao sam go na dvoriste i u komisiluku na balkonu je stajala sa majkom jedna devojcica koja je usla u zabaviste sa mnom i videla me golog i onako cudno povikala "tesho?!!?" i ja sam video da me je videla golog i utrcao sam u kucu i bilo me je sramota.jebiga mali sam tada jos bio nisam znao

 

Шта ниси знао, да вршњакиња из забавишта жели приснији однос? :) :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj najveci blam je kad sam hrkao na vezbama na faksu a onda kad sam se probudio (momentalno jel' usled svog tog smejanja) sam u nekom bunilu izgovarao neke reci upucene asistentu. ne secam se sta sam govorio ali sam gotovo siguran da nije imalo nikakvog smisla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Sisus kad se izblamira, on se bas izblamira... :)

 

Steta sto nisi sisu polivao :)

Pa iskreno da ti kazem, mene i nije bilo blam, ali nekog drugog bi bilo da je bio na mom mestu, pa reko', ajde da podelim sa vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, to se desilo dok mi je uzimao otisak zuba (zbog izrade proteze), a prethodno smo ga upozorili da imam nevjerovatno jak nagon za povraćanjem kad mi neko gura stvari u usta (za one pametnjakoviće koje će ovo protumačiti na pogrešan način - redneck.gif ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...