Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Iz njegovog posta je ispalo kako metalci MORAJU da imaju dugu kosu.Od kad to?Od kad su se takvi pojavili na televiziji pre 40 godina?I posle serete kako se vama to SVIDJA,a svidja vam se jer vasi UZORI to furaju.

E u tome je razlika izmedju vas sa dugom i nas sa kratkom kosom,nisam ovo hteo da napisem ali umete tako da iznervirate coveka na ovom jebenom forumu da vam se treba posrati u facu

Decko, ti si bas fino prs`o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto pokusavam razgovor sa maloumnikom? Sasvim moguce.

 

Iskuliraj i mene i druge zivota ti. Ako ti je dosadno, idi seri sam sebi po faci.

 

Ja se tebi nisam uopste obracao,ocigledno si se i ti osetio prozvanim.Pa sta da ti kazem,promeni nesto oko sebe,ocigledno nisi zadovoljan kad varnicis na ovakve provokacije :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

С овим се не слажем.

Ne moras da se slozis, ali tako je. Ja jos nikom nisam vikao iz kola da je narkoman. A imam i jos primera i objasnjenje, samo me mrzi o tome na ovoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam se setio u vezi ovog dobacivanja... nije blam, samo nadovezivanje...

stojim na raskrsnici, čekam da se upali zeleno i neka poluraspala škoda uleće u skretanje, suvozač otvara vrata, gleda u mene i viče "pusti me da ga bijem", deluje pijano i samo što ne ispadne iz kola pošto ova u najveće forsiraju krivinu, vozač ga pridržava jednom rukom... a ja samo stojim i zbunjeno gledam... osnovna škola, kasnije mi to postalo malo normalnije...

 

edit... ili početak srednje škole... ne sećam se...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se i meni desilo posle Kataklysma u decembru. Spustam se dole pored Snajpera na Zelenom sa dve drugarice, prolazi nova Logan, cetvorica njih unutra, otvaraju prozore, i kao "stani, stani da razbijemo narkomana," nesto na tu foru. Ja stao, vidim deca. Nisu stali, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene jos niko nije peglao ili zeleo da pegla, jeste da nemam dugu kosu, ali X puta sam hodio u matel majicama .... jebem li ga, ali ako neko od tih cobana pozeli da me pegla neka slobodno izvoli ;) A obicno ti sto se deru iz kola kad im pridjes nesto opsuju, ali redovno produze dalje ..... picke..... a jedva cekam da mi naleti tako neki odvaljeni seljak, pa da mu razlupam i njega i kola

 

totalno je glupo generalizovati stvar, kao ovi su svi dobri, ovi drugi stoka, treci pametni, cetvrti glupi ..... ja ne volim uniformisanost svakog oblika, ka jako postujem ljude koji imaju SVOJ i samo svoj ukus, svoje omiljene boje, muziku, frizuru. Ja ne zabadam nos u tudje zivote, bas me briga da li je neko celav, kosat, da li je peder ili jebach, to su sve licne, privatne stvari. Gadim se ljudi koji su robovi trendova, kao ove godine je hit zelena boja, daj da kupim zelenu ... iako ja ne volim tu boju, ali pobogu, to je sada in?!?!? E toga se gadim, sto bi rekao Stulic "okruglo kamenje koje vetar valja u dolinu" i bas je tako.

 

E sad na kraju samo da dodam neka moja iskustva: znaci evo poslednji koncert na kom sam bio Iron Maiden u Areni, znaci maksimalno civilizovano, ni jedna tuca, incident, niko nije smarao, napadao, lomio inventar, dobacivao ....i nikad u zivotu nisam imao nekih neprijatnosti sa metalcima, dok recimo po ovim budjavim folkotekama i koncertima folkera uvek bude povredjenih, razbijene glave, prozori, kola ..... mada verujem da nisu ni oni svi takvi, da i ja sad ne generalizujem.

