Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

На ходницима школе свакодневно слушам срања о томе како је овај радио згибове спорије па је набио мишиће на леђима за 3 недеље и остао погрбљен, па како је онај брзо радио пропадања и издефинисао се, и како је онај тамо од трчања набио такве мишићаве ноге.... Како тегови нису "ол наћурал" и криве кости. Како је неки тамо урадио супермен склек и слико се за фејс, а овај други је урадио куки склек....

Jes da lupetaju gluposti (pogrbljivanje, krivljenje kostiju), al su na boljem putu nego oni u teretani, jer tegovi nisu ol nacjural, kao ni mashine za izolacione vezhbe.

 

A je l' bi taj lik mog'o da digne 120 kila iz benča? A? Šta je sad? Ćutimo, ćutimo...

ako ovo nije bilo ironichno, ovakva pitanja (koja mnogi i postavljaju u ozbiljnosti) upravo pokazuje idiotluk teretane neuporediv sa gluposhcju prethodno pomenutih bar bradrza. bar bradrzi makar imaju zhelju za nechim shto je nacjural i shto necje da im sjebe telo, teretandzije bole uvo za to, njima je bilo da pipaju sise ispred ogledala i da mogu da dignu toliko i toliko iz bencha, shto realno, kakve to ima poente i zashto je to bitno koliku kilazhu mozhe neko da digne iz bencha. koliko puta u koliko serija, kojom brzinom, u pravilnoj formi? chak i sa tim u vidu, bench je izolaciona vezhba, za razliku od skleka, koji je mnogo bolje raditi zbog razvijanja tetiva i malih mishicja ramena, i lopatica/ grudnog kosha.

 

pa ovaj je vegan tako da bi rogozub verovatno rekao nešto na temu

znam za njega od ranije, jeste vegan, i o tome jedino shto mogu da kazhem da je to pizdarija i da treba biti vegetarijanac.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мада је разумљиво донекле пошто си женско, ако дозволиш :da: , јер јелте, која девојка не воли да види лика са мање од 10 % масти и реалативно урађеног)

Khm khm

Ja ne volim te nemasne ič... A žensko sam (koliko-toliko :haha: )

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dođi ovde trči kroz šumu, mani ta kućna sranja :)

 

Imam izgleda nekih problema sa pritiskom, ili šta li je, pri nekim vežbama koje uključuju stajanje tipa military press ili čučanj dobijem napad nesvestice u jednom trenutku. Googlao sam i kažu da može biti povezano sa disanjem, niskim pritiskom, cirkulacijom, da nije neuobičajeno. Samo čekam trenutak kad ću da se prevrnem sa tegom :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel nabavio neku kucni elipticni za nordijsko?

razmatram izmedju body sculpture i kettlera, ne znam koji cenovni rang je dovoljan za ovako nesto, a da ima smisla.

Mene sobni bicikl od Body Sculpture-a služi super, kao i mog druga, verujem da su i ostale sprave ok, mada je Kettler, ako je original, sigurno bolja varijanta.

 

 

nego mi nailazi period nevidjenih obaveza, vise mi se vremenski isplati da imam nesto takvo kuci

Da živim sam, preskakao bih vijaču u hodniku ili sobi i prodao sobnu biciklu, ali s obzirom na buku vijača mora napolju.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi li probala da treniraš na tako nečemu? slično sam razmišljao kada sam kupovao sobnu biciklu ali nije ispalo baš kako sam se nadao... raditi kardio u zatvorenom prostoru mi dođe nekako mučno, nema strujanja vazduha pa hlađenje teško ide i vrlo brzo se oznojiš kao svinja®, nema veze što je otvoren prozor i što je u sobi hladno... a tek što je dosadno i besmisleno... ali ok, mnogi ljudi nemaju problema sa sobnim vežbanjem...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okreneš ka televizoru, gledaš utakmicu, prodje vreme, moj android medenjak taman stane na ekran bicikle, pa pogledam neki dokumentarac na youtubeu ili tome slično...ali slažem se ništa bolje od aktivnosti na otvorenom, ali isto tako ništa gore od vremena kad je manje od 10C.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odavno pisah da imam E-Strider 7200, genijalna stvar :D Puls ne moze da ocita kako treba ni u ludilu al ni jedna takva sprava ne moze (osim ako stavis traku ispod grudi a to najcesce moras da kupujes posebno).

Deklarisan na 140kg al se lako raskanta ako koristi neko od 110-120 (mada bez reci dodju da ga poprave dok je pod garancijom). Meni s mojih 50-nesto sljaka vec 5 godina bez problema.

Preporucujem pulsmetar s trakom uz sve to al neces da umres ni ako povremeno brojis 10s puls pa mnozis :D

 

E da i lako se seta po kuci, nagnes ga malo i tad predje na tockice. Semi bitno kod malih stanova u kojima mozes da ga cusnes negde kad dodju gosti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukapirala sam da ti odgovor znaci samo po pitanju proizvodjaca tj. glas za Body Sculpture :D

Kettler bi trebalo da je mnogo ozbiljnija firma ali su cene woohoo :D

Al kad pogledas koliko je to clanarina mesecnih s puno odlazaka nedeljno (23 u slucaju ovog mog) ispada mnogo bolje da se ili nikad ne nabavi (taman ti ne kvari enterijer, sto meni MNOGO smeta, nisam ocekivala) ili da se saceka da ti to koliko kosta ne bude uopste problem :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, ima kettler za recimo 350€, al ima i 200 kod ovih sto valjaju kradenu robu iz nemacke..

 

Enterijer nije problem, imam ceo hodnik za bicikl i pola terase za dzak i prostora na pretek.

 

Kalkulacija je da se isplati ako ces ga bas koristiti 3 godine. A sve ispod toga jeste neozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...