Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sepultura u bilo kakvom izdanju da dodje, bilo sadashnja ili reokupirana sa bracom, prvo bih dobro razmislio, pogledao set-liste i sl..ne pada mi napamet da dodjem na koncert a da mi neko busi Roots...

"Roots" не гине у којој год постави наступили. То име је један од најпопуларнијих албума, нико га се није одрекао, тако да не треба очекивати, све и да се окупе поново са браћом, да ће свирати неку претерано old school сет листу.

 

Smarate bre s tim old skul nju skul forama. Na to se pale samo klinci iz BG-a koji hoce da budu veci metalci od drugih.

Sto se tice okupljanja stare postave Sepulture, to bi bilo bas super. Mozda bi moglo i bez Kisera, posto stalno nesto kenja...

 

I bojim se da bi i to sto bi svirali od old-schoola bilo usporeno, taj trend nikako ne mogu da shvatim...

 

Odakle ti sad ta ideja? Gde si video da neko svira sporije uzivo, a pogotovo sepultura? Sepultura je sve pesme svirala brze uzivo, to je opste poznata stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Nisam na to mislio, nego je to suma koju bi neki menadzer ili neko vec ponudio za njihovo okupljanje. Nisam mislio da bi toliko kostalo njihovo dovodjenje za samo jedan koncert.

Ja bi tolko dao... al da se vrate u onom izdanju sa Arise turneje... neke picke su to gledale pa me sad jebu u zdrav mozak, ali neka neka....

Najaci mi je lik koji slusa neki sweet i slucajno se zadesio na certu 91 u minhenu, i kaze kad je Max izasao i kad je rekao "ARISSEEEE" ja sam napustio hol :)hahhah. A pritom mi i kartu pokazuje s'koncerta... Dok je jedan drugi cak uleteo na tonsku probu ,sa falsh sepultura majcom(domaca radinost) i Glorija ga startovala i nije mogla da veruje kakva majca, nije verovala kada je rekao da to kupio u srbiji... hahhaha :)).

:violent:

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma katastrofa ,uvek ce biti takvih bolida od ljudi. :udri: :udri: Meni je samo bitno da se vrati stara postava,a to sta ce svirati to ne trebamo da brinemo.Max ce znati sta treba da se svira.Pazi kada je sad za promociju "dark ages" svirali su Inner Self i Refuse Resist ahhhhh :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али их нису свирали целе, него су правили медлије са 'Dead Embryonic Cells' и још једном. 90% публике није имало појма о чему се ради.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дакле, ја сам био у мањини. :mrgreen:

Ја сам био у Сепултура мајици и мислим да је Макс приметио јер сам се попео на стуб и да је прокоментрарисао нешто, али га несам разумео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад је 10 људи кренуло у шутке на тим песмама, гомила осталих је стајала у неверици, не разумејући шта се тачно дешава.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebase majku sa inner selfom, valjda su u skc-u svirali ceo inner self, a u hali do pola. ali je u hali bila razbijacina, zvuk, svirka... da se covek usere! kad se prodere max na ogromnom razglasu pucaju stakla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дакле, ја сам био у мањини. :mrgreen:

ma ti si baja... ;)

 

jebase majku sa inner selfom, valjda su u skc-u svirali ceo inner self, a u hali do pola. ali je u hali bila razbijacina, zvuk, svirka... da se covek usere! kad se prodere max na ogromnom razglasu pucaju stakla!

max jebe keve!!!

i sad kad je omatorio i dalje se dobro drzi sa growl-om, tj sa druge strane i dalje ne ubacuje clean, kao sto 99% vokala to vremenom uradi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...