 

Poenta je da svako bude SVOJ covek, ima svoj ukus za sve i da ne zabada nos u tudja posla i sve je ok :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene jos niko nije peglao ili zeleo da pegla, jeste da nemam dugu kosu, ali X puta sam hodio u matel majicama .... jebem li ga, ali ako neko od tih cobana pozeli da me pegla neka slobodno izvoli ;) A obicno ti sto se deru iz kola kad im pridjes nesto opsuju, ali redovno produze dalje ..... picke..... a jedva cekam da mi naleti tako neki odvaljeni seljak, pa da mu razlupam i njega i kola

 

totalno je glupo generalizovati stvar, kao ovi su svi dobri, ovi drugi stoka, treci pametni, cetvrti glupi ..... ja ne volim uniformisanost svakog oblika, ka jako postujem ljude koji imaju SVOJ i samo svoj ukus, svoje omiljene boje, muziku, frizuru. Ja ne zabadam nos u tudje zivote, bas me briga da li je neko celav, kosat, da li je peder ili jebach, to su sve licne, privatne stvari. Gadim se ljudi koji su robovi trendova, kao ove godine je hit zelena boja, daj da kupim zelenu ... iako ja ne volim tu boju, ali pobogu, to je sada in?!?!? E toga se gadim, sto bi rekao Stulic "okruglo kamenje koje vetar valja u dolinu" i bas je tako.

 

E sad na kraju samo da dodam neka moja iskustva: znaci evo poslednji koncert na kom sam bio Iron Maiden u Areni, znaci maksimalno civilizovano, ni jedna tuca, incident, niko nije smarao, napadao, lomio inventar, dobacivao ....i nikad u zivotu nisam imao nekih neprijatnosti sa metalcima, dok recimo po ovim budjavim folkotekama i koncertima folkera uvek bude povredjenih, razbijene glave, prozori, kola ..... mada verujem da nisu ni oni svi takvi, da i ja sad ne generalizujem.

 

Poenta je da svako bude SVOJ covek, ima svoj ukus za sve i da ne zabada nos u tudja posla i sve je ok :pivopije:

:pivopije::pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moras da se slozis, ali tako je. Ja jos nikom nisam vikao iz kola da je narkoman. A imam i jos primera i objasnjenje, samo me mrzi o tome na ovoj temi.

 

Ја сам имао слично искуство негде у лето 2003. године, док сам шетао градом са другарицом.

Плус што је мало фалило да нас прегазе, али балава, напаљена стока са ЛЕ таблицама.

Од тада мрзим бЛесковац и све у вези са њим ... касније сам стицајем околности упозано многе из тог ''града'' који су само ишли у прилог моје тврдње/мишљења о њима.

Знам, сада и ја генерализујем ... нису сви такви неотесани, ал' јебига. :mrgreen:

 

A obicno ti sto se deru iz kola kad im pridjes nesto opsuju, ali redovno produze dalje ..... picke..... a jedva cekam da mi naleti tako neki odvaljeni seljak, pa da mu razlupam i njega i kola

Тачно тако. Пиздуљине најгоре, то се показало и доказало из милион туђих примера. :da:

Мени се, иначе, већ дуже време крше нечија кола. Само чекам повод. :twisted:Smash_hawk.gif:)

 

totalno je glupo generalizovati stvar, kao ovi su svi dobri, ovi drugi stoka, treci pametni, cetvrti glupi ..... ja ne volim uniformisanost svakog oblika, ka jako postujem ljude koji imaju SVOJ i samo svoj ukus, svoje omiljene boje, muziku, frizuru. Ja ne zabadam nos u tudje zivote, bas me briga da li je neko celav, kosat, da li je peder ili jebach, to su sve licne, privatne stvari. Gadim se ljudi koji su robovi trendova, kao ove godine je hit zelena boja, daj da kupim zelenu ... iako ja ne volim tu boju, ali pobogu, to je sada in?!?!? E toga se gadim, sto bi rekao Stulic "okruglo kamenje koje vetar valja u dolinu" i bas je tako.

