Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Ambivalentnost (ili podeljenost) je istovremeno postojanje u jednoj ličnosti sasvim suprotnih emocija, težnji i stavova u odnosu na neki objekt (osobu, predmet, ideju ili situaciju). Ambivalencija, pored univerzalnog ispoljavanja, naročito je izražena u slučajevima delovanja jakih emocija (ljubav – mržnja, potčinjavanje – pobuna, povlačenje – napad i sl.). U slučajevima patološke ambivalencije, izvesne osobe su potpuno sputane u donošenju bilo kakve samostalne odluke i preuzimanju odgovornosti

 

izvor:Wikipedia

 

Mito, leba mu, pogledaj malo na netu i sam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ću, pošto se zbog svoje duge kose ne razlikujem od mora mjetalaca, morati da mijenjam frizuru...

shortlayers.jpg

...i biću originalna i unikatna - just like other emo kids. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

kožna jakna sa kojekakvim logoima, prišivačima i motivima, kožne ili maskirne pantalone i naravno svete nezaobilazne martinke

Nista od ovoga ne nosim. A svi su ti isti, samo zato sto ne obracas paznju. I meni su svi Kinezi isti. Ponekad se zapitam da li smo i mi njima svi isti. Potpuno sam siguran da je odgovor potvrdan.

 

A sto se frizure tice, i dole mi je dugacka, volim kad je do pola spolovila, sto ce reci, do kolena. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista od ovoga ne nosim. A svi su ti isti, samo zato sto ne obracas paznju. I meni su svi Kinezi isti. Ponekad se zapitam da li smo i mi njima svi isti. Potpuno sam siguran da je odgovor potvrdan.

 

Ma, ne vrijedi raspravljati, čovječe. redneck.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,je l' su ljudi na utakmicama nešto različiti među sobom?Svi su šablonski obučeni,air-max,bele čarape,u njih upasana treša,navučena kapuljača,šal ili majica nekog tima.I eto,uniformisanje,ništa drugačije od "metalskog" oblačenja.I takvih likova svuda ima,mnogo više nego metalaca,pa ne drvimo o njima(toliko često).

 

Što se kosa tiče,eto,takvi likovi uglavnom furaju neke kratke kose(šišaju se na "opasno" :) ),ali ne oni ni slučajno nisu iskompleksirani,jer,avaj,njihova je kosa kratka.

 

Zajebite,mene boli kurac kako se ko oblači i kakva mu je frizura.Pa zašto bi i vas boleo?

Немој тако, не носимо сви Air Max. Рецимо, ја имам Impax, а има и пуно људи са Reebok Classic.

:) :)

Немогуће је по начину одевања бити потпуно различит од свих других људи, а да тај изглед није ексцентичан. Свуда има и максерица и мартинки, и шушкаваца и војничких панталона. Проблем је што металци стално причају о разликовању, а сви изгледају исто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој тако, не носимо сви Air Max. Рецимо, ја имам Impax, а има и пуно људи са Reebok Classic.

:) :)

Немогуће је по начину одевања бити потпуно различит од свих других људи, а да тај изглед није ексцентичан. Свуда има и максерица и мартинки, и шушкаваца и војничких панталона. Проблем је што металци стално причају о разликовању, а сви изгледају исто.

 

 

Ja sam metalac a nemam nit martinke nit vojne pantalone. Zar ljudi vi vishe nemozete da prihvatite da svet nije samo crno-beo.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој тако, не носимо сви Air Max. Рецимо, ја имам Impax, а има и пуно људи са Reebok Classic.

:):)

Немогуће је по начину одевања бити потпуно различит од свих других људи, а да тај изглед није ексцентичан. Свуда има и максерица и мартинки, и шушкаваца и војничких панталона. Проблем је што металци стално причају о разликовању, а сви изгледају исто.

 

 

jel ovakve? :)

air-max-1-supreme-animal-pack.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...