Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja sam vežabao u teretani u periodu 1998-2001. Tada sam živeo u Surdulici, tamo ima jedan lik što ga zovu Picimenko i drži teretanu. On je predavao fizičko u gimnaziji i dvaput su ga izbacivali zbog optužbi za seksualno uznemiravanje učenica. Da je voleo mlade ženske, voleo je. Najviše mu je prijalo kad riba radi čučnjeve, da joj opipa guzove da li su dovoljno čvrsti. Ja sam na čučnjevima izbacivao preko 120 kg i tako upropastio kolena, koja i dan danas škripe. Jebem ti čučnjeve i ko ih izmisli. Na ravnom benču sam na vrhuncu forme, negde početkom 2001. izbacivao 87 kg, za moju asteničku konstituciju odličan rezultat. Ma bio sam jak kao zemlja tad, a sad sam pola od toga, oklempaveo sam načisto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je za skidanje viška kilograma i kondiciju. Ja to nisam koristio, radio sam isključivo vežbe za nabijanje mišića. I danas kad se skinem meni se svaki mišić vidi, iako je tonus znatno manji nego što je bio dok sam vežbao. Kad bih opet išao u teretanu jedno šest meseci, ponovo bih bio onakav kakav sam bio. Uz to, možda bih još i dobio na masi, jer mi sa godinama usporava metabolizam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večeras je baš bilo ludo, gledao sa ekipom Barsu,

smejali se k'o blente blesave spontano ... a nismo pušili vutru, jer je organski mrzimo.

Primetih nešto večeras podosta lepih curica ( mada ih objektivno uvek ima).

Mislim, ja sam maltene oženjen čovek al' tako odmerim neku i za dragog mi ortaka, ovaj prijatelja. Ne, ne radim to zbog Miše.

 

Takođe video sam gomilu napaljenih slinavaca, '92-3 godište, nešto se mnogo napališe. Šire se po gradu kao paunovi.

Vidi se, napumpala se dečurlija. malo se rade bendžovi - malo više kljukanje proteinima, kiselinama i ostalim veštačkim govnima.

Pa ono da jednog od njih prikoveš onako južnjački, ne bi se dizao iz kome. Pa ni Aca Lukas - Koma, mu ne bi pošteno pomoglo.

 

Farsa od omladinaca muških. Sve nadrkan pederčić do pederčića ... razmaženi da ih od miline na lebac mažeš.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja radim vezbe i istezanja (kucna joga :) ) 45 min dnevno. Nisam ni bila svesna da je toliko dugo dok nisam rekla "sad cu da ti se javim za desetak min samo da uradim vezbe" :)

 

Aw, htela sam da vam se pohvalim ;) hehe

 

Svaka cas onoj zeni shto je napravila instrukcije za vezbe. Stvarno.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da se zene bave bas bodi bildingom ovde.. mada, ko zna.

Aw, sto ne otvori temu

 

Mislio sam, čisto da se ne meša jedno sa drugim. Bodybuilding je dosta širok pojam, ne bi moglo sve da stane u jednu temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
da li neko zna gde mogu da se pazare bucice 15-20kg??

Ja gledao na netu ali ove sportske radnje traze 2500-4000din.. jebote nisu normalni.. :/

 

ja sam u radnji u gavrila principa na pocetku, kupio pre pola godine jednu bucicu na montiranje.moze max 16 kg da se stavi a kostala je 2100din.u pakovanju je 10kg,a za svaki kilogram se dalje doplacuje,zavisi koliko ti treba.

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li neko zna gde mogu da se pazare bucice 15-20kg??

Ja gledao na netu ali ove sportske radnje traze 2500-4000din.. jebote nisu normalni.. :/

 

 

Pa zar nije povoljnije da iseces dve kratke gvozdene sipke i u konzerve u kojima je bila zimnica izlijes beton?Kad se stegne za par dana eto bucica koje ne kostaju vise od 400 dinara.Moje drustvo i ja smo to radili pre 17-18 godina i jos uvek cuvam jedan veliki teg u podrumu tako izliven samo dvorucni.S njim sam napravio prvu snagu jos kad smo se u prvoj srednje takmicili u obaranju ruke.

Drugarov otac je imao teg od betoniranih felni od automobila koji je imao oko 80 kilograma ali tada niko od nas nije mogao da ga podigne iznad glave.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muski bodi bilding, a zene fitnes i milina. :D

 

da li neko zna gde mogu da se pazare bucice 15-20kg??

Ja gledao na netu ali ove sportske radnje traze 2500-4000din.. jebote nisu normalni.. :/

 

Imas matori na sajmu, sad nemogu da ti kazem koji tacno stand ali to ti je cim udjes na sajam druga ili treca hala. Na tom standu prodaju i bajseve tako da nemozes promasiti, jer je to jedini stand koji drzi bicikle na sajmu. Oni su ti najpovoljbiji u gradu, ja sam tu kupio teg znaci sipku i 10gk na njoj za 1350din. sad moze biti nesto malo skuplje al najvise za 100 kinti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mr.Hate: da hteo sam ja to.

Napravio sam i kalup, ali nisam nasao adekvatne rucke.. smor. :/

 

 

Nikakav kalup ti ne treba,samo konzerve raznih velicina.Kakve rucke druze,odes na otpad i trazis da ti iseku dve gvozdene sipke duzine oko 40 cm,to ce te kostati zavisno od tezine jer na otpadu prodaju gvozdje na kilogram.Ako odlucis ovo da napravis obavezno trazi da ti zaseku krajeve sipki da bi mogao da "rascvetas" krajeve da bolje uhvati beton (kao armatura).Srecno!

 

P.S. Ne mogu da verujem da postoji teretana koja radi samo do 17 h,kod nas ima nekoliko teretana i sve su najpunije od 19h do kraja radnog vremena (21-22h).Mada tada uglavnom dolaze foliranti i smizle koji hoce da se pokazu i smekaju malo.Nemam nista protiv toga ali prave radilice i oni koji su se nameracili da nesto postignu obavezno izbegavaju guzvu.

Kad dodjem posle posla oko 16-17h i vidim da ih ima vise od petorice i da su mi zauzete sprave na kojima treba tog dana da radim dodje mi da popizdim.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...