 

Тај рад. А Џони је геније, био и остао.

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se tebi nisam uopste obracao,ocigledno si se i ti osetio prozvanim.Pa sta da ti kazem,promeni nesto oko sebe,ocigledno nisi zadovoljan kad varnicis na ovakve provokacije :)

Zajebi me tih kontri iz spomenara, kolicina gluposti i bezobrazluka koju si izbacio u zajednicki prostor je dovoljna za reakciju, ne moras licno meni da se obracas. Ne volis dugu kosu? OK, nije nikakav problem jebo te, ali da predlazes iseravanje po faci svima koji ne kapiraju tvoje nebulozne teorije, pa ti si brate neandertalac egomanijak i ne treba te stedeti.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene jos niko nije peglao ili zeleo da pegla, jeste da nemam dugu kosu, ali X puta sam hodio u matel majicama .... jebem li ga, ali ako neko od tih cobana pozeli da me pegla neka slobodno izvoli ;) A obicno ti sto se deru iz kola kad im pridjes nesto opsuju, ali redovno produze dalje ..... picke..... a jedva cekam da mi naleti tako neki odvaljeni seljak, pa da mu razlupam i njega i kola

 

totalno je glupo generalizovati stvar, kao ovi su svi dobri, ovi drugi stoka, treci pametni, cetvrti glupi ..... ja ne volim uniformisanost svakog oblika, ka jako postujem ljude koji imaju SVOJ i samo svoj ukus, svoje omiljene boje, muziku, frizuru. Ja ne zabadam nos u tudje zivote, bas me briga da li je neko celav, kosat, da li je peder ili jebach, to su sve licne, privatne stvari. Gadim se ljudi koji su robovi trendova, kao ove godine je hit zelena boja, daj da kupim zelenu ... iako ja ne volim tu boju, ali pobogu, to je sada in?!?!? E toga se gadim, sto bi rekao Stulic "okruglo kamenje koje vetar valja u dolinu" i bas je tako.

 

E sad na kraju samo da dodam neka moja iskustva: znaci evo poslednji koncert na kom sam bio Iron Maiden u Areni, znaci maksimalno civilizovano, ni jedna tuca, incident, niko nije smarao, napadao, lomio inventar, dobacivao ....i nikad u zivotu nisam imao nekih neprijatnosti sa metalcima, dok recimo po ovim budjavim folkotekama i koncertima folkera uvek bude povredjenih, razbijene glave, prozori, kola ..... mada verujem da nisu ni oni svi takvi, da i ja sad ne generalizujem.

 

Poenta je da svako bude SVOJ covek, ima svoj ukus za sve i da ne zabada nos u tudja posla i sve je ok :pivopije:

 

Routa je sve rekao. :pivopije:

Mene jos niko nije hteo da bije,ne znam zasto ali meni su uglavnom sredovecne zene dobacivale. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Routa je sve rekao. :pivopije:

Mene jos niko nije hteo da bije,ne znam zasto ali meni su uglavnom sredovecne zene dobacivale. :rockdevil:

 

У заблуди си грдној. То сам ти ја прерушен у хаљинама и перици добацивао :redface:

... када сам био у потрази да свом сину Перици вратим уво. Пре тога сам распродао све каранфиле предвиђене за тај дан.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao Nele,bas si zgodan. :redface:

 

Ма где ја згодан? Ја сам курац од овце као што и сам видиш.

 

Nele je prilika!

 

Доказ је слика! :redface:

 

cccc, primetio si da je zgodan, a bradu i brcine nisi primetio? Ili volis kad sredovecna zena brcicima pali i zari? :P

 

Нисам ја Џингис Кан баба. Брци одпиши. Само нежна брадица која загребати знаде. Ух ух!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...