Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sa frajerima je jednostavno, ili hoce da vezbaju ili nece. Ako hoce, nadju nacin :da:

Za zene je drugacije, one uvek hoce da vezbaju, al u vecini slucajeva nadju dobar razlog da to ne urade :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis zene uvek misle da bi trebalo ali im se ne da :haha:

Jbg muskarce makar mozes da (pokusas da) motivises, osim ako su prevejani al taj na kog seks (ili nemanje istog) ne utice il je dovoljno velika faca da i nema veze sto nije fizicki savrsen il je za djubre :mhihi:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zen: Sto bi bili samo kondicija i bicepsi, oteras u teretanu i da ne izlazi dok se ne uradi :haha:

Ipak svi funkcionisemo po instinktima i dalje, moze neko da bude emancipovan i da se opire dejstvu mainstream izgleda ali ona stvar ce i dalje da bude odusevljena kad ga vidi :mhihi:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Zajebi, kondicija i bicepsi ne bivaju (samo) od trpanja.

Pa to i nije bas tacno, Evo ja sam smrsao par kg i zategao stomak zadnjih 5 meseci, a da nisam prepesacio vise od 15 km sve zajedno za to vreme. O trcanju necu ni da pricam jer ne znam sta je to. Sjebo sam koleno pa sam mirovao sem u krevetu. Nabio sam viska kilograma i sve skinuo i zategnuo. Cak su mi i grudi opasno nadosle kao da sam redovno radio sklekove. Nije zajebancija. Stvarno je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa jbg. neces dobiti neki efekat ako se prospes posle 5 min. i onda zahrces. Prvi put jedno 15 min za zagrevanje. Casa vode ili koka kole (guilty pleasure) pa onda nastavis da bijes jedno sat vremena ko ovan u divljaku dok ti ruke ne zaklecaju kao kod fircane zecice. Onda malo odmor i hladjenje. Malo koka kole, grunes 1 ili 2 cigare, malo jafe zamezis pa onda posle pola sata krenes dalje pa dokle mozes. Kod mene obicno to traje jos jedno 2 sata sem u par slucajeva kada se proteglo na 3-4 sata. Posle takvog treninga kome treba trcanje?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ne nego navika, a i problem sa plucima. Posto sam bio strastveni pusac i pusio po 2 pakle dnevno 2 sata pauze ili sat je bilo mnogo. Pogotovo se to videlo kada se zadisem pa pocnu pluca da skripe. Onda nema od nekog lepog seksa ni govora. Zato stanem izvadim pljugu u stilu Andrew Dice Clay-a i regenerisem pluca sa par pljuga i onda sam kao nov. Igre bez granica mogu da pocnu.

 

Ovaj rad.

 

Andrew-Dice-Clay-at-TAO-red-carpe-570t.jpg

 

Au ja sam sve pogresno radio, nisam znao da se trpa bicepsom :D

 

Istina biceps manje radi u misionarskoj pozi, ali nije zabranjeno ni ovo

 

 

 

128482_original.png?w=766

 

U nekoj od ovih poza biceps dolazi do izrazaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta mislis, sta vise voli sojka u teranju, da trpas trpas trpas, pa da napravis pauzu da ispusis 1-2 cigare, pa onda da nastavis, ili da tovaris lepo u cugu k'o covek? :P

 

 

P.S. Ovo nije offtopic, ovo spada u Sve Sto Uz To Ide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neki tamo Hefest interesantan na drugim temama pa misli i da je ovde ? Usraste temu

 

Uzasnu upalu imam nogu , nisam ih radio prosle nedelje , u sredu sam ih sredio , a danas me uhvatila upala da nisam imao snage kardio da odradim , vec osecam smanjeno lucenja hormona srece uprkos pobedama Partizana i Nadala .

Barem sam odradio biceps-grudi , danas sam prvi put ovim redosledm radio , malo da mi biceps bude primaran .

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...