Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Veceras sam, po prvi put otkako sam se doselio u ovaj jebeni geto, izlozen ekstremnoj torturi komsije i njegove pijane ekipe - u sred ispitnog roka, kad bi nesto(OET2) trebalo i uciti. Zgrada se jebeno trese...

 

Lose su mi one penzionerske fore kad kao kucam na vrata i sta vec, a ne znam sta da radim. Sto je najgore, ne kapiram kako mu niko drugi ne napravi neko sranje. Uvek sam ziveo u nekim ulazima sa ludim babama na svakom spratu, koje zovu muriju kad preglasno prdnem u kadi... i gde su sad?!?!

 

Sto je najjadnije, ovaj lik nije mali pa da pravi ove akcije sa bagrom na gajbi... ima preko 20 i zivi sa matorcima. Keva mu se stalno pravda komsijama kad ih sretne u liftu, al' na kraju doda kako su ukusi ipak razliciti i kako svako voli neku muziku. Pobicu ih sve majke mi violent.gif

 

Ima li neko nekih iskustava, saveta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

imala i imam takva iskustva.. preko puta mene komsija ne gasi red hot chilli peppers, do mene debil ne gasi nirvanu, a ovaj s druge strane je bubnjar po profesiji - najpodnosljiviji, pichi Alice Coopera. sto je sve zajedno bolje od meksicke narodne muzike.

 

sve sto mozes da uradis jeste da zoves policiju, ako to ne radi - mora biti neki preCjednik kucnog savjeta.. ako ni to ne radi..

onda u momentima kad si van kuce, ili pravis pauzu u ucenju, uzmes zvucnike i okrenes ih na pod (ako je ispod tebe ili na zidove gdje ti je kosmija) i do daske spici napalm death ili tako nesto - stavi odozgo jastuke da tebi ne smeta i rijesen problem.. tako mozes po cijeli dan ako si van kuce.

 

ako ni to ne pali - pretplati oca od tog debila na pan erotiku, pa nece imati vremena za muziku od svadja (moj cimer skoro uradio slicno).

 

ili anonimno, sastavi pismo u fazonu kako debili smaraju i sl. i ubaci u svacije sanduce - mozda te neko i podrzi.

 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='4. 7. 2006, 00:19'] sta, sta, sta, sta icon_smile.gif ??

to ti je najlakse.. ozbiljno ti kazem - znas ime i prezime i adresu.

 

i uz novine PRILOZIS kao pismo - NASEM POCASNOM CITAOCU, VJERNOM FANU I SL. shvatas ? icon_smile.gif vjeruj mi da je djelotvorno.. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta mislite kako je bilo meni?

 

Na mom spratu :

 

Ja -- metal

 

Neki Kinez ili Japanac, jebes ga - njihova muzika... kakav blek metal i sva ta sranja, ovo je najgore....

 

Levo - REperi

 

Desno - Narodnjaci

 

Opet levo -- Tehno

 

Desno (opet) - guslar... pa kad krene da przi, ni apokaliptika mu nije ravna...

 

rezultat = icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Edited by <Ph@NtoMinTHeMirRoR>

Share this post


Link to post
Share on other sites

metalac.gif

 

Odrasla sam u zgradi preko puta hotela sa "zivom" muzikom. Cim pocne leto i proradi basta, wallbash.gif

G O D I N A M A

 

Stan ispod mene - komsinka Ljilja - non stop do daske RADIO SABAC zuba.gif

Iznad - komsija Zucja - poznatiji u zgradi kao covek koji je pravio camac u stanu i pri tom mu niko nije smeo nista. Razlog - zamisli sifonjer sa nasadjenom svinjskom glavom...

Stan do mog - porodica intelektualaca gde je mama lemala tatu. blink.gif

Na drugoj strani - lift.

 

Jedva sam cekala da pobegnem, a kad sam se odselila u mir i tisinu, bilo mi je strasno...

 

Probaj da se opustis i iskljucis.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

У! Сад се сетих. Мени је комшија главу разбијао са Сашом Матићем и новим звездама Гранда , све док се нисам навикао и заволео то ... Зло је то!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno je nebitna vrsta muzike u ovom trenutku... zeleo bih da ga ubijem pa sve da ide Natacha Atlas - Gafsa u pozadini icon_mrtav.gif

 

 

ali...

 

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

MURIJA icon_rockdevil.gif

 

Podsecam sebe na neku usamljenu staricu koja zvera u tudja posla, dok ovako lezim na podu i slusam zamor bagre ispod biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre mesec i po tukli petorica mexikanaca jednog mog komsiju kajisevima (jer nisu mogli drugacije da mu nanesu stetu) i ja istrcao da ih ugazim, ali kada me videse onako u boxericama, pobegose glavom bez obzira.... a ja im na srpskom 'Majku vam cigansku..' - okomili se na komsiju jer im je rekao da stisaju muziku, a oni cigani sto jesu, pijani i neevoluirani - ja ih zovem Actecima Ruznim, napali ga iz cista mira... A taj komsija veci od mene, ko medved, bivsi robijas, samo ih sapama tamani, ali jedan drugi je nastradao koji je hteo u pomoc, popio je toku kajisa u celo (a ovaj je bivsi boxer-marinac)...

