Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da, a kažu da je kod listova još i najbitnija genetika jer se tu teško dobija masa. A ja bih svoje rado prebacila ovima što pokušavaju da ih nabilduju a noge im i dalje k'o čačkalice :bigblue:

То је булшит. Не може тебе генетика да ограничи да ти један мишић теже добија на маси ( сви мишићи једнако расту, нисам стручан, ал то је моје мишљење ). Генетика ти даје специфичну телесну фигуру, евентуално проценат масти ( мада људи то углавном кроз живот стичу много више него генетски, пошто ја још нисам видео да се неко родио са 30% масти :haha: ) . Остаје на теби да своју фигуру доведеш у облик који се теби свиђа ( колико је то могуће ), било то форсирање неких мишићних група, или рад на целом телу. :da:

 

Мaда могла би мени листове те да позајмиш, ја форсирам већ месец ипо дана :(:haha:

Edited by PajatheTrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bolestan sam zadnjih nedelju dana, nisam išao na posao, izlazio nigde, i sad šetali plažom reko da probam koliko mogu propadanja, i izguram 35.

 

Evo kako izgleda, mada je ovo slikano ranije. Sve sprave su bez dodatnih tegova, dižeš uvek svoju težinu. Odmah tu su i vratila...tereni za basket...

 

IMG_0059.jpg

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

majčice ti si beše uzimala vreću i rukavice nekad ranije, šta si uzela i kako si zadovoljna?

ja sam razmišljao o ovome http://www.winwin.rs/relax-rs-dz128-dzak-za-boks-128x35-cm-1176243.html i uz to neke rukavice sa otvorenim dlanom, npr http://www.winwin.rs/relax-rs-3102-m-rukavice-za-boks-velicina-m-1176261.html ili samo bandažere, ne sviđa mi se ideja da mi se kuvaju ruke u rukavicama... a i ne daje mi se mnogo para za rukavice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejah juče na Fruškogorskom maraonu, kao i prošle godine išao sam na 35km, samo ovog puta na Zapad, a ne na Istok, čini mi se da je Zapadni lakši malo, u 11h smo krenuli u 19h gotovi bili. Malo je bilo blata i klizavo ali Skečers cipele su se pokazale kao pun pogodak, kramponi rade posao i žuljeva nigde

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bejah juče na Fruškogorskom maraonu, kao i prošle godine išao sam na 35km, samo ovog puta na Zapad, a ne na Istok, čini mi se da je Zapadni lakši malo, u 11h smo krenuli u 19h gotovi bili. Malo je bilo blata i klizavo ali Skečers cipele su se pokazale kao pun pogodak, kramponi rade posao i žuljeva nigde

 

ja bejah na Sokolovom putu

pošto mi to u komšiluku

12. u kategoriji trkača

 

10308325_1560231024203424_8733589048945553354_n.jpg

 

http://udruzenjefreestylera.com/sr/sokolov-put-2014/

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trem :wub: Cesto idem na pentranje u Jelasnicu, pa se vrh trema vidi iz daljine, deluje mnogo dobro, moracu jednom i tamo da svratim.

 

Svaka cast za 12. mesto. Koja je bila razlika izmedju trkaca i planinara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie maraton noe sky race :)

verovatno ću i ja na 24h koprena

takođe i na "tara marathon"

ako se nešto ne izjalovi

 

Trem :wub: Cesto idem na pentranje u Jelasnicu, pa se vrh trema vidi iz daljine, deluje mnogo dobro, moracu jednom i tamo da svratim.

 

Svaka cast za 12. mesto. Koja je bila razlika izmedju trkaca i planinara?

fala

ideja ja da trkači mogu da idu bez stvari (tj par stvari, bez ranca) i trče a planinari sa svojim stvarima u rancu... u organizacionom smislu je to rešeno tako što na je na više mesta bilo osveženja za trkače a na jednom i slatkiša/grickalica (dok su planinari imali samo 2 kontrolne tačke sa vodom)... u suštini i nije bila neka bitna razlika (meni), ja sam se prvo prijavio kao planinar ali sam se kasnije prebacio u kategoriju trkača, mada, i da se nisam prebacio isto bih trčao (i bio bih prvi sa 35min prednosti :( ) jer ja tu gde je bilo klope nisam ni stajao, imao sam par svojih čokoladica u džepu i to mi je bilo dovoljno a nosio sam i flašicu iz koje ni jednom nisam pio između kontrola, samo sam je džabe secao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadrkao sam zgibove sa 0 na 10 za deset dana, mada, morao sam da izvalim foru... Nije bilo do mene, nego da skljocne rame, jer posle udesa mi je iskocila kljucna kost, pa sam mislio da mi ne idu zgibovi... Moram samo da sacekam da skljocne i onda vucem ko besan.

 

JACI SAM OD KAMIONA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...