Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Sinoc sam pricao drugaru jedan dogadjaj sa faksa, a on mi kaze to je jedan od najgorih blamova koje sam cuo. Mene bas i nije bio blam, al ajde da ispricam.

 

Drzali mi na faksun eku prezentaciju iz predmeta koji nam je drzao dekan. Nas cetvorica smo radili neki seminarski u toku cele godine i na kraju drzali prezentaciju. I sad ja radio slajdove, nesto malo pricao i kad smo zavrsili kaze dekan, dobro je to sve, samo trebali ste pustiti Sisusa malo vise da prica. Ja tu popizdim, izlazimo mi napolje i jedna me koleginica pita, malo podalje, sta je Sisuse, ostao si bez glasa. Ja tu jos vise popizdim i proderem se na sav glas ispred faksa: "Pusio sam 'ladna kurca, pa me boli grlo".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Pre neko veće,sexam ženu,i radimo mi 69 pozu,,ja odozgo...nažalost.desilo se da sam joj prdno u facu dok mi lizala muda.baš me bilo blam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neko veće,sexam ženu,i radimo mi 69 pozu,,ja odozgo...nažalost.desilo se da sam joj prdno u facu dok mi lizala muda.baš me bilo blam.

ако си јој прдно у фацу онда није била више 69 него 61.

 

:ко сконта фору добија црни колор ТВ:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da sam jednom dok sam bio bas mali pisao sa moje terase koja je na 7. spratu :)

Bilo je nesto tipa da taj dan nisam isao u obdaniste vec sam ostao kuci i bio sam-i onako iz cista mira i bez posebnog razloga izadjem ti ja na terasu negde oko 2 popodne usred bela i krenem da zalivam kroz resetke-dal' me neko video ne znam,sasvim moguce,ali niko nije vikao nista :D

Pravi mali panker :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ако си јој прдно у фацу онда није била више 69 него 61.

 

:ко сконта фору добија црни колор ТВ:

 

''У мог стрица осам кобасица. Седам пржи, осму стрина држи...'' Је л' то?

Добро би ми дош'о нови ТВ, за предстојеће утакмице ЛШ. Овај стари нешто почео да крчи. Ei конза!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Уф, сетио сам се једне бруке од пре 5 - 6 година.

Тек добио компјутер, и одма' почео са резањем хоум мејд компилација. Нарежем на Transcendental War, Bodom After Midnight, Burn In Hell, Conquer All итд, пустим на линији у дневној соби и кренем да хедбенгујем. После три песме, већ цркнут, погледам кроз прозор и видим да ме ћале посматра забезекнуто. :) :) Био сам млад металац... :)

Edited by Scouse Buster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom prilikom, hteo sam da kupim Orbit žvake na kiosku na Autokomandi. Bile su izložene ispred prodavca, ali polepljene selotejpom, što sam skontao kad sam povukao jednu od njih, ne mogavši da je odvojim od postolja. Uto sam začuo prodavca kako kaže "Jače!", što je za mene bio signal da još jače povučem. Zatim je ponovio isto, a ja zapeo kao sivonja, no ipak nisam uspeo da odlepim željenu paklicu žvaka. Na kraju sam razaznao prodavčeve reči: "Alo! JA ĆU ti dati!" Dakle, sve vreme je govorio "Ja ću", a ne "Jače", jer su izložene žvake služile samo za reklamu, dok su one za prodaju bile kod njega, unutra.

 

Par godina kasnije, pokušao sam da uđem u video klub M2 da vratim DVD, ali automatska vrata nisu htela da se otvore. Pogurao sam ih i jedva su se malo pomerila. Onda sam zapeo da ih guram iz sve snage i napravio dovoljno prostora da provučem nogu i jedan deo tela, koji su ubrzo priklješteni vratima. Ispred sebe sam video momka koji radi u klubu. Rekao mi je da se vratim nazad i uđem na druga vrata. Ispostavilo se da vrata na koja sam pokušavao da uđem sasvim ispravno funkcionišu i automatski se otvaraju, ali prema SPOLJA, jer su u pitanju IZLAZNA vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...