Eto sta ti je srpski balvan! ph34r.gif Bilo mi je zao sto su pobegli, ja se taman zagrejao, nisam odavno TUKAO (ja samo dajem, ne primam)....

 

Tako se resavaju nesuglasice sa komsijama - nasiljem! icon_rockdevil.gif :udri_bliznjeg_svoga:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha... Choveche...

 

Lude komshije po celom Beogradu...

 

Iznad mene bakuta koja obozava da preuredjuje stan i non stop burgija nije bitno da li je ponoc ili 8h izjutra... Bukavalno...

 

Takodje, jedno vreme me je muchio komshijin klinac koji je dok je nosio gips na nozi po ceo dan provodio slushajuci b3-a, naravno, extra glasno...

 

Ispod - neurotichna cerka nekog lovatora, koja je opalila shamar komshinici u liftu kad joj je ova zamerila da nije u redu da piche narodnjaci odvrnuti do daske u 03h nocu...

 

Pored mene je bio jedan retardirani fudbaler (svi su oni takvi), koji je pravio zurku sa naravno odvrnutim narodnjacima i ujutru mi ostavio gajbu praznih flasha pred vratima...

 

... i na kraju: panduri::

 

lm, tokom jednog nocnog presretanja, dok ne iznad pozeshke divljala neka narodnjachka zurka, raspitao sam se kako da se reshimo te napasti "glasne muzike" ili drugom sluchaju osiguramo od pandura...

 

Momche u plavom je rekao sledece:

"Ako se komshije zale - puko si...

Ne vredi vishe da se zurka unapred prijavljuje.

Jedino da se dogovori sa komshijama!

Ako komshije prijave glasnu muziku, murija mora da navrati, proveri i ako jeste glasna muzika, zatrazi da se utisha"

 

Dakle...

Ne znam kako ne na NBG-u, ali probaj sa pozovesh plavce u obilazak komshijinog sprata... Znam da je to ovde upalilo sa onim retardiranim fudbalerom...

 

U svakom sluchaju srecno - trebace ti zasigurno...

Jer, chak i ako se reshish buchnih komshija, uvek postoji verovatnoca da ce da krenu da raskopavaju ulicu ili grade zgradu u blizini...

 

Ko zivi u stanu - osudjen je na zivot sa bukom sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre mesec i po tukli petorica mexikanaca jednog mog komsiju kajisevima (jer nisu mogli drugacije da mu nanesu stetu) i ja istrcao da ih ugazim, ali kada me videse onako u boxericama, pobegose glavom bez obzira.... a ja im na srpskom 'Majku vam cigansku..' - okomili se na komsiju jer im je rekao da stisaju muziku, a oni cigani sto jesu, pijani i neevoluirani - ja ih zovem Actecima Ruznim, napali ga iz cista mira... A taj komsija veci od mene, ko medved, bivsi robijas, samo ih sapama tamani, ali jedan drugi je nastradao koji je hteo u pomoc, popio je toku kajisa u celo (a ovaj je bivsi boxer-marinac)...

Eto sta ti je srpski balvan! ph34r.gif Bilo mi je zao sto su pobegli, ja se taman zagrejao, nisam odavno TUKAO (ja samo dajem, ne primam)....

 

Tako se resavaju nesuglasice sa komsijama - nasiljem! icon_rockdevil.gif :udri_bliznjeg_svoga:

icon_rockdevil.gif

 

E tako se to radi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imala takav problem u proslosti i resila sam ga jednostavnim postavljanjem ogromnih zvucnika na prozor kuhinje koji gleda tacno na prozor stana odakle je dopirala ta uzasna buka i odvaljivanjem metala do daske... Sada su mirni kao bubice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao tih problema u zgradi pa sam se najebao komshijama mile majke....najbolje sachekash da se zhurka zavrshi i kad onako u 7 ili 8 sati spavaju umorni od pijanchenja odvalish im COF ili Cannibal Corpse ili Slayer (stvar ukusa)biggrin.gif i onda sachekash da oni tebi dodju na vrata i lepo ubijesh boga u njemu dok je josh onako mamuran biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veciti problem buke...

 

Sva sreca nemam tih problema.

 

 

Mada sve se da lako srediti nekim ganim blackom na 300W.

 

... Opet ako su komsije dijebole, tu nista ne pomaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Ja sam nekad voelo da stavljam zvucnike na prozor i da pustam Midian na sav glas da bih uznemiravao komsije.

Djubrad jednom zvala muriju pa mi cale nije dao da idem na neku svirku na koju mi se bas islo icon_mad.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...