Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Cepam, svaki treci-cetvrti trening, kad sam pospan, umoran ili nesto trece. Ovo kad popijes jednostavno ne mozes da se umoris. Ja prekinem trening posle jedno tri sata, cisto jer sam ogladneo. Pre neki dan sam cepao dzak jedno sat vremena (sa pauzama naravno), pa vozio bajs 40 min na najtezem, radio trbusnjake i ledja i igrao basket dva sata. Jedino sto me je koleno zaboleo, jer sam preterao sa basketom koji nisam pikao sto godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ako je stvarno tako da ne mozes da se umoris, onda cenim da je opasno uzimati tu stvar jer ako se cesto preforsiravas, cao zdravo, to nije dobro ni za kosti ni za zglobove ni za misice. I za ko zna koje jos procese u telu o kojima nemam pojma :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijavih se za maraton na Tari, frukogosrki mi se svideo, 36km, ali sad cu 20-tak km jer ima vise uspona navodno, kampovanje, klopa priroda i drustvo . :)

 

Društvo? Jumetal je samo virtualan.... :P

 

Ovih dana trčao sam 8 km a pre 4 dana 4 puta zaredom 10 km. Inače meni u proseku za 10 km treba sat vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na trcanju, ja sam malo zakazao, sad redje radim kardio, vise pesacim. 10km/h je spor tempo, ali ok medena je svaka aktivnost, licno ne trcim ispod brzine od 12km/h . Jedino kad trcim sa nekim pa iz postovanja prema sporijem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je oko 10 avg, prijave su 500 din, dobije se majica i jos nesto, tj sada je 1500, ali mi smo iskukali cenu za 500, Subotica , daleko, prvi put cemo videti planinu i te fore :) . Ima drug GPS track, tako da ce biti medeno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1500 mamu im jebem

 

Uživaj za sve pare... ne volim organizovane planinarske ture.. bila na homoljskom maratonu skoro ... jedan predvodi jedan čistač na kraju kolone, ne moš u šumu da pišaš bez da obavestiš nekog od njih... a cela ekipa ima potrebu da se druži... kake ja dodirne tačke imam s penzionerima...??

 

Aj baš me itneresuje kud se pešači po Tari.. i kako je obeleženo.. tamo sam nekako domaća :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam u radnji kupovao, deru, nabavljam od lika koji svercuje iz madjarske, sa drugom kupimo 4.5kg papodelimo , izadje 4400 din 2.27kg . Ima i na kupujemprodajem.com da se naruci, to nije tolio jeftino ali sigurno se ustedi barem 500din u odnosu na prodavnicu, a kad se kupuje vece pakovanje mozda i vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...