Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sad ne razmatramo reunion, ako nisi primetio, vec gledanje Sepulture takve kakva je sada bez Maksa i Igora (pa cak i sa Igorom). Reunion sa Maksom mislim da bih pogledao, jer bih od takve postave nesto i ocekivao, posebno nakon nekih pesama na poslednjem Soulfly albumu, koje su skoro pa cist "Arise" fazon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

причајте ви шта хоћете али сепултура се није продала. можда јесу променили фазон али опет нису се искомерцијализовали и нису постали шабани. ја наравно исто преферирам сепултуру са максом мада опет готивим дерика и готивим неке песме са дериком. то што неки окорели олд скулери кажу да су се продали зато што постали модернији!!! онда ја не знам. ако вам је то продаја, онда вам није добро. мени је макс фаца. и увек ће бити фаца. ја поштујем соулфлај и имају добрих ствари. а и андреас, пауло и игор су исто фаце.

Share this post


Link to post
Share on other sites

причајте ви шта хоћете али сепултура се није продала. можда јесу променили фазон али опет нису се искомерцијализовали и нису постали шабани. ја наравно исто преферирам сепултуру са максом мада опет готивим дерика и готивим неке песме са дериком. то што неки окорели олд скулери кажу да су се продали зато што постали модернији!!! онда ја не знам. ако вам је то продаја, онда вам није добро. мени је макс фаца. и увек ће бити фаца. ја поштујем соулфлај и имају добрих ствари. а и андреас, пауло и игор су исто фаце.

Iskreno, nesto nisam primetio da je iko ovde pominjao bilo kakvu prodaju. Fazon je promenjen, nisu se komercijalizovali, smislili su nesto novo i originalno, ali se to meni ne svidja i to je cela prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

кажем зато што многи ликови кажу, не само за сепултуру, већ за много бендова, да када промене фазон, да су се продали и тај став ме нервира. има таквих ликова овде на форуму сигурно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, Metallica se jeste prodala. Top je bar ocigledno, otisli su u nesto sto svi mogu da slusaju. Ne vidim da je Sepultura sa promenom zvuka postala ista prijemcivija obicnoj publici, tako da o prodaji nema govora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sto se tice teze o prodaji sepulture totalno protiv...ne svidja mi se toliko nov fazon a sto se tice da je sad sepultura neka tvrda mtv komercijala o tome nema ni govora...samo mislim da je reunion sepulture suvishan. stara sepultura mi je bila zakon, na to sam navikao i neke nove varijante u muzici koje bi nova sepultura najverovatnije radila ne znam dal bi zgotivio, pa zbog toga kazem da je reunion suvishan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, Metallica se jeste prodala. Top je bar ocigledno, otisli su u nesto sto svi mogu da slusaju. Ne vidim da je Sepultura sa promenom zvuka postala ista prijemcivija obicnoj publici, tako da o prodaji nema govora.

то си у праву. али опет, ни лоуд ни рилоуд нису толико лоши албуми колико људи тврде. ја сам чак почео све више да их ценим и готивим.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ne razmatramo reunion, ako nisi primetio, vec gledanje Sepulture takve kakva je sada bez Maksa i Igora (pa cak i sa Igorom). Reunion sa Maksom mislim da bih pogledao, jer bih od takve postave nesto i ocekivao, posebno nakon nekih pesama na poslednjem Soulfly albumu, koje su skoro pa cist "Arise" fazon.

Ja bih i te kako zeleo da se oqpe! I slazem se da Dark ages podseca na Sepulturu. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih i te kako zeleo da se oqpe! I slazem se da Dark ages podseca na Sepulturu. :da:

 

Da, Dark ages podseca malo na Sepulturu, ima dobrih pesama, bolji je od proslih Soulfly albuma ali je ipak slabiji od klasika kao sto su Arise, Beneath the remains...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Dark ages podseca malo na Sepulturu, ima dobrih pesama, bolji je od proslih Soulfly albuma ali je ipak slabiji od klasika kao sto su Arise, Beneath the remains...

Sve i da se okupe ponovo u sitoj postavi, prosla je njihova mladost i ne mogu oni napraviti ponovo takve albume. Nema sanse!

Share this post


Link to post
Share on other sites

то си у праву. али опет, ни лоуд ни рилоуд нису толико лоши албуми колико људи тврде. ја сам чак почео све више да их ценим и готивим.

Pa to sto si ti poceo da ih gotivis ne govori nista. Ti albumi su toliko povladjivanje prakticno pop publici i zelja da budu 'prihvaceni' i van Metala. Ma St.Anger je bolji od tih albuma :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ok, ali ja znam sta 'osetcam' kad cujem albume poput takvih. Osetis da to nije njihovo. U tome je ja mislim i osnovna razlika dobrih i losih bendova - oni koji su ubedljivi su dobri, koji nisu - oni su shit. U sustini. Pogledaj Venom - nisu imali 3 blage da sviraju ali su bili ubedljivi( rana faza, pogotovo prvi album).

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ok, ali ja znam sta 'osetcam' kad cujem albume poput takvih. Osetis da to nije njihovo. U tome je ja mislim i osnovna razlika dobrih i losih bendova - oni koji su ubedljivi su dobri, koji nisu - oni su shit. U sustini. Pogledaj Venom - nisu imali 3 blage da sviraju ali su bili ubedljivi( rana faza, pogotovo prvi album).

dobro to je tvoje mišljenje. nisam oba albuma slušao na tenane, ali ima par stvari sa oba albuma koje su stvarno super tipa hero of the day, until it sleeps, fuel, prince charming, ain't my bitch.

 

Nisam primetila da su Max ili Igor omatorili :bigblue: ili da sviraju bez strasti...

 

neko ima 20 godina, a ovamo je p*ckica, nema energije vise od babe :)

to se slažem. pa niko iz sepultura nema još ni četiri banke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to sto si ti poceo da ih gotivis ne govori nista. Ti albumi su toliko povladjivanje prakticno pop publici i zelja da budu 'prihvaceni' i van Metala. Ma St.Anger je bolji od tih albuma :da:

Oni albumi nisu povladjivanje pop publici, jer sa popom nemaju blage veze. Oni su samo logican nastavak price koja je zapocela na "Chaos A.D." i nastavila se sa "Roots", a Sepultura je bila prva koja je provalila taj fazon, tako da nema govora o pokusaju prihvacenosti van metalal.

Strasno je kad ja moram da ih branim, ali ovde iznesene stvari jednostavno nisu tacne. Tacno je samo da su ti noviji albumi daleko losiji, ali to jesu iskreno bili oni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pricao o Metallici, ne o Sepulturi. O Sepulturi... ne mislim da se prodala, jednostavno su pravili shitine od pesama, recimo sa Against mi se svidja samo ona jedna pesma i to zbog onog vokalnog dela u kojem peva 'The deepest pain inside, the highest price to pay...'. Meni su Bestial Devastation i Morbid Visions najbolji, ostali (thrash) albumi su dosta dobri isto, ali nisam neki fan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam primetila da su Max ili Igor omatorili :bigblue: ili da sviraju bez strasti...

 

neko ima 20 godina, a ovamo je p*ckica, nema energije vise od babe :)

 

 

Sa ovom konstatacijom moram da se slozim...neko i sa 20 god ima manje mojoa nego deda

 

Ali ipak mnogi bendovu udju u tu fazu i pre starenja fizickog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...