Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne, jednostavno je Glorijina ideja da to urade. 20 godina Rootsa, svakako najboljeg albuma Sepulture :evotigana:

A zasto da ne, solidno zvuci, u principu je Cavalera Conspiracy postava, dakle Max, Igor, Rizzo i Chow valjda, mislim da on svira i u Stone Sour...

Na certovima nose i originalni backdrop sa Roots turneje... Navijam za BG!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da su pravne začkoljice u pitanju, mislim da se Gloria naprosto dosetila kako da ima još jednu postavu za turiranje. Za dve godine je 25 godina Chaos A.D. i eto još jednog povoda za turneju, to mogu da odsviraju bez problema. Pa za dve godine opet neka "best of Sepultura" turneje i eto i još tezgi. Plus, ako ćemo realno, jača firma su ovako kao Max & Iggor Cavalera, nego kao Cavalera Conspiracy. CC na tri albuma nemaju dve poštene pesme :) Gledao bih i ja ovo kada bi došli u Beograd. A biće zanimljivo i da se vidi šta će se svirati na nekom bisu, eventualno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da Gloria zbog para najvise zeli reunion, jer bilo bi love kao pleve kad bi se okupili opet i zato se trudi da privuce Kisserovu paznju na sve nacine. Zato je Cavalera korporejsn prinudjena da stalno smislja nove projekte i zajebancije, jer su pred bankrotom.

Edited by Dekapitator_Prisoner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koliko mi sva ova priča oko Cavalera i Sepulture postala najveća bjuvotina i ljigavština, verovatno bi otišao da gledam ovo, ipak je Roots bio možda i poslednji baš, baš veliki metal album... mslm samo kad se setim kada je izašao o njemu se pisalo od Hupera do Terrorizera, i zaista je bio fenomenalan i nesvakidašnji album ( u to vreme nu je još uvek bio u začetku, tako da nije moglo baš najjasnije da se odredi od koga je Max i ekipa pokupila uticaje za ovaj album), u svakom slučaju jedino oni najzagriženiji oldskuleri, kome je i Chaos AD. bio sranje nisu prihvatili naravno ni Roots, ali mislim da je barem 90% metalaca bilo oduševljeno tim albumom, tako da bi barem zbog nostalgije bilo lepo videti ovo, pa makar i u ovoj varijanti!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"SEPULTURA did [take] a little bit of an influence from KORN and DEFTONES in some areas. And the funny thing is that we influenced those bands from when they started out. I talked to the KORN guys and they said they listened to 'Chaos A.D.' religiously when they started — it was like one of their favorite records. So it's kind of a 360 degrees kind of influence — back and forth."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

neka zovu jaira i naprave bestial/morbid visions turneju :D

 

On the possibility of performing other SEPULTURA albums in full in the future:

Max: "I'm hoping this idea goes good, so we can do other records, like we can do 'Arise' and 'Chaos A.D.' and even 'Morbid Visions'. I think 'Morbid Visions' would be a good one to do with the original [SEPULTURA] guitar player, Jairo [Guedz], 'cause he lives in [SEPULTURA's original hometown of] Belo [Horizonte, Brazil]. And he'd be great to do that with us. So let's see how this goes. Hopefully it'll open doors to do more stuff like this."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тја, не знам шта да мислим. Да је Макс сероња, да је Андреас сероња... Углавном, мишљење ми се није променило што се тиче старе и нове Сепултуре.

 

Andreas i Paolo garant nisu cisti, ali ovo sto Maks i Igor kenjaju zadnje 2-3 godine je bas dno. I da stvar bude jos gora, samo se setis da je do svega ovoga doslo zbog one vestice.

 

Moc picke je cudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...