Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

LM-LM, laki-laki...

 

 

komsinica sto zivi do mene, neko vece me srela ispred zgrade i kaze ona meni:" Znas, ja lezem rano! Molila bih te da pazljivije spustate drsku tusa, znas meni je uz taj zid glava u krevetu pa to jako lupa..."

 

 

 

 

 

 

steta sto su zidovi betonski....no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Do jaja. I ja bih odvaljivala muziku da ispod mene ne zive izuzetno kulturni i korektni ljudi sa dva mala klinca. :mad: Sto ne smeta seljaku iznad mene da mi drma radni sto vecitom plej listom i basevima praistorijskog stuba. Narodnjaci,city records sranja...ne znam da li je privodio rokerchice klinke na proslom rodjendanu, ali usred sranja iz granda pustao je Offspring(pretty fly) i HIM Join Me :udri::udri::udri::violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja. I ja bih odvaljivala muziku da ispod mene ne zive izuzetno kulturni i korektni ljudi sa dva mala klinca. :mad: Sto ne smeta seljaku iznad mene da mi drma radni sto vecitom plej listom i basevima praistorijskog stuba. Narodnjaci,city records sranja...ne znam da li je privodio rokerchice klinke na proslom rodjendanu, ali usred sranja iz granda pustao je Offspring(pretty fly) i HIM Join Me :udri::udri::udri::violent:

 

 

ha nije to nista, kod mene predsednik zgrade odvali "udara u glavu ko sampanjac" ili kako vec....e ja ga onda sacekam ono od 14-17h pa uzmem da vezbam sa distorzijom sve krs COB,COF,metallica i sve one krestave sto ga nerviraju, jednom mi je rekao "nemoj da ti dodjem da ti olupam tu gitaru" ja sam mu rekao dodji majmune ionako mi treba nova :twisted:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

У, јебо те, мени ови слепци до мене буше неки курац цео дан. Реновирају усрану терасу и вечито у сред кућног реда (и мира) тестеришу, једу говна... Ау а и ја сам глуп, па ја имам Metal Church! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja. I ja bih odvaljivala muziku da ispod mene ne zive izuzetno kulturni i korektni ljudi sa dva mala klinca. :mad: Sto ne smeta seljaku iznad mene da mi drma radni sto vecitom plej listom i basevima praistorijskog stuba. Narodnjaci,city records sranja...ne znam da li je privodio rokerchice klinke na proslom rodjendanu, ali usred sranja iz granda pustao je Offspring(pretty fly) i HIM Join Me :udri::udri::udri::violent:

 

 

E, i iznad i ispod mene zive kreteni koji buse, pustaju narodnjake i prave zurke. Zbog toga moram ovako da reagujem.

 

Ako trpis, najebao si

 

odabrala sam ovo drugo, da im uzvracam pa kome pre dosadi :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi bre, citam ovo i vrisitim od smeha i zadovoljnosti sto ipak ima prednosti u zivotu u jebenoj Sremcici :)

Lepo je stvarno kad imas kucu na 2 sprata na pjucodomet od shume, svako jutro te bude pticice a uspavljuju cvrci, u mirisu sveze pokosene trave...Jebote al sam se raskenjao za nanedaj boze... Svejedno htedoh reci, najbolji je zivot u prigradskom naselju-em je lepo, em nema smoga, em ako ti se bas ide do grada tu za pola cuke, em nema neke budale da ti krlja sa klompa sprat iznad tebe, em nema neke druge da ti sere sto odvrces Slayer... i tako mogu da nabrajam do sutra

Aj ziveli vi meni i ja svama! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na poslednjem spratu i ja odvrchem stalno i skoro sam provalila da mi odozdo neki deda udara o pod svojim shtapom. Ali nikada nije zvao i kenjao mi neshto.Samo lupa o pod a ja ignorishem.

Sad vishe ne vidjam tog dedu. Valjda se odselio. :]

Edited by FHAnanas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja imam komsinicu koja svako jutro dodje kod moje babe na kafu, i svako malo se pozali mojoj babi kako njen unuk(tj ja :D ) pusta neka "lupetanja na one zvucnike" :)

Znaci komsinica je mrak, kad je cujem samo, ja kao kuntam u sobi a ona i moja baba pricaju:

"sta je to uslo u vaseg Dusana?"

"Ne znam ni ja vishe sta mu je, svaki dan govorim Miri(mojoj kevi) da ga osisa!" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):)

e ti komentari su mi najjachi,kad se komshike skupe pa opale po ogovaranju... kad me ispizde sa narodnjacima,bushenjem,bukom,dranjem itd. samo sednem za klavir i odsviram neku histerichnu etidu il' tako neshto i brate naredne 2 nedelje mir i tishina... :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh!

Ja, za divno cudo, nemam nikakve antihriste po zgradi... Sreca, valjda.

 

Inace ja najvise galame pravim! Ima dana kad i po 6+ sati sviram i zagubim se do 3-4 ujutru... I NIKO se ne buni. A nije bas da sviram tiho. :bigblue:

 

E, da!

Ima lik koji stanuje u stanu iznad mog i on je strasno nesnosan. Stalno cepa drva u stanu (nebitno to sto sam mu sto puta rekao da ce zajedno sa sekirom da mi upadne u sobu...) i nema nameru da prestane. Inace, lik je priprosti klavijaturista, pa svako malo privodi nekakve pevaljke (konobarice po kafanama, u najmanju ruku) i prca li ih, sta li im radi... A one se deru. :):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ok.

Sa komshijama se lepo slazhem u stilu divljaj ti do mile volje al' nemoj da si meni neshto rekao kad ja krenem da divljam...

Mada bio je jednom neki kretenski podstanar u stanu odma' do mog... I neshto mi kao pretio kad se moje drushtvo skupilo za slavu... Black Knight mi je bio najsimpatichniji taj put: "Zovika neka dodje, samo neka dodje..."

Izlechio sam odnose sa, naravno a chime drugim, ARMATUROM. Shesnaesticom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IT'S PAYBACK TIME! :mrgreen::red: Danas je MOJ dan i ima da im vadim dusu pocev od danas pa do otprilike srede :rockdevil: dok se ne izvidjam sa svim gostima a ima ih dosta. Za pocetak ,dok cekam danasnju turu, Angelcorpse i King Diamond za dobrovece i nezno budjenje ljubitelja granda. :mrgreen:

 

Ubaci im Cryptosy, ima da shiznu od toga provereno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mene moje komsije dovode do ludila... zivim u staroj zgradi i stalno neko nesto opravlja... cele nedelje pokusavam da ucim ali svako popodne krece kuckanje :mad::mad:

tako da moram da se strpim jos nedelju dana i komsija je obecao da zavrsava radove, pa do tad citaonica....a letos se i ona renovirala,tj menjali su radijatore koliko sam ja upucena :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...