Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Moj drugar je jednom stao na sred ulice da veze pertle,i sad dve drugarice i jos jedan ortak okrenuti prema njemu i gledamo ga,odjednom scena-nalece riba biciklom na njega i pravi salto u vazduhu,kotrljaju se oboje.Njemu nije bilo nista,izbila mu je vazduh tockom :) a ona je sjebala ceo bajs,polomila volan,odrala laktove i kolena,uzas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sedimo ja i drug kod mene i ja gledam njegov pofil na facebook-u, vidim da mu je prijatelj jedna devojka koja me smarala sa nekim komentarima i okrenem se i kazem: "brate, otkud znas ovu stuku?" -on nabaci onako uctiv osmeh i kaze: "to mi je sestra od tetke"

 

zlooooo.... :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osmi razred,radimo kupu i mene,kao najboljeg matematichara biggrin.gif nastavnica Cica prozove da presipam pesak iz valjka u kupu.Ostali govore koliko je puta kupa manja od valjka:Ja kazhem 2 puta!Ja kazhem 3 puta! itd.Meni padne na pamet rechenica iz jednog nasheg filma i odmah je saopshtim:Ja kazhem Cico lezi!U uchionici na sekund nastao tajac,a onda cirkus.

 

kakav si kralj!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

чини ми се да нисам овде писао. ако јесам, јбг, погреши човек xD у сваком случају, пре пар година, један дан сам био баш уморан (хаха, ово почиње као писмени састав неког првака/другака), возећи се 16тицом у једном тренутку сам задремао у бусу, и тако провео неколико наредних станица. е сад, не би било ама баш ништа чудно код тога да, кад сам се пробудио, нисам своју главу затекао на рамену лика који је седео поред мене, и чудно ме гледао... xD

 

 

:) Mom drugu se desila slična stvar, on je zatekao svoju glavu na ramenu neke jadne žene i plus se pošteno izbalavio dok je spavao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drugar je jednom stao na sred ulice da veze pertle,i sad dve drugarice i jos jedan ortak okrenuti prema njemu i gledamo ga,odjednom scena-nalece riba biciklom na njega i pravi salto u vazduhu,kotrljaju se oboje.Njemu nije bilo nista,izbila mu je vazduh tockom a ona je sjebala ceo bajs,polomila volan,odrala laktove i kolena,uzas

 

Slično,

Lik je pokušao da izađe iz kola, otvorio je vrata.. ja sam naišla biciklom... ma ni vidjela.. samo sam prošla kroz njih.

Od bicikla i vrata nije ostalo ništa,naravno.

A od sve ironije lik se valjao od smijeha dok sam se ja tamo negdje u prašini valjala od bolova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam brdo blamova i čini mi se da sam pisao već par, ali evo jednog od juče...

 

banuo malo do kališa i sad pozdravljam se tamo sa poznanicima i tako, kad spazih jednog lika, isti ortak iz osnovne, isto ošišan, uske pantalone, iste patike, kožna jaša, preslikan ( jedini detalj koji sam prevideo beše death majica, pošto je moj ortak glamer)... i sad tako prikradem se ja liku, i najače što sam mogao, prst u bulju. podigoh lika jedno metar od zemlje... lik sad iznenađen, odskoči, i podižer ruku da se pozdravi smejuljeći se pritom, kad ono, neki levi lik, potpuno nepoznat... stojimo tako napola pruženih ruku za pozdrav i jbg, da izbegnem dalje neprijatnosti prozborim par reči...

 

ja - ,,au, jbt, pa ti nisi gavra''

on - ,, ne''

ja - ,, ajde jbg, kada smo već na prst u bulju i da se upoznamo, igor'' pružismo ruke upoznasmo se i ja nestadoh u noćnoj tami... :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam brdo blamova i čini mi se da sam pisao već par, ali evo jednog od juče...

 

banuo malo do kališa i sad pozdravljam se tamo sa poznanicima i tako, kad spazih jednog lika, isti ortak iz osnovne, isto ošišan, uske pantalone, iste patike, kožna jaša, preslikan ( jedini detalj koji sam prevideo beše death majica, pošto je moj ortak glamer)... i sad tako prikradem se ja liku, i najače što sam mogao, prst u bulju. podigoh lika jedno metar od zemlje... lik sad iznenađen, odskoči, i podižer ruku da se pozdravi smejuljeći se pritom, kad ono, neki levi lik, potpuno nepoznat... stojimo tako napola pruženih ruku za pozdrav i jbg, da izbegnem dalje neprijatnosti prozborim par reči...

 

ja - ,,au, jbt, pa ti nisi gavra''

on - ,, ne''

ja - ,, ajde jbg, kada smo već na prst u bulju i da se upoznamo, igor'' pružismo ruke upoznasmo se i ja nestadoh u noćnoj tami... :redface:

 

hahah Gavro, Gavro, kud si navro hahah

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не. Нисмо могли лопту да изведемо к'о људи и погубили смо се зато што иза кошева има још 5 метара простора, а ми смо тренирали у малој школској сали. Сви су били виши од нас за главу и три пута јачи, иако смо отприлике истих година. Ужас, можда и највећа срамота у мом животу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako. Sigurno su bili dopingovani :) Mada, meni je taj rezultat mnogo sumnjiv. Smrdi na neku nameštaljku :)

 

edit: Sad se setih. Imao sam i ja sličan "uspeh"u fudbalu, i to nekoliko puta. Mada smo mi uvek igrali sa starijom ekipom :D

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije moj blam, ali je dobar.

 

Naime, u komšiluku je bila umrla neka baba koja je bila Jehovin svedok. Inače je polovina te familije prihvatila to sranje, a druga polovina je u pravoslavnom sranju. I, umrla ta baba, sahrana, pun kurac ljudi, prepuno groblje, a vrućinčina neka, jul mesec je bio. Moji baba i deda su bili na sahrani i deda se smorio i pobegao ispod nekog drveta, u hladovinu. Radi pop opelo, kenja pola sata, a kad je on završio dolaze sveštenici iz Adventističke crkve i počinju da sprovode neko svoje opelo i rituale. Svi se čude i krišom negoduju, a moj deda, s obzirom da je gluv oko 60 % i nema osećaj koliko glasno priča, obrati se mojoj babi i drekne: "Rajo, je l' to sad njihov pop?!!!" Svi prisutni su popadali od smeha, iako je bila jebena sahrana, a oni svedoci su se samo okrenuli, pogledali dedu, pokupili se i otišli. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Класика. Кад смо ишли на сахрану мужа директорке основне, тип који је копао раку је заспао у њој. Била је то врло весела сахрана, али не бих о детаљима. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ишли смо комбијем који служи за превоз пића и хране за кухињу мотела, назад нема седишта, него две клупе. Врата смо отварали сваких 10 минута, пошто је једном дебилу кева спаковала сендвиче са луком, а и прдели смо као свиње + морали смо да избацујемо ђубре. Возио нас је лик који иначе ради као возач погребних кола. Скроз луд, успут је по неким селима јурио патке које су прелазиле друм, 'тео мало да их прегази.

Кад смо изашли из хале ошамућени од срамоте, уђемо у тај луди комби, кад назад убечен бицикл. Тек што смо кренули, неки тип урла: "ААААЛООО, СТАААНИ БРЕЕЕЕ". Испоставило се да је возач хтео да мазне бајс у центру Бечеја.

Вратио бих се у та времена